Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Arianwen

Z nami od: 9 stycznia 2013 o 21:42
Ostatnio: 20 marca 2020 o 13:39
Płeć: kobieta
Exp: 6
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 9 (8 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2552
  • Komentarzy: 21
  • Punktów za komentarze: 50
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Pozostaje tylko czekać

Pozostaje tylko czekać – Aż myśliwi sami się powystrzelają myśląc, że kolega to dzik.
archiwum

Pierwszy raz

Pierwszy raz – Widzę polskiego ministra zmęczonego uczciwą pracąi wywiązującego się ze swoich obowiązków. Najszczersze uznanie i szacunek dla prof. Szumowskiego- i naprawdę szkoda, że u rządzących kompetencje, wiedza, odpowiedzialność czy przewidujące działanie są tak rzadko spotykane.
archiwum

"Ego wielu osób nakazuje im wierzyć, że Ziemia jest centrum wszechświata, a ludzie najważniejszym na niej gatunkiem, najwyższym wyrazem stworzenia." - Ann Druyan

"Ego wielu osób nakazuje im wierzyć, że Ziemia jest centrum wszechświata, a ludzie najważniejszym na niej gatunkiem, najwyższym wyrazem stworzenia." - Ann Druyan – Czy może w obecnej sytuacji niektórzy nadal uważają, że są "panami na Ziemi", ponad prawami Natury?
archiwum

CZŁOWIEK Pan

CZŁOWIEK Pan – Początek końca.
archiwum

Wspominał Pan coś o kwalifikacjach...

Wspominał Pan coś o kwalifikacjach... –  Wspominał Pan coś o kwalifikacjach... –

Brad Pitt o Angelinie Jolie

Brad Pitt o Angelinie Jolie – "Stała się nerwowa, ważyła zaledwie 45 kg, bez końca płakała. Cierpiała na silną bezsenność i uporczywe bóle nerwowe. Jej uroda gdzieś uleciała pozostawiając ją w samotności. Sińce pod oczami pogłębiały się, jej głowa się trzęsła, a ona sama przestała o siebie dbać. Nie przyjmowała żadnej roli filmowej. Zdecydowałem się działać. Przecież miałem najpiękniejszą kobietę na świecie, do której wzdycha połowa mężczyzn i kobiet na ziemi. A ja byłem tym, który ma przywilej zasypiać u jej boku i ją przytulać. Zacząłem ją zasypywać kwiatami, pocałunkami, komplementami. Zaskakiwałem w każdej minucie. Żyłem dla niej i skupiłem się wyłącznie na niej. Chwaliłem przed nią samą i przed przyjaciółmi. Rozkwitła! Poczuła się lepiej. Przybrała na wadze, jej nerwowość stała się przeszłością, a ona sama pokochała mnie mocniej niż kiedykolwiek. Nie miałem pojęcia, że może kochać aż tak mocno. Wtedy zrozumiałem ważną rzecz: kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny"
Źródło: urbanlegends.about.com/od/celebrities/ss/Brad-Pitt-About-His-Wife.htm
archiwum

Gdy doskonale wiesz, że to co chcesz zrobić jest skrajną głupotą

Gdy doskonale wiesz, że to co chcesz zrobić jest skrajną głupotą – ale i tak to robisz Gdy doskonale wiesz, że to co chcesz zrobić jest skrajną głupotą – ale i tak to robisz
archiwum

To może ustalmy jakiś system znaków

To może ustalmy jakiś system znaków – Skąd facet ma wiedzieć że akurat ta jest wolna i też marzy o drugiej połówce?
archiwum

Korwin na dziś

Korwin na dziś –

1