Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

patriotyczne_memy

Z nami od: 7 marca 2018 o 13:43
Ostatnio: 24 marca 2020 o 22:15
Exp: 6
O sobie:

tylko polska, tyko polskie firmy, tylko polska muzyka i filmy, tylko polskie sklepy, tylko polska kiełbasa, a jak łapówki to tylko od polaka dla polaka. patriotyzm 24/7, sama prawda.

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 44 (40 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2500
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 
archiwum

Celebryci dają pieniądze na respiratory i maseczki dzięki czemu nasz rząd może dotować TVP

Celebryci dają pieniądze na respiratory i maseczki dzięki czemu nasz rząd może dotować TVP – Polski rząd idealnie radzi sobie z epidemią, dzięki temu, że prywatne osoby oraz miasta zrzucają się na maseczki i respiratory nasz polski rząd PiS może dotować telewizję. Dzięki temu wszyscy będą dobrze poinformowani, ile Polaków umiera. W samym 2019 roku PiS przeznaczył z publicznych (czyli naszych) pieniędzy 1,1 mld złotych na TVP. W 2020 będzie to 1,7 mld na TVP i 8 mld na rozgłośnie pisowskie tzn państwowe. Najważniejsze to być dobrze poinformowanym.
archiwum – powód

PiS ma pomysł, jak dać zarobić Polakom tysiące, gdy stracą pracę z powodu Covid

PiS ma pomysł, jak dać zarobić Polakom tysiące, gdy stracą pracę z powodu Covid – Zarząd CKP (Centralnego Portu Komunikacyjnego) - czyli spółki, która w rzeczywistości nie istnieje i są małe szanse, że kiedykolwiek będzie funkcjonować, pobiera miesięcznie 200 tysięcy PLN z podatków. Pomysł ten PiS mógłby rozszerzyć, stworzyć tysiące zarządów firm, które nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej, powołać członków i dać im pensje o wartości dziesiątek tysięcy PLN. Dzięki temu wszyscy w Polsce będą mieli pracę, mimo że firmy upadną z powodu kryzysu wywołanego koronawirusem. W pierwszej kolejności do zarządów powinni iść kuzyni i ciotki członków PiS.
archiwum

Reforma sądownictwa jest potrzebna - dzięki niej każda miernota może zostać prezesem sądu

Reforma sądownictwa jest potrzebna - dzięki niej każda miernota może zostać prezesem sądu – Dagmara Pawełczyk-Woicka, koleżanka Zbigniewa Ziobro (PiS) z podstawówki została awansowana na prezesa Sądu Okręgowe w Krakowie. Wcześniej 5 razy aplikowała na stanowisko zwykłego sędziego, ale nie udawało się nim jej zostać, nowa reforma sądownictwa pana Ziobry umożliwiła jej zostanie od razu prezesem tego sądu. Takich reform oczekujemy też w szkolnictwie - nie zdasz matury, zostajesz profesorem.
archiwum

Polskie banki są lepsze dla Polaków

Polskie banki są lepsze dla Polaków – Rząd PiS obiecywał, że za nasze podatki przejmuje banki, bo wtedy będa one lepiej traktowały klientów. Dzisiaj jeśli chcesz założyć lokatę w Pekao to możesz liczyć na 1% oprocentowania. Więcej dają we wszystkich zagranicznych. Peako pobiera opłatę nawet za smsy autoryzacyjne. Wszystko dla dobra Polaków.
archiwum

Kupiłeś już ruski węgiel na zimę?

Kupiłeś już ruski węgiel na zimę? – Przywileje niektórych grup zawodowych w Polsce, takich jak górnicy, sędziowie, policjanci, rolnicy i inni  (które zostały wywalczone w innych realiach dawno temu) kosztują nas rocznie 25 mld. To tyle co 500+. W czasach, kiedy Polska sprowadza po 20 mln ton węgla z Rosji, kiedy zamykane są kopalnie a węgiel wydobywany jest przez maszyny - górnik ma 3X lepszy sposób naliczania emerytury niż ciężko pracujący budowlaniec i do tego idzie na emeryturę wcześniej. NAtomiast sędzia będzie pobierał po 20 tys. emerytury.
archiwum

Polskie wojsko rośnie w siłę

Polskie wojsko rośnie w siłę – W ciągu 3 pierwszych lat odkąd PiS zaczął rządzić w 2015 roku, z wojska odeszło 12 951 żołnierzy. Oby tak dalej, a będziemy najmocniejsi w Europie.
archiwum

Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Mateusza Kłamczuszka z 2016

Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Mateusza Kłamczuszka z 2016 – Mateusz Morawiecki obiecał w swojej Strategii w 2016 bardzo wiele, w expose w 2019 powiedział, że udało się mu zrealizować wszystkie cele. Popatrzmy jak pięknie Mateuszek zrealizował zakładane cele. Bądź jak Mateuszek, realizuj cele jak Mateuszek!
Źródło: www.fakt.pl
archiwum – powód

Tak wyglądają "niezależne" media w Polsce

Tak wyglądają "niezależne" media w Polsce – Jeśli jeszcze miałeś wątpliwości
archiwum

Państwowe firmy hojnymi sponsorami.. a ceny prądu rosną

Państwowe firmy hojnymi sponsorami.. a ceny prądu rosną – Ceny energii rosną również dlatego, bo spółki energetyczne, którymi kieruje rząd PiS wrzucaja w koszty nieekonomiczne i nieracjonalne wydatki takie jak: ratowanie bankrutujących kopalni, budowę elektrowni węglowych, finansowanie Fundacji Narodowej i inne.
archiwum

Hojni Polacy opłacają ze swych podatków nocne oświetlenie kościołów w całej Polsce

Hojni Polacy opłacają ze swych podatków nocne oświetlenie kościołów w całej Polsce – W bardzo wielu gminach w Polsce nocne oświetlanie kościołów opłacane jest nie przez parafie ale przez lokalne władze, ponieważ lampy oświetlające kościoły bywają włączane w sieć oświetlającą ulice. Polacy są hojni i chętnie finansują związki wyznanione w swym kraju, nawet jeśli w nich nie uczestniczą.
archiwum

Wszyscy Polacy zrzucają się na "repolonizację"

Wszyscy Polacy zrzucają się na "repolonizację" – Spółka Skarbu Państwa - PGE na rozkaz rządu kupiła od Francuzów elektrownię i elektrociepłownie w Rybniku za ponad 4,5 miliarda złotych. Całą tę kwotę PGE wrzuciła w nowe taryfy, gdyż nie miała takich wolnych zapasów gotówki. Polacy pochwalają repolonizację, dlatego z przyjemnością pokryją wyższe ceny energii.
archiwum – powód

W I połowie 2018 roku upadło ponad 3,8 tysięcy małych spożywczaków

W I połowie 2018 roku upadło ponad 3,8 tysięcy małych spożywczaków – Wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę uzasadniano m.in. tym, że sprzedaż przeniesie się do małych polskich sklepików. Okazuje się, że zagraniczne sieci handlowe znowu zwiększyły sprzedaż a polskie małe sklepy padają jak muchy. W takim razie po co zakaz handlu w niedzielę?
archiwum

Tylko krowa nie zmienia poglądów

Tylko krowa nie zmienia poglądów – Patryk Jaki, sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, prowadzi kampanię wyborczą na prezydenta Warszawy, deklaruje, że jeśli wygra wybory nie zlikwiduje dofinansowania in vitro w Warszawie. W 2014 głosował przeciwko in vitro w Sejmie, ale tylko krowa nie zmienia poglądów i po wygranych wyborach na pewno znowu poglądu nie zmieni.
archiwum

Patryk Jaki dba o interes społeczny

Patryk Jaki dba o interes społeczny – Ministerstwo Sprawiedliwości opracowało listę pedofilów w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom, zapomniano na tej liście umieścić wszystkich księży skazanych za pedofilię. Pracownicy ministerswa w tym Patryk Jaki twierdzą, że dane księży pedofilów zostały utajnione ze względu na interes społeczny.
archiwum

Polska bezpieczna dzięki rosyjskiemu węglowi

Polska bezpieczna dzięki rosyjskiemu węglowi – Dzięki rządowi Polacy będą mieli ciepło w zimie, import rosyjskiego wegla rośnie z roku na rok, w samym roku 2017 import węgla z Rosji wzrósł o 60%. W 2018 roku Polska kupi około 17 mln ton węgla, głównie z Rosji.

Polska daje przykład jak asymilować dzieci imigrantów

Polska daje przykład jak asymilować dzieci imigrantów – Polscy malarze: Jan Matejko (syn Czecha i pół Polki pół Niemki), Artur Grottger (syn Polaka i Francuzki), Wojciech Gerson (syn Niemca i Francuzki). Autor jednego z pierwszych polskich słowników Samuel Bogumił Linde (syn Szweda i Niemki). Polscy historycy: Joachim Lelewel (syn Niemca i pół Polki pół Ukrainki), Jan Wincenty Bandtkie (syn Niemca i Polki). Kompozytor Fryderyk Chopin (syn Francuza i Polki). Etnograf: Oskar Kolberg (syn Niemca i Francuzki). Fotografowie: Karol Beyer (syn Niemca i pół Polki pół Niemki)
archiwum

W Polsce nie ma i nie będzie miejsca na nieodpowiednie festiwale

W Polsce nie ma i nie będzie miejsca na nieodpowiednie festiwale – Polska to nie zgniły Zachód, nie ma tu miejsca na festiwale muzyki metalowej. W Piekarach Śląskich po interwencji proboszczów i polityków PiS odwołano Metal Doctrine Festival.W ubiegłym roku festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem, ale to się więcej nie wydarzy.
archiwum

W Polsce stowarzyszenia mają się wspaniale

W Polsce stowarzyszenia mają się wspaniale – Stowarzyszenie Solidarność Walcząca założone przez Kornela Morawieckiego - ojca naszego wspaniałego premiera rozwija się coraz szybciej dzięki wielotysięcznym darowiznom z państwowych instytucji m.in. banku PKO BP i KGHM.  Polskie spółki państwowe hojnie wspierają rozwój stowarzyszeń. Oby tak dalej.
archiwum

Wielki sukces rządu

Wielki sukces rządu – Po wielkim sukcesie, jakim była wyrzucona już do kosza przez PIS ustawa o IPN, fraza "polskie obozy śmierci" była ponad 100 razy częściej wpisywana w wyszukiwarki na świecie. Rząd PIS osiągnął wielki sukces. "Polskie obozy śmierci" zostały spopularyzowane na świecie.

Polska ma największy dług publiczny w historii

Polska ma największy dług publiczny w historii – Dług Polski osiągnął rekordowe rozmiary. Zadłużenie sektora finansów publicznych przekroczyło 989 mld zł. Żeby spłacić taki dług, każdy obywatel musiałby zasilić z własnej kieszeni państwowy budżet o około 26 tys. zł. Stopa inwestycji jest najniższa od ponad 20 lat, PKB pompowane jest poprzez wysoką konsumpcję, która jest pokłosiem dużych wydatków socjalnych rządu