Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ogopogo90s

Z nami od: 29 lipca 2017 o 8:52
Ostatnio: 9 lutego 2019 o 22:13
Płeć: mężczyzna
Exp: 25
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 16 z 99 (79 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 8799
  • Komentarzy: 22
  • Punktów za komentarze: 1
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Jak dziecko pali papierosa to jest to patologia.

Jak dziecko pali papierosa to jest to patologia. – A jak nazwiecie to że dziecko bawi się na dworzu przez kilka godzin dziennie i wdycha przez cały ten czas smog?
archiwum

Czegoś tu nie rozumiem.

Czegoś tu nie rozumiem. – Jeśli dzik zaatakuje człowieka który spacerował po lesie, to wielu ludzi takiego dzika usprawiedliwia tym że bronił swojego terenu i czuł strach.Ale jeśli dzik wejdzie na teren mojej posesji i go zastrzelę z obawy przed nim, to ci sami ludzie zaczną mi zażucać morderstwo.

Mieszkam w Warszawie

Mieszkam w Warszawie – Gdy mi coś nie wychodzi w pracy, to nie przyjeżdżam do pierwszej lepszej wiochy, by zrobić tam oblężenie czy protest, i nie utrudniam życia zwykłym ludziom Na najbliższy poniedziałek rolnicy planują protesty w całym kraju, na 6 lutego zapowiadają "oblężenie Warszawy". Rolhicy zapowiadają protesty.”Od poniedziałku zaczyna się w Polsce powstanie chłopskie”
Źródło: Screen z Facebooka (DoRzeczy)
archiwum

Nie oceniaj człowieka po wyglądzie, możesz się pomylić... oceń go po tym jak traktuje zwierzęta, to ci powie prawdę o jego duszy...

Nie oceniaj człowieka po wyglądzie, możesz się pomylić...oceń go po tym jak traktuje zwierzęta, to ci powie prawdę o jego duszy... –
archiwum

Dziś, 7 grudnia, jest 77 rocznica japońskiego ataku na Pearl Harbor.

Dziś, 7 grudnia, jest 77 rocznica japońskiego ataku na  Pearl Harbor. – Życie straciło prawie 2500 ludzi, licząc przy tym cywili
archiwum

A kiedy to wreszcie to kobiety w ciąży i starsi ludzie zaczną PIERWSI pytać o ustąpienie miejsca?

A kiedy to wreszcie to kobiety w ciąży i starsi ludzie zaczną PIERWSI pytać o ustąpienie miejsca? – Ja mogę korzystać z telefonu i mieć słuchawki i wcale się nie domyślać że ktoś chce usiąść na zajętym przeze mnie miejscu.Tym bardziej że jak nikt mnie o to nie prosi, to przyjmuje że nikt nie chce bym ustąpił mu miejsca.To wy chcecie prosić mnie,a nie ja was więc to wy poeinniście zapytać.
archiwum

Ile na Demotywatorach jest historii o młodych ludziach którzy odnoszą się lekceważąco w stosunku do starszych ludzi lekceważąco po czym są przez nich ripostowani?

Ile na Demotywatorach jest historii o młodych ludziach którzy odnoszą się lekceważąco w stosunku do starszych ludzi lekceważąco po czym są przez nich ripostowani? – Ile z nich jest prawdziwych, a ile to poprostu twory internautów?
archiwum

Tak, to się stało naprawdę.

Tak, to się stało naprawdę. –
archiwum

11 listopada to nie tylko data odzyskania przez Polskę niepodległości.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
11 listopada to nie tylko data odzyskania przez Polskę niepodległości. – Podczas pierwszej wojny światowej zginęło prawie 10 mln żołnierzy a rannych zostało prawie 20mln. Prócz tego zginęło lub zmarło z powodu głodu ponad 10mln cywilów.

Żegnaj stary przyjacielu

Żegnaj stary przyjacielu – Przez poprawność polityczną straciliśmy kolejną wielką postać
archiwum

Zamiast nosić strój idioty...

Zamiast nosić strój idioty... –
archiwum – powód

Prawdziwa kobieta zaczyna się od 180 cm!

Prawdziwa kobieta zaczyna się od 180 cm! – Czekaj, chwila...

Gdyby ktoś dał mi możliwość zrobienia końcowej sceny w filmie Zmierzch:

 –

Nie zabijał dzieci i kobiet

Nie zabijał dzieci i kobiet – Dzisiaj feministki by mu to wypominały o jego szowinizmie
archiwum

Jeszcze nie wrócili z obozów

Jeszcze nie wrócili z obozów –
archiwum – powód

Dzwoni do ciebie Chuck Norris

Dzwoni do ciebie Chuck Norris – Czego bardziej byś się bał? Nie odebrać czy odebrać?
archiwum – powód

Rysunek którego autorem jest Mark Knight, który jest australisjkim karykaturzystą. Przedstawia on Serenę Williams rozwalającą rakietę tenisową o kort

Rysunek którego autorem jest Mark Knight, który jest australisjkim karykaturzystą. Przedstawia on Serenę Williams rozwalającą rakietętenisową o kort – Rysunku nie znajdziecie już na jego stronie, gdyż fani Sereny oskarżają go o seksizm i rasizm
archiwum

Tak będą wyglądały prawdopodobnie kobiece postacie w Netflixowym Wiedźminie. Jednak brakuję lepiej tu jeszcze tytułowego wiedźmina któremu w ramach oprawności damy ciemną karnacją i koniecznie jakąś śmiertelną chorobą.

Tak będą wyglądały prawdopodobnie kobiece postacie w Netflixowym Wiedźminie. Jednak brakuję lepiej tu jeszcze tytułowego wiedźmina któremu w ramach oprawności damy ciemną karnacją i koniecznie  jakąś śmiertelną chorobą. –
archiwum

Teraz to się wszyscy śmieją.

Teraz to się wszyscy śmieją. – Ale już dwa tysiące lat temu był taki przypadek, że pewna panna zaszła w ciążę z duchem i nawet jak już urodziła dziecko, to dalej była dziewicą. A i do dziś wielu sympatyków mają.
archiwum

Dla wszystkich zszokowanych, że ludzie mogą być ciekawi:

Dla wszystkich zszokowanych, że ludzie mogą być ciekawi: – Niedawno wyłowiono ciało 13 letniego chłopca, jednego z trójki tragicznie utopionych w morzu bałtyckim.Przy akcji wyławiania ciała zebrało się wielu gapiów którzy przyglądali się akcji.Zdjęcia przedstawiające wydarzenie obiegły sieć i wywołały bulwersacje.Chodzi o to, że ludzie się przyglądali.Przepraszam, ale co w tym dziwnego że człowiek jest ciekawy? Pewnie wiele osób które tak wojują w internecie za zachowanie ludzi, same by się poprzyglądały akcji, gdyby były w pobliżu.A te same osoby bacznie przyglądają się akcji w internecie i telewizji.No tak, ludzie którzy przyszli sobie popatrzeć to złe, żerujące na ludzkim dramatem hieny,Ale internauci do mediów już nie mają takich pretensji, choć to te najbardziej rozdmuchują sprawę i to one najbardziej na tym żerują i zarabiają.