Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

radvan

Z nami od: 30 września 2009 o 20:08
Ostatnio: 25 lutego 2021 o 21:24
Exp: 26
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 14 z 55 (41 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10534
  • Komentarzy: 41
  • Punktów za komentarze: 127
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Wiara przeciw rozumowi – Z programu in vitro, w wymienionych poniżej latach, urodziło się w Polsce tyle dzieci:w 2014 – 1 079w 2015 – 3 046 w 2016 – 2 580 w 2017 – 1 689 Razem - 8 394Potem przyszedł PiS i ich kościółkowi "eksperci" zlikwidowali program in vitro, bo to nie po bożemu, i wprowadzili "Programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego". Od 2016 do kwietnia 2019 r. dzięki temu programowi urodziło się aż... 294 dzieci. Pozostałe kilka tysięcy się nie urodziło, bo nie było już dofinansowania na in vitro
archiwum
Lubisz gościa?Możesz pomóc! – Amnesty International zbiera podpisy pod petycją o uwolnienie Aleksieja Nawalnego - link poniżej.
archiwum
W punkt – W czasie rozbiorów Kościuszko mógł bardzo dobrze zobaczyć jak destrukcyjnie na losy Polski wpłynęły działania obcej agentury watykańskiej.
archiwum
... w pigułce. –
Źródło: internet
archiwum
Robi wrażenie –
archiwum

Nic dodać, nic ująć

Nic dodać, nic ująć – „To jest pan Wojtek. Pan Wojtek jest Polakiem z nazwiska i narodowości oraz szefem polskiego oddziału dużej międzynarodowej korporacji korzystającej z wielu podatkowych udogodnień, o których inni przedsiębiorcy mogą tylko pomarzyć. Pan Wojtek działa w branży ezoterycznej, poza tym zajmuje się bajkopisarstwem oraz profesjonalną interpretacją dzieł literackich. Wraz z licznymi kolegami z pracy wciąż sprzedaje swoim klientom baśń o gadającym wężu, magicznym jabłku i o takiej dużej smażalni, w której będą się smażyć wszyscy, którzy w tę bajkę nie uwierzą. Brzmi to wszystko niedorzecznie, ale usługi i produkty owej firmy wciąż cieszą się ogromną popularnością, choć trzeba uczciwie przyznać, że kilkadziesiąt lat temu przychody firmy były bardziej imponujące. Przedsiębiorstwem co i rusz wstrząsały liczne skandale finansowe i obyczajowe, których nie sposób było utrzymać w tajemnicy, dlatego w 2013 roku CEO korporacji ustąpił ze stanowiska, mimo że osobliwą tradycją firmy było pełnienie obowiąz
archiwum
To już jest gorąca jesień a może być jeszcze cieplej... –
archiwum
Lubię pomysłowych ludzi :-) –
archiwum
A ty na miejscu "panny" "młodej" uwierzył być choćby w jedno słowo przysięgi Kurskiego? – Mocne = NIE, Słabe = TAK
Pan prezydent jest na czasie z trendami –  Marek Belka O@profMarekBelkaNie jest pewien, czy człowiek wpływa nazmiany klimatu. Jest przeciwnyobowiązkowym szczepieniom „bo nie".Jutro ogłosi, że chemtrailsy to wirusrozpylany przez chińskie samoloty, wczwartek zacznie walczyć z masztami5G, a w piątek dojdzie do skraju płaskiejZiemi.
Cztery lata po referendum o wyjściu z Unii, tylko 35% Brytyjczyków popiera ten krok. Aż 57% wolałaby pozostać w Unii Europejskiej –
Prawda - wersja TVP –  SPOŁECZEŃSTWU NICZEGO NIE BRAKUJEMAMY DOSYĆ!
archiwum
Adrian: Nikt nie będzie nam mówił w obcych językach co mamy robić! –
Związek Powstańców Warszawskich oraz Fundację Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego wydały oświadczenie odnoszące się do ostatnich wypowiedzi prezydenta i polityków z PiS – Napisano w nim m.in.:Nie będziemy obojętni wobec dehumanizacji mniejszości, przypominającej najgorsze czasy, w których mieliśmy okazję żyć. Uważamy, że mamy obowiązek zabrać głos w obronie ludzi słabszych.Nie wchodząc w ocenę światopoglądową, każdemu człowiekowi należy się szacunek i godność, również temu, który ma odmienne preferencje seksualne.W wyniku głoszenia bardzo szkodliwych treści, że osoby homoseksualne to nie ludzie, wprowadza się tragiczną w skutkach narrację. Postrzega się w niej drugiego człowieka jako przedmiot pozbawiony jakichkolwiek uczuć, afektów i emocji. Słowa, które słyszała cała Polska, ale i świat, muszą spotkać się z radykalnym sprzeciwem ludzi przyzwoitych.
archiwum – powód
Adrian, spryciulek, to wie jak zdobyć rozgłos i to za darmo. – Polska Fundacja Narodowa wydaje miliony na powierzchnie reklamowe np. w New York Times, na których umieszcza artykuły ociekające wazeliną mającą pokazywać wspaniałość Adriana, a tym czasem Adrian wystarczy, że chlapnie kolejną głupotę, i wszystkie gazety od razu piszą o nim za darmo.Wystarczyło, że podczas kampanijnego wystąpienia w Brzegu powiedział, że "próbuje nam się wmówić, że LGBT to ludzie, a to ideologia", której "wciskanie dzieciom" jest "neobolszewizmem", a już następnego dnia w gazetach światowych Adrian przedstawiony jest m.in. jako człowiek mówiący słowami Putina i jego rosyjskiej ustawy przeciw "gejowskiej propagandzie".Putin po takich wiadomościach zaczyna dzień od otwarcia szampana.
archiwum – powód
"Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym". – Tak  o osobach homoseksualnych wypowiedział się na antenie TVP Info Przemysław Czarnek, poseł PiS i członek sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Adolf i SSmani są z niego dumni.To jak panie Czarnek? Kiedy ogłosicie z panem prezydentem jakiś program Obóz+ ?
archiwum
Powstrzymajmy to w końcu!Nie dopuśćmy aby w naszym kraju faceci ubrani w sukienki paradowali trzymając się za ręce! –
archiwum

Na wszelki wypadek, możecie już robić zapasy na stan wyjątkowy

Na wszelki wypadek, możecie już robić zapasy na stan wyjątkowy –
archiwum
Rząd PiS przepłacał za testy na koronawirusa, a zarabiała firma związana z... PiS. – Kilkadziesiąt milionów złotych polski podatnik przepłacił na handlu testami na koronawirusa z udziałem rządu i powiązanej z PiS firