Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ogopogo90s

Z nami od: 29 lipca 2017 o 8:52
Ostatnio: 2 września 2020 o 21:27
Płeć: mężczyzna
Exp: 27
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 17 z 114 (86 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9622
  • Komentarzy: 24
  • Punktów za komentarze: -1
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Legendarne Asy myśliwskie z drugiej wojny światowej na jednym zdjęciu.

Legendarne Asy myśliwskie z drugiej wojny światowej na jednym zdjęciu. –

W Hongkongu policja używa przeciwko protestantom armatki wodne z specjalnym barwnikiem, mającym ułatwić później wyróżnienie demonstrantów

W Hongkongu policja używa przeciwko protestantom armatki wodne z specjalnym barwnikiem, mającym ułatwić później wyróżnienie demonstrantów –
Źródło: Facebook
archiwum

Jeśli nie nakarmisz demokracji, ta przyjdzie po ciebie.

Jeśli nie nakarmisz demokracji, ta przyjdzie po ciebie. –
archiwum

W Empiku i na stacjach paliw BP nie będzie można kupić wydania GP z kontrowersyjnymi naklejkami: Środowiska prawicowe chcą bojkotu. W kioskach Ruchu można zakupić kontrowersyjne wydanie GP: Środowiska lewicowe chcą bojkotu...

W Empiku i na stacjach paliw BP nie będzie można kupić wydania GP z kontrowersyjnymi naklejkami: Środowiska prawicowe chcą bojkotu.W kioskach Ruchu można zakupić kontrowersyjne wydanie GP: Środowiska lewicowe chcą bojkotu... – W takiej sytuacji dla sklepów nie ma dobrego wyjścia...
archiwum

Ciekawe jak by zareagowali weganie na fasolę z wołowiny.

Ciekawe jak by zareagowali weganie na fasolę z wołowiny. –
archiwum

Zachowują się agresywnie. Niszczą wszystko co możesz zniszczyć. Rabują i plądrują sklepy. Atakują policjantów i każdego kto nie zgadza się z twoimi poglądami. Zachowują się jak zwykły kryminaliści..

Zachowują się agresywnie.Niszczą wszystko co możesz zniszczyć.Rabują i plądrują sklepy.Atakują policjantów i każdego kto nie zgadza się z twoimi poglądami.Zachowują się jak zwykły kryminaliści.. – Potem krzyczą że władza niszczy kraj a policja używa brutalności w stosunku do ludzi.
archiwum

Nie, to nie zdjęcie z wojny w Wietnamie.

Nie, to nie zdjęcie z wojny w Wietnamie. – To Koreańczycy okrzyknięci jako "Roof Koreański" którzy bronią swojego lokalu przed splądrowaniem i zrabowaniem podczas największych protestów w historii USA które wydarzyły się w Los Angeles w 1992.
archiwum

Mieszkańcy Zurychu kupują coraz więcej broni palnej, przestępczość spada!

Mieszkańcy Zurychu kupują coraz więcej broni palnej, przestępczość spada! – Mieszkańcy Zurychu kupują coraz więcej broni palnej, przestępczość spada!
archiwum – powód

Jak dziecko pali papierosa to jest to patologia.

Jak dziecko pali papierosa to jest to patologia. – A jak nazwiecie to że dziecko bawi się na dworzu przez kilka godzin dziennie i wdycha przez cały ten czas smog?
archiwum

Czegoś tu nie rozumiem.

Czegoś tu nie rozumiem. – Jeśli dzik zaatakuje człowieka który spacerował po lesie, to wielu ludzi takiego dzika usprawiedliwia tym że bronił swojego terenu i czuł strach.Ale jeśli dzik wejdzie na teren mojej posesji i go zastrzelę z obawy przed nim, to ci sami ludzie zaczną mi zażucać morderstwo.

Mieszkam w Warszawie

Mieszkam w Warszawie – Gdy mi coś nie wychodzi w pracy, to nie przyjeżdżam do pierwszej lepszej wiochy, by zrobić tam oblężenie czy protest, i nie utrudniam życia zwykłym ludziom Na najbliższy poniedziałek rolnicy planują protesty w całym kraju, na 6 lutego zapowiadają "oblężenie Warszawy". Rolhicy zapowiadają protesty.”Od poniedziałku zaczyna się w Polsce powstanie chłopskie”
Źródło: Screen z Facebooka (DoRzeczy)
archiwum

Nie oceniaj człowieka po wyglądzie, możesz się pomylić... oceń go po tym jak traktuje zwierzęta, to ci powie prawdę o jego duszy...

Nie oceniaj człowieka po wyglądzie, możesz się pomylić...oceń go po tym jak traktuje zwierzęta, to ci powie prawdę o jego duszy... –
archiwum

Dziś, 7 grudnia, jest 77 rocznica japońskiego ataku na Pearl Harbor.

Dziś, 7 grudnia, jest 77 rocznica japońskiego ataku na  Pearl Harbor. – Życie straciło prawie 2500 ludzi, licząc przy tym cywili
archiwum

A kiedy to wreszcie to kobiety w ciąży i starsi ludzie zaczną PIERWSI pytać o ustąpienie miejsca?

A kiedy to wreszcie to kobiety w ciąży i starsi ludzie zaczną PIERWSI pytać o ustąpienie miejsca? – Ja mogę korzystać z telefonu i mieć słuchawki i wcale się nie domyślać że ktoś chce usiąść na zajętym przeze mnie miejscu.Tym bardziej że jak nikt mnie o to nie prosi, to przyjmuje że nikt nie chce bym ustąpił mu miejsca.To wy chcecie prosić mnie,a nie ja was więc to wy poeinniście zapytać.
archiwum

Ile na Demotywatorach jest historii o młodych ludziach którzy odnoszą się lekceważąco w stosunku do starszych ludzi lekceważąco po czym są przez nich ripostowani?

Ile na Demotywatorach jest historii o młodych ludziach którzy odnoszą się lekceważąco w stosunku do starszych ludzi lekceważąco po czym są przez nich ripostowani? – Ile z nich jest prawdziwych, a ile to poprostu twory internautów?
archiwum

Tak, to się stało naprawdę.

Tak, to się stało naprawdę. –
archiwum

11 listopada to nie tylko data odzyskania przez Polskę niepodległości.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
11 listopada to nie tylko data odzyskania przez Polskę niepodległości. – Podczas pierwszej wojny światowej zginęło prawie 10 mln żołnierzy a rannych zostało prawie 20mln. Prócz tego zginęło lub zmarło z powodu głodu ponad 10mln cywilów.

Żegnaj stary przyjacielu

Żegnaj stary przyjacielu – Przez poprawność polityczną straciliśmy kolejną wielką postać
archiwum

Zamiast nosić strój idioty...

Zamiast nosić strój idioty... –
archiwum – powód

Prawdziwa kobieta zaczyna się od 180 cm!

Prawdziwa kobieta zaczyna się od 180 cm! – Czekaj, chwila...