Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tomac

Z nami od: 7 maja 2019 o 22:14
Ostatnio: 26 lutego 2021 o 20:27
Płeć: mężczyzna
Exp: 4
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 8 (7 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1221
  • Komentarzy: 72
  • Punktów za komentarze: 162
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód
Co wart jest Kazik – Natrafiłem w necie na piosenkę "W Polskę idziemy" w wykonaniu Kazika. Wcześniej o Kaziku wiedziałem tyle, że ktoś taki istnieje i że niektórzy go wysoko cenią, ale nie kojarzyłem jego utworów. Ostatnio słyszałem o nim przy okazji krytyki przez lidera zespołu Bayer Full, o którym wiedziałem tylko tyle, że nagrał "Serca dwa" i "Majteczki w kropeczki". Myślałem, że Kazik jest wykonawcą na jakimś bardzo wysokim poziomie i że ten gość z Bayer Full się ośmiesza, ale po wysłuchaniu kazikowej wersji "W Polskę idziemy" mam bardzo mieszane uczucia. Znam oryginalną wersję Gołasa i to, co prezentuje Kazik to według mnie porażka. A jak Wy uważacie? W democie macie wersję Kazika, w źródle - Gołasa. Jesli uważacie, że wersja Gołasa bije Kazika na głowę - dajcie mocne. Jeśli uważacie, że wersja Kazika jest porównywalna lub lepsza od oryginału - dajcie słabe. Zobaczymy.
archiwum
Wśród postulatów oprócz kwestii aborcji znalazły się prawa społeczności LGBT oraz wprowadzenie świeckiego państwa. – No to wydaje mi się, że strzelili gola do własnej bramki. Myślę, że jest sporo osób, którym z jednej strony nie podoba się zakaz aborcji eugenicznej, ale z drugiej strony nie chcą walczyć w imieniu LGBT.
Aplikacja jest obecnie obowiązkowa dla wszystkich objętych kwarantanną posiadaczy odpowiednich smartfonów. Wymaga w losowych momentach zrobienia sobie selfie i przesłania na serwer, aby potwierdzić, że jest się w miejscu odbywania kwarantanny – Problemem jest jednak język, jakim się komunikuje z użytkownikiem. SMS o obowiązku zainstalowania aplikacji jest następujący: "Nie korzystasz z aplikacji Kwarantanna domowa, a to Twój obowiązek. Zainstaluj i aktywuj ją teraz (dostępna w App Store i Google Play)".SMS o zadaniu wykonania zdjęcia jest następujący: "W ciągu 2 minut w aplikacji Kwarantanna domowa znajdziesz nowe zadanie. Wykonanie go to Twój obowiązek"Nie uważacie, że takie zwracanie się do użytkowników to po prostu bezczelność?
archiwum
"Kradzież szczególnie zuchwała" zawsze będzie przestępstwem, nawet przy małej wartości skradzionego przedmiotu – Prawnikom to się nie podoba, bo według nich wszystko można pod to podciągnąć (w domyśle: złodziej kradnąc drobną rzecz nie wie, czy w razie wpadki zamiast wykroczenia nie będzie sądzony za przestępstwo z zagrożeniem do 8 lat więzienia). A jakie jest Wasze zdanie?
archiwum
Personel opuścił dom opieki, w którym są zakażeni. – Czy nie uważacie, że osoby, które w tej sytuacji przyszły do pracy powinny dostać pensje osób, które uciekły?
archiwum
Prawie 20-minutowy policyjny pościg za pijanym kierowcą Tico. – Komentarz do filmu chyba jest zbyteczny.
archiwum
Kierowniku! Daj mocne! – Dopiero założyłem konto i robię testowego demota . Nie wiem, o co chodzi  z tym zbieraniem mocnych, ale skoro tyle ludzi o to żebrze, to też się dołączę.

1