Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

radvan

Z nami od: 30 września 2009 o 20:08
Ostatnio: 1 sierpnia 2020 o 11:58
Exp: 24
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 53 (40 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9318
  • Komentarzy: 40
  • Punktów za komentarze: 116
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Żeby Adrian przypadkiem sobie nie pomyślał, że ma coś do powiedzenia i pamiętał kto tu rządzi, "spóźniony" prezes demonstracyjnie wparował mu na salę w połowie przemowy związanej z reelekcją.

Żeby Adrian przypadkiem sobie nie pomyślał, że ma coś do powiedzenia i pamiętał kto tu rządzi, "spóźniony" prezes demonstracyjnie wparował mu na salę  w połowie przemowy związanej z reelekcją. – Film w linku
archiwum

A ty na miejscu "panny" "młodej" uwierzył być choćby w jedno słowo przysięgi Kurskiego?

A ty na miejscu "panny" "młodej" uwierzył być choćby w jedno słowo przysięgi Kurskiego? – Mocne = NIE, Słabe = TAK
archiwum

Pięć lat prezydentury Dudy kosztowało nas ponad 880 000 000 zł. Głównie kasa szła na rozrośniętą jak nigdy, do ponad 440 osób, ekipę kancelarii Dudy.

Pięć lat prezydentury Dudy kosztowało nas ponad 880 000 000 zł. Głównie kasa szła na rozrośniętą jak nigdy, do ponad 440 osób, ekipę kancelarii Dudy. – Jak to było? Skromność, pokora...?
archiwum – powód

fajne ;-)

fajne ;-) –

Pan prezydent jest na czasie z trendami

Pan prezydent jest na czasie z trendami –  Marek Belka O@profMarekBelkaNie jest pewien, czy człowiek wpływa nazmiany klimatu. Jest przeciwnyobowiązkowym szczepieniom „bo nie".Jutro ogłosi, że chemtrailsy to wirusrozpylany przez chińskie samoloty, wczwartek zacznie walczyć z masztami5G, a w piątek dojdzie do skraju płaskiejZiemi.
archiwum

"Koronawirus jest w odwrocie i nie trzeba się go bać" - mówi premier Morawiecki. Wirusolodzy pytają: Czy to fake news?

"Koronawirus jest w odwrocie i nie trzeba się go bać" - mówi premier Morawiecki. Wirusolodzy pytają: Czy to fake news? – A moje pytanie to: Jak zdesperowany musi być PiS, aby narażać zdrowie i życie ludzi poprzez wmawianie starszym ludziom, że jest bezpiecznie i żeby szli na wybory, skoro mamy tak wysoki wskaźnik zachorowalności?
archiwum

Kaczyński najbogatszym posłem emerytem w PiS

Kaczyński najbogatszym posłem emerytem w PiS – Jarosław Kaczyński miesięcznie pobiera 7 740 zł emerytury. Rocznie daje to kwotę blisko 93 000 zł. Oprócz tego oczywiście Kaczyński pobiera pensję posła i dietę poselską, co daje kolejne blisko 125 000 zł. Miesięcznie lider PIS otrzymuje zatem od państwa (czytaj: z naszych kieszeni) około 18 000 zł.Czyli rocznie wychodzi mu ok. 216 000 na rączkę.Bo w życiu trzeba się umieć ustawić...
archiwum

Biorąc pod uwagę ilość głosów zebranych przez różnych kandydatów w poszczególnych województwach, zapowiada się ciekawa II tura.

Biorąc pod uwagę ilość głosów zebranych przez różnych kandydatów w poszczególnych województwach, zapowiada się ciekawa II tura. – Na mapach tych także chyba widać po raz kolejny jak silny i długotrwały wpływ wywarły na nas zabory...

Cztery lata po referendum o wyjściu z Unii, tylko 35% Brytyjczyków popiera ten krok. Aż 57% wolałaby pozostać w Unii Europejskiej

Cztery lata po referendum o wyjściu z Unii, tylko 35% Brytyjczyków popiera ten krok. Aż 57% wolałaby pozostać w Unii Europejskiej –

Prawda - wersja TVP

Prawda - wersja TVP –  SPOŁECZEŃSTWU NICZEGO NIE BRAKUJEMAMY DOSYĆ!
archiwum

Adrian: Nikt nie będzie nam mówił w obcych językach co mamy robić!

Adrian: Nikt nie będzie nam mówił w obcych językach co mamy robić! –
archiwum

Andrzej Duda w Płońsku: 500+ miało rozwalić budżet. I co, stało się coś?

Andrzej Duda w Płońsku: 500+ miało rozwalić budżet. I co, stało się coś? – W cztery pierwsze miesiące 2020 roku zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło o 98,6 mld zł. Oznacza to, że mamy o 10,13 proc. więcej długu niż na koniec 2019 roku. Już w marcu pękła granica 1 bln zł długu, a na koniec kwietnia zadłużenie Skarbu Państwa wyniosło 1 071 900 000 000 zł....Pewnie, że nic się nie stało. Brnijmy dalej w drugą Wenezuelę.

