Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

cininho80

Z nami od: 11 marca 2014 o 7:38
Ostatnio: 10 stycznia 2021 o 15:17
Płeć: mężczyzna
Exp: 78
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 54 z 191 (137 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 17683
  • Komentarzy: 172
  • Punktów za komentarze: 370
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Legendarny radioteleskop w Arecibo, który wystąpił m.in. w Bondzie i na którym Wolszczan odkrył pulsara z układem planetarnym na początku listopada uległ uszkodzeniu i nie będzie naprawiony. –
archiwum
Nowy dramat obyczajowy twórców "Pandemii" i "Wyborów, których nie było" – Do obejrzenia od poniedziałku do piątku o 9:59.
archiwum
Gdyby na Ziemi wylądował kosmita i zaproponował, że odpowie na trzy najbardziej nurtujące ludzkość pytania – to za wiele byśmy się nie dowiedzieli.
archiwum
Putin i Merkel na podpisaniu niejawnego aneksu do umowy North Stream II po tym, jak ich wywiad doniósł jak duże zasoby respiratorów znajdują się w Polsce. –
archiwum
Wskaż kraj w Europie, w którym lesbijka i bezdzietny kawaler toczą wojnę o kształt prawa aborcyjnego. –
Kolejny smartfon został faszystą –
archiwum – powód
W prawicowych środowiskach jak ktoś pójdzie na demonstrację zamiast do pracy będzie zwolniony. W lewicowych - jeśli ktoś pozostanie w pracy, będzie szykanowany. – Dlatego uważam wezwanie organizatorów strajków do opuszczenia pracy za sprzeczne z prawem do wolności poglądów.
archiwum
Żaden rząd do tej pory nie próbował tego robić. Próba ingerencji przez obecny rząd zakończyła się blokadą kraju. – Zmiana zwyczajów zakupowych seniorów to zadanie niemożliwe. Niezależnie o której idę po zakupy tam już stoi kolejka seniorów, tak jakby kraj składał się w 90% z emerytów.
Maryla już rozpoczęła przygotowania do Sylwestra na Stadionie Narodowym –
archiwum
Gdy sanepid odkrywa kolejne ognisko koronawirusa. –
archiwum
Piramida wieku w Polsce u góry. Piramida śmierci na COVID jeśli wszyscy zostaną zakażeni na dole. – Łącznie ponad 300 000 ofiar, zakładając że wszyscy będą mieli dostęp do op[eki medycznej i jeśli nie mają chorób współtowarzyszących.
Narada w ministerstwie zdrowia. –
120 nowych miast i powiatów awansowało do strefy czerwonej. Gratulujemy! –
archiwum
Krzywa wzrostu była liniowa od pojawienia się pacjenta 0 przez 30 dni, następnie wykładnicza przez 10 dni i na końcu sie wypłaszczyła. Oblicz ile Sasin przewalił na wybory. –
archiwum
 –
archiwum
Powinniśmy grubo zmielić karty do głosowania z czerwca i powalczyć z USA o największy rynek zbytu papieru toaletowego - Chiny. – Za zmarnowane publiczne pieniądze Chińczycy będą podcierali swoje tyłki nazwiskami polskich polityków.
archiwum
Jeszcze jakieś polskie kandydatury? –
Pozostali szukają szczęścia na własną rękę –
Warto oszczędzać –
Dziecko: uwaga karmicielki skupiona. W razie niebezpieczeństwa zajmie się mną a nie resztą stada. Ten duży i silny dzisiaj znów dobierał się do wymion. Muszę go zneutralizować całonocnym płaczem, pokarmu nie starczy dla nas obu –