Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

olbracht

Z nami od: 12 grudnia 2016 o 17:47
Ostatnio: 27 czerwca 2019 o 11:45
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 33
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 10 z 102 (92 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5982
  • Komentarzy: 618
  • Punktów za komentarze: 1089
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Jeżeli się uczysz, rób to od najlepszych...

Jeżeli się uczysz, rób to od najlepszych... – PKP zamierza kompletnie odciąć Pol’and’Rock od pociągów. Jeden nie pojedzie, inne ominą miasto.
archiwum

"Rodzice sześcioraczków dostali auto od premiera" ... od premiera?

"Rodzice sześcioraczków dostali auto od premiera" ... od premiera? – Samochód to dziewięcioosobowy Volkswagen Transporter zakupiony ze środków Fundacji PKO BP i Fundacji PFR.
archiwum

Kolejna polska perła.

Kolejna polska perła. – Zaorana przez partyjnych apartyczków.
Źródło: faktopedia
archiwum

Doić uczciwych, bandytów nie tykać.

Doić uczciwych, bandytów nie tykać. – Oto wytyczne dla skarbówki.

Lek amerykańskiego koncernu znalazł się na polskiej liście refundacyjnej po interwencji ambasador USA Georgette Mosbacher

Lek amerykańskiego koncernu znalazł się na polskiej liście refundacyjnej po interwencji ambasador USA Georgette Mosbacher –
archiwum

Panika w PiS

Panika w PiS – Do 2020 r. posłom zabraknie dzieci do pracy w państwowych spółkach.
archiwum – powód

PiS szykuje dla Polaków prezent na gwizdkę?

PiS szykuje dla Polaków prezent na gwizdkę? –
Źródło: tvp.info
archiwum

Dzieci polityków, są młode, zdolne, wykształcone... powiedziała rzecznik rządu Morawieckiego w sprawie afery z synem Kamińskiego.

Dzieci polityków, są młode, zdolne, wykształcone... powiedziała rzecznik rządu Morawieckiego w sprawie afery z synem Kamińskiego. – Kacper Kamiński to 29-letni syn Mariusza Kamińskiego, koordynatora służb specjalnych w rządzie PiS. Od lipca tego roku pracuje jako doradca w Banku Światowym. Rocznie zarabia między 120 a 150 tys. dolarów. Zwolnionych z podatku dolarów.
archiwum

Profesura +

Profesura + – Nie matura, lecz chęć szczera zrobicie z ciebie profesora. O ile jesteś oczywiście współpracownikiem prezydenta Dudy oraz bardzo, bardzo chcesz zostać profesorem, choć twój dorobek naukowy na to nie wskazuje.
archiwum

Miliardowe straty spółek skarbu państwa. PGE i Tauron idą na dno pod rządami PiS-u

Miliardowe straty spółek skarbu państwa. PGE i Tauron idą na dno pod rządami PiS-u – Problem? Jaki Problem? Podniesie się podatki, wprowadzi opłaty i bilans wyjdzie na ZERO.
archiwum

Rząd rżnie głupa! Od stycznia nowy podatek. Zapłacą nie tylko najbogatsi, ale aż 12 mln pracowników!

Rząd rżnie głupa! Od stycznia nowy podatek. Zapłacą nie tylko najbogatsi, ale aż 12 mln pracowników! – Pod pozorem dobroczynności czy solidarności rząd wprowadza nowy podatek, popularnie zwany „daniną solidarnościową”. Wbrew propagandzie nowa opłata nie obejmie tylko najbogatszych, ale aż 12 milionów pracowników. Według przyjętego projektu fundusz wsparcia dla niepełnosprawnych ma być zasilany podatkiem od osób zarabiających powyżej 1 mln złotych rocznie oraz z części składki na fundusz pracy.
archiwum

Exit tax - projekt ustawy: rządowy PiS krok w tył, ale wciąż wbrew prawu Unii.