Związek Powstańców Warszawskich oraz Fundację Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego wydały oświadczenie odnoszące się do ostatnich wypowiedzi prezydenta i polityków z PiS

Związek Powstańców Warszawskich oraz Fundację Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego wydały oświadczenie odnoszące się do ostatnich wypowiedzi prezydenta i polityków z PiS – Napisano w nim m.in.:Nie będziemy obojętni wobec dehumanizacji mniejszości, przypominającej najgorsze czasy, w których mieliśmy okazję żyć. Uważamy, że mamy obowiązek zabrać głos w obronie ludzi słabszych.Nie wchodząc w ocenę światopoglądową, każdemu człowiekowi należy się szacunek i godność, również temu, który ma odmienne preferencje seksualne.W wyniku głoszenia bardzo szkodliwych treści, że osoby homoseksualne to nie ludzie, wprowadza się tragiczną w skutkach narrację. Postrzega się w niej drugiego człowieka jako przedmiot pozbawiony jakichkolwiek uczuć, afektów i emocji. Słowa, które słyszała cała Polska, ale i świat, muszą spotkać się z radykalnym sprzeciwem ludzi przyzwoitych.
archiwum – powód

Adrian, spryciulek, to wie jak zdobyć rozgłos i to za darmo.

Adrian, spryciulek, to wie jak zdobyć rozgłos i to za darmo. – Polska Fundacja Narodowa wydaje miliony na powierzchnie reklamowe np. w New York Times, na których umieszcza artykuły ociekające wazeliną mającą pokazywać wspaniałość Adriana, a tym czasem Adrian wystarczy, że chlapnie kolejną głupotę, i wszystkie gazety od razu piszą o nim za darmo.Wystarczyło, że podczas kampanijnego wystąpienia w Brzegu powiedział, że "próbuje nam się wmówić, że LGBT to ludzie, a to ideologia", której "wciskanie dzieciom" jest "neobolszewizmem", a już następnego dnia w gazetach światowych Adrian przedstawiony jest m.in. jako człowiek mówiący słowami Putina i jego rosyjskiej ustawy przeciw "gejowskiej propagandzie".Putin po takich wiadomościach zaczyna dzień od otwarcia szampana.
archiwum – powód

"Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym".

"Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym". – Tak  o osobach homoseksualnych wypowiedział się na antenie TVP Info Przemysław Czarnek, poseł PiS i członek sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Adolf i SSmani są z niego dumni.To jak panie Czarnek? Kiedy ogłosicie z panem prezydentem jakiś program Obóz+ ?
archiwum

Powstrzymajmy to w końcu! Nie dopuśćmy aby w naszym kraju faceci ubrani w sukienki paradowali trzymając się za ręce!

Powstrzymajmy to w końcu!Nie dopuśćmy aby w naszym kraju faceci ubrani w sukienki paradowali trzymając się za ręce! –
archiwum

Na wszelki wypadek, możecie już robić zapasy na stan wyjątkowy

Na wszelki wypadek, możecie już robić zapasy na stan wyjątkowy –
archiwum

Rząd PiS przepłacał za testy na koronawirusa, a zarabiała firma związana z... PiS.

Rząd PiS przepłacał za testy na koronawirusa, a zarabiała firma związana z... PiS. – Kilkadziesiąt milionów złotych polski podatnik przepłacił na handlu testami na koronawirusa z udziałem rządu i powiązanej z PiS firmy. Kiedy premier Morawiecki zakazywał sprzedaży środków ochrony osobistej na aukcjach internetowych, aby nie dopuścić do spekulacji, poznańska firma Argenta sprzedawała rządowi tureckie testy nawet sześć razy drożej niż kupowała je u producenta. Rząd ignorował tańsze testy z Polski. Argenta kupowała od tureckiego producenta testy za ok. 34 zł za sztukę, a sprzedawała je polskiemu rządowi nawet za 209 zł za sztukęDlaczego mnie to nie dziwi?
archiwum

Pan Napierała (oddział agentury watykańskiej w Kaliszu), który jest oskarżany o tuszowanie przypadków pedofilii, polecił dziennikarzom, pytającym o tę sprawę, modlitwę i zastanowienie się, czy sami są bez winy, czyli innymi słowy, żeby się "pałowali".

Pan Napierała (oddział agentury watykańskiej w Kaliszu), który jest oskarżany o tuszowanie przypadków pedofilii, polecił dziennikarzom, pytającym o tę sprawę, modlitwę i zastanowienie się, czy sami są bez winy, czyli innymi słowy, żeby się "pałowali". –
archiwum

Komputer z którego administrowano setki stron, które publikowały dziesiątki tysięcy rasistowskich wpisów – znajdował się w polskim Ministerstwie Sprawiedliwości!

Komputer z którego administrowano setki stron, które publikowały dziesiątki tysięcy rasistowskich wpisów – znajdował się w polskim Ministerstwie Sprawiedliwości! – Troll został schwytany, ale wtedy do akcji weszło Zero.Cała historia w linku.