Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kraken11

Z nami od: 14 kwietnia 2012 o 23:14
Ostatnio: 24 września 2022 o 15:11
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 91
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 23 z 84 (61 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 18679
  • Komentarzy: 1170
  • Punktów za komentarze: 3183
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Na zdjęciu Manat karaibskiz rzędu syren (brzegowcwów) –
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
No szok i niedowierzanie! – Ktoś jest zaskoczony? Podkomisja smoleńska ukrywała dowodywykluczające zamach na tupolewa
archiwum
Nie macie na chleb? – To jedzcie ciastka!
archiwum
Czy ją to zaboli, to ja nie wiem, bo zasiada w spólkach skarbu państwa. – Żeby stać się "elytą" dorobiła się za nasze. Także i Ty sponsorujesz jej grę golfa, a być może sam spłacasz kredyt i zaciskasz pasa przez stale rosnące stopy procentowe.  Niestety tłuste koty spadają na cztery łapy.
No kto by się spodziewał –  Ja wyrażający zaskoczenie po wycieku maila, zktórego wynika, że Michał Dworczyk miał omawiaćorzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z JuliąPrzyłębską
Ten świat jest tak chory, że ksiądz, który daje przykład i pokazuje jak należy postępować, trafia za kratki, a ksiądz pedofil, który gwałcił niewinne dzieci, może spać spokojnie, bo prokuratura się nim nie interesuje –  11 maja 2022 roku policja Hongkongu aresztowała kardynała Josepha Zen Ze-kiuna w związku z działalnością w Fundacji 612, która pomagała uczestnikom manifestacji prodemokratycznych w 2019 roku, pod zarzutem „zmowy z siłami zagranicznymi".
archiwum
Pomimo wojny na Ukrainie warto tez wiedzieć, co sie dzieje w Macierzy – A mianowicie prezydent zawetował LEX Czarnek
Człowiek, który obudził cały świat –
A ja widzę państwo, które najwięcej zyska na tej wojnie... –
archiwum
Nie ma władzy, której nie da się obalić. Wystarczy tylko chcieć – Czy Polacy w końcu się obudzą, czy może naród da się dalej ruchać bez wazeliny?
archiwum
Ty za swoje błędy względem skarbówki poniesiesz konsekwencje i srogo zapłacisz. On za swoje błędy co najwyżej kupi sobie nowe Porsche – Czy dalej chcemy takiej Polski?
archiwum
Trybunał Konstytucyjny orzeka, że polska konstytucja jest niezgodna z polską konstytucją –
archiwum
I tak oto codziennie załupieżony karzełek obraża miliony Polaków wyzywając naród od cwaniactwa, gorszego sortu, kanalii i realizuje swoją chorą wizję Polski, ściągając państwo na dno – Najsmutniejsze jest to, że ani on, ani jego przydupasy nigdy nie poniosą konsekwencji swoich działań, a za wszystko zapłaci naród czyli "MY". A nie, czekaj, my już za to płacimy - na arenie międzynarodowej, cenami paliwa i szalejącą drożyzną, zabieraniem wolności. Obudź się Polsko, póki nie jest za późno!
archiwum
No więc jak sobie życzysz szmato! –
archiwum
Polskę i Węgry wiąże prawdziwa przyjaźń. I myślę, że to piękne – Oba narody wiąże szczególna więź, tak mocna, że jeśli jeden pójdzie na dno, to drugi pójdzie za nim. Warto o tym pamiętać.
archiwum
Czy tylko ja uważam, że transsportwocy  celowo zmienili płeć, aby osiągać lepsze wyniki, bo w rywalizacji swojej płci osiągnięcia mieli mierne oraz czy za tym nie kryje się jakaś głębsza patologia? – Dodam tylko, że szanuję wszystkich ludzi i nie ważne czy ktoś zmienił płeć czy nie. Ważna jest jednak sprawiedliwość i zdrowa rywalizacja w sporcie, a nie poprawność polityczna
Antyszczepionkowcy wdarli się do domu dziecka w Aleksandrowie Kujawskim – Jakim trzeba być debilem, żeby terroryzować dzieci po przejściach. Szczepili się nasi rodzice, byliśmy my zaszczepieni. Czy komuś stała się krzywda? Jeszcze 20-30 lat temu takie sytuacje były nie do pomyślenia. Antyszczepionkowcy odkrywają nowe poziomy kretynizmu i zidiocenia, bo już nie wiem jak to nazwać inaczej, W sumie niech się nie szczepią, bo szybciej zadziała selekcja naturalna.
Czy jeśli wiedząc jak będzie wyglądać twoje życie, a mając wybór zdecydowałbyś/wałabyś się urodzić? –
Mamy złoty medal na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020w sztafecie mieszanej! – Oby tak dalej!
Nie przepraszaj za bycie sobą –