Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ostpreussen

Z nami od: 1 marca 2014 o 12:47
Ostatnio: 14 sierpnia 2018 o 7:50
Exp: 52
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 31 z 130 (98 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13442
  • Komentarzy: 292
  • Punktów za komentarze: 357
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Ciemna strona mocy powraca...

Ciemna strona mocy powraca... –
Źródło: pinterest.com
poczekalnia

Klauzula sumienia motorniczego

Klauzula sumienia motorniczego – Poznański motorniczy wziął bezpłatne wolne, bo nie chciał promować tamtejszego Marszu Równości i jeździć po mieście pod tęczową flagą.
Źródło: Twitter

Zawsze jakiś pozytyw...

Zawsze jakiś pozytyw... –  ZDECHNACMOZNAPRZEZTOLATON1930OARDUENOODSNIEZACWTAKIUPAL-TOBYBYLO PRZERABANE
Źródło: wykop.pl

Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczeństwo to podstawa –  ŻEBYŚCIE ZAWSZE MIELICZASZASTANOWIĆ SIE, KOMU OTWIERACIE
Źródło: Surrealistic Reality
archiwum – powód

[zarąbane z Kwejka i samowrzucone na główną] Niewidzialny umysł...

[zarąbane z Kwejka i samowrzucone na główną] Niewidzialny umysł... –
archiwum

Szach i mat malkontenci!

Szach i mat malkontenci! – Mam wielką nadzieję, że w kolejnych latach naszych rządów przy dobrej koniunkturze gospodarczej uda się rozszerzyć 500 plus i wprowadzić większy dodatek, np. 1000 plus. Trzeba wspierać polskie rodziny. Myślę, że 1000 plus to byłby dobry pomysł  – powiedział Janusz Szewczak, wiceszef sejmowej Komisji Finansów Publicznych, gazecie Super Express. Przed chwilą to samo poszło w Wiadomościach w TVP. Mocne?
Źródło: Super Express
archiwum

Ustawka imigracyjna...

Ustawka imigracyjna... – ... rozczulająca tragedia "uchodźców"
Źródło: YT
archiwum

Gdy w sklepach północnej Polski skończyły się już wentylatory...

Gdy w sklepach północnej Polski skończyły się już wentylatory... –
Źródło: FB

Chłodek...

Chłodek... –
Źródło: Foto World FB
archiwum

Dawno, dawno temu...

Dawno, dawno temu... – Propagandowy plakat niemiecki z lat 30. XX wieku ukazujący "straszliwe polskie zagrożenie" po wybudowaniu tzw. Magistrali Węglowej (opisanej tu jako "wojenna"). Otwarta w 1933 roku linia kolejowa Katowice-Gdynia umożliwiła II Rzeczypospolitej znaczący rozwój eksportu, zintegrowanie Pomorza i Górnego Śląska z resztą kraju oraz uniezależnienie od kolei niemieckich i marginalizację Gdańska. Jak widać Niemców, ale także Anglików (sic!), trafił szlag...

Pełna harmonia człowieka z naturą

Pełna harmoniaczłowieka z naturą –
archiwum – powód

Koniec szmieszkowania!

Koniec szmieszkowania! –
archiwum

Perfekcjonistka...

Perfekcjonistka... –
archiwum

Jak już tniemy koszty...

Jak już tniemy koszty... –

I jaka ostatecznie decyzja Freddie?

I jaka ostatecznie decyzja Freddie? –
Źródło: WypozyczalniaDemotow.pl
archiwum

Niestety to był fake news...

Niestety to był fake news... – Według portalu sportexpress.sk chorwaccy wicemistrzowie świata postanowili oddać zarobione na Mundialu ok. 23 000 000 $ dla najbiedniejszych dzieci z krajowych Domów Dziecka.Niestety, jak się okazało, jest to tylko prowokacja dziennikarska niejakiego Igora Premuzica - który podszył się pod trenera reprezentacji. Podchwyciły to gazety i znane portale... jak to się teraz skończy?
Źródło: sportexpress.sk

Mierność, bierność... wierność

Mierność, bierność... wierność –  Miażdżąca opinia o sędzi TK Julii Przyłębskiej ujrzała światło dzienne. Kilkanaście lat temu sąd w Poznaniu nie chciał jej przyjąć do pracy. B. Wyrazam zgodę na kandydowanie na stanowtsko sędziego Sadu W Poznaniu data C. 19.06.2001 r.   199 r. Okręgowego UZASADNIENIE (kwalifikacje zawodowe, cechy osobowe i Inne elementy wyróżniające kandydata) W okresie zatrudnienia w Sądzie Okręgowym p.sędzia otrzymała: - uwaga z dnia 17.02.1994 r. W trybie art. 32 § 3 ustawy z dnia 20.06.1985 r. - usp - za przeterminowanie 26 uzasadnień - wytyk Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 20.11.1992 r. (III.AUr. 451/92 - w związku z rażącym naruszeniem art. 328 .5 2 kpc - wytyk Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 1.02.199A r. - III.AUr. 546/93 - w związku z rażącym naruszeniem prawa przez wydanie wyroku po rozprawie, o której strony nie zostały zawiadomione oraz rozstrzygnięcie o roszczeniu prawomocnie osądzonym. W przypadku ponownego zatrudnienia zastrzeżenia budzi przede wszystkim brak stabilności orzecznictwa jak i wysoka absencja w pracy -,przy zmienionych warunWnracy - znaczne wpływy (2000 r. - 21.624 tylko w Wydziale VIII, do•15 maja 2001 15.5.13 sprawy -.tylko w Wydziale VIII, podczas gdy wpływy w latach 1995 r. - 2.963 i 1996 r. - 2.797 spraw, przy obsadzie 6 sędziów,' m tym przewodniczący, obecnie 9 sędziów w tym przewodniczący), a także istotna zmiana przepisów w dziedzinie ubezpieczeń- społecznych, których Opanowanie wymaga czasu i praktyki, tymczasem przerwa w orzekaniu wynosi ponad 4 łata, ReasUmując - powrót do pracy p.-sędzi nie będzie korzystny dla wymiaru sprawiedliwości.

W pewnej lodówce...

 –
archiwum

Ulotna chwilka...

Ulotna chwilka... – ... i tak to się kręci
Źródło: WypozyczalniaDemotow.pl
archiwum

[Temat ukradziony i wpakowany na główną] Jak młody Kondziu plakatem Anitkę z memoriału wykurzył...

[Temat ukradziony i wpakowany na główną]Jak młody Kondziu plakatem Anitkę z memoriału wykurzył... – Wkurzylibyście się na miejscu Anity Włodarczyk na takie coś?Dla niewtajemniczonych - na pierwszym planie plakatu była Anita Włodarczyk - napis na czarnym tle dodał Bukowiecki... Anita wycofała się i z festiwalu i z memoriału, organizatorzy zwracają kasę za bilety - będzie za darmo
Źródło: Instagram