Exit tax - projekt ustawy: rządowy PiS krok w tył, ale wciąż wbrew prawu Unii. – Kolejny raz PiS okłamał Polaków mówiąc, że Exit tax to wymóg UE, której chodzi jedynie o likwidację rajów podatkowych i wyprowadzania zysków przedsiębiorstw poza granice kraju w którym ten zysk wypracowywują. Nie o majątki obywateli!Tak zwany exit tax, czyli podatek od przeniesienia majątku prywatnego i firmowego za granicę, to wymóg unijnej dyrektywy 2016/1164. Zobowiązuje ona państwa członkowskie do wprowadzania różnych rozwiązań zapobiegających unikaniu opodatkowania. Jednak dyrektywa ta nie przewiduje opodatkowania majątku migrujących osób fizycznych.Projekt PiS zakłada opodatkowanie majątków osób fizycznych!
archiwum

Z cyklu: "Polska w ruinie" Ceny prądu idą ostro w górę. "Szok i zapowiedź horroru"

Z cyklu: "Polska w ruinie"Ceny prądu idą ostro w górę. "Szok i zapowiedź horroru" – Droższy prąd oznacza droższą kolej, szkoły i szpitale. "Otrzymaliśmy od jednego z dostawców propozycję zakładającą wzrost stawki jednostkowej za energię na poziomie 70. proc. w stosunku do cen z bieżącej umowy" - mówi w rozmowie z "PB" Janusz Malinowski, prezes Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA).
archiwum

Bo to nie migracja, to turystyka...

Bo to nie migracja, to turystyka... – Strona migracje.gov.pl nie działa! Premier Morawiecki idzie w zaparte: „Nie ma żadnej migracji”
archiwum

Z cyklu, znajdź różnice.

Z cyklu, znajdź różnice. – Podpisanie dokumentu po spotkaniu z demokratyczną, sojuszniczą Polską vs. wrogą dyktaturą Koreą Pn. PS. Dobrze, że nie kazali mu klęknąć przed tym biurkiem. Zostawili nam jeszcze złudzenia.
archiwum – powód

Polska ubogacana kulturowo

Polska ubogacana kulturowo – Pod rządami jaśnie opodatkowującego nas premiera Morawieckiego PiS przyjmuje imigrantów by Polacy nie czuli się gorsi w UE.
Źródło: migracje.gov.pl

"Inflacja jest niska i pod kontrolą" (Morawiecki, wrzesień 2018)

"Inflacja jest niska i pod kontrolą"  (Morawiecki, wrzesień 2018) – Trzy lata temu kandydat na prezydenta Duda zrobił zakupy za 37 złotych. Dziś ten sam koszyk, w tej samej sieci sklepów kosztuje 62 zł. Masło podrożało o 42 proc., chleb o 69 proc. a jajka o 45 procent. Zwróć też uwagę na fakt, że media (gaz, prąd, woda) podrożały o 64 proc.
archiwum – powód

Sklepy tysiącami znikają z rynku. PiS zaorał polski handel.

Sklepy tysiącami znikają z rynku. PiS zaorał polski handel. – Aż 14,3 tys. placówek handlowych zlikwidowano w Polsce w ciągu roku. Najwięcej – spożywczych i odzieżowych. "To zaledwie kilka miesięcy działania zakazu, w przyszłym roku niehandlowych niedziel będzie dwa razy więcej, wtedy dopiero odczujemy wszyscy negatywne zjawiska."
archiwum

Żaden pijany bagaż już nie zagrozi pasażerom LOTu

Żaden pijany bagaż już nie zagrozi pasażerom LOTu – Myślałem, że tacy "geniusze" pracują tylko w gazeta.pl.
archiwum

Nowy podatek? Przecież PiS nie wprowadza żadnych nowych podatków...

Nowy podatek? Przecież PiS nie wprowadza żadnych nowych podatków... – Ministerstwo Finansów pracuje nad wprowadzeniem w Polsce tzw. exit tax, czyli opodatkowania nierealizowanych jeszcze zysków kapitałowych. Nie zarobiłeś? Ale mogłeś! Więc zapłać podatek obywatelu. Socjalizm musi kosztować, nie ma nic za darmo.