Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

archiwum

Jeżeli myślisz, że masz problem, którego nie możesz rozwiązać sam, poproś o pomoc. Wiara czyni cuda. Sprawdziłam na własnym przykładzie. Nie obchodzi mnie ocena demotywatora, mam nadzieję, że pomogę chociaż jednej osobie.

Jeżeli myślisz, że masz problem, którego nie możesz rozwiązać sam, poproś o pomoc. Wiara czyni cuda. Sprawdziłam na własnym przykładzie. Nie obchodzi mnie ocena demotywatora, mam nadzieję, że pomogę chociaż jednej osobie. – Modlitwa do św. MartyO cudowna św. Marto uciekam się pod Twoją opiekę, powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach i wsparciu w moich doświadczeniach. Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać.Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach, o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość, która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii gościłaś Zbawiciela świata Jezusa.Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny, abyśmy w sercach Boga zachowali, a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli, a szczególnie w aktualnej potrzebie ... (wypowiedz potrzebę).Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach, pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka kładąc go u swoich stóp.AmenOjcze Nasz...Zdrowaś Maryjo...trzykrotnie: „Św. Marto proś za nami!"(Modlitwę odmawia się przez 9 wtorków, przy zapalonej, poświęconej świecy)

Z narzeczonym bardzo dobrze się uzupełniamy

Z narzeczonym bardzo dobrze się uzupełniamy – on ma dobrze płatną pracę, mieszkanie i samochód, ja nie mam
archiwum

Kobiety mają pieniądze

Kobiety mają pieniądze – Mężczyźni mają samochody
archiwum

Człowiekowi powinno udawać się przynajmniej w dwóch obszarach życia.

Człowiekowi powinno udawać się przynajmniej w dwóch obszarach życia. – Bo jeśli zacznie szwankować nawet i jeden z tych dwóch pozostanie mu jeden. Jeśli nie wychodzi mu w pracy, zawsze ma jeszcze kochającego partnera. Jeśli nie wychodzi mu z partnerem zawsze może uciec w swoje pasje. Człowiek nigdy nie powinien zostać z niczym.

Nie chcę tracić mojego życia tylko po to, żeby na nie zarobić

Nie chcę tracić mojego życia tylko po to, żeby na nie zarobić –
archiwum

I wybrali się nawzajem

I wybrali się nawzajem – I to był zły wybór
archiwum

Najpopularniejsze hobby XXI wieku?

Najpopularniejsze hobby XXI wieku? – Zarabianie i wydawanie pieniędzy
archiwum

Czy dasz radę, czy też nie

Czy dasz radę, czy też nie – życie dalej toczy się
archiwum

Najważniejsza zasada udanego związku

Najważniejsza zasada udanego związku – powinniście mieć więcej szczęśliwych chwil niż kłótni
archiwum

Samotność

Samotność – Piękne antidotum na tę wrzawę, gonitwę, paplaninę