Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kraken11

Z nami od: 14 kwietnia 2012 o 23:14
Ostatnio: 12 lipca 2020 o 9:29
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 24
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 17 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2143
  • Komentarzy: 372
  • Punktów za komentarze: 815
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Ja się pytam, gdzie jest ten wrak Tupolewa, którego powrót do Polski wraz z objęciem władzy tak hucznie zapowiadał PiS??

Ja się pytam, gdzie jest ten wrak Tupolewa, którego powrót do Polski wraz z objęciem władzy tak hucznie zapowiadał PiS?? – Minęło 5 lat od kiedy rządzi PiS, w kwietniu minęło 10 lat od tej tragedii, a tu wraku ani widu, ani słychu. Za parę lat nic z niego nie zostanie. Czyżby partia władzy nie była tak wszechmocna jak zapowiadała??
archiwum

I tacy ludzie też chodzą na wybory

I tacy ludzie też chodzą na wybory – Każdy może mieć swojego faworyta w czasie wyborów lub za którymś wyjątkowo nie przepadać. Ale jeśli ktoś nie widzi nic bulwersującego w sytuacji, gdy członek komisji fałszuje czyjś oddany głos, to chyba jest coś nie halo. Jaki jest sens demokracji jeśli nie szanujemy wyborów innych ludzi. Być może nie zawsze podoba nam się wynik wyborczy, ale trzeba to przetrawić
archiwum

Zbliżają się wybory

Zbliżają się wybory – Na pewno dostarczą wiele emocji. Być może coś zmienią, być może nie. Ważne jest abyśmy zagłosowali na swojego kandydata i żebyśmy nie żałowali wyboru. I pamiętajmy - każdy głos się liczy!
archiwum

Czy chcemy przyszłości ukazanej na górze czy może tej na dole?

Czy chcemy przyszłości ukazanej na górze czy może tej na dole? – Nikt zapewne nie chce dla świata tej ukazanej na dole. To jaka czeka nasz świat przyszłość zależy wyłącznie od nas.
archiwum

Pływający nietoperz

Pływający nietoperz – Teraz widziałeś już wszystko
archiwum

Telewizja Polska

Telewizja Polska – Wszyscy wiemy, ze to telewizja publiczna. Wszyscy też wiemy, że jest również miejscem największej szczujni od czasów PRL. Z jednej strony propagandy pozazdrościłby jej prawdopodobnie sam Goebbels, z drugiej strony jest ona prowadzona w sposób tak nieudolny, że nawet średnio ogarnięty człowiek jest w stanie się połapać. Nie rozumiem jednak jednego. Jak Ci dziennikarze prywatnie, w domu potrafią sobie spojrzeć w lustro?
archiwum

Panie prezydencie Andrzeju Dudo!

Panie prezydencie Andrzeju Dudo! – A może by tak zająć się w czasie kampanii problemem służby zdrowia, edukacją, infrastrukturą oraz innymi ważnymi problemami, które dotykają polskie społeczeństwo a nie straszenie ludzi "potworem LGBT"

A to wandal jeden!

A to wandal jeden! –  Policjanci z Legnicy zostali wezwani donietypowego zgłoszenia. Okazało się, że dzik zjadłdzieciom pierogi. Złodzieja udało się przegonić wbezpieczne miejsce, z dala od ludzi.POLICJA LEGNICA
archiwum

Szkoda, że dzisiaj nie robi się już takiej muzyki

Szkoda, że dzisiaj nie robi się już takiej muzyki –

Szukamy inteligentnego życia w kosmosie

Szukamy inteligentnegożycia w kosmosie – A co jeśli to inteligentne życie istnieje obok nas, tylko jest inną formą inteligencji, której nie rozumiemy?
archiwum

Czy miarą człowieczeństwa jest gatunek do którego należymy, czy religia, którą wyznajemy, czy może szacunek wobec innych, empatia, współczucie i pomoc słabszym??

Czy miarą człowieczeństwa jest gatunek do którego należymy, czy religia, którą wyznajemy, czy może szacunek wobec innych, empatia, współczucie i pomoc słabszym?? –
archiwum

Neil deGrasse Tyson

Neil deGrasse Tyson – Gdyby On i jemu podobni byli autorytetami dla większości młodych ludzi, świat byłby lepszym miejscem
archiwum

Tak tylko przypominam

Tak tylko przypominam – Parę miesięcy temu partia rządząca gestem posłanki Lichockiej pokazała nam, że finansowanie służby zdrowia ma w głębokim poważaniu, a teraz prezydent państwa z ramienia partii rządzącej bierze udział w #hot16challenge2, które ma na celu zbieranie pieniędzy na służbę zdrowia, która jest niedofinansowana przez państwo

Idiokracja

Idiokracja – Kiedyś myślałem, że to komedia, ale to chyba jednak dokument
archiwum

Protesty przedsiębiorców w Warszawie

Protesty przedsiębiorców w Warszawie – Może już czas aby obudzić się Polsko??

Harry Potter i teka ministra

Harry Potter i teka ministra –
archiwum

Smutny obrazek XXI wieku

Smutny obrazek XXI wieku – Tyle się mówi o ekologii, jednak tyle jedzenia się marnuje. Czy naprawdę musimy kupować niebotyczne zapasy jedzenia i potem je wyrzucać?? Dla wielu ludzi w Polsce i na świecie chleb jest marzeniem. Powinniśmy wszyscy nauczyć się szanować żywność, bo kiedyś może jej zabraknąć.

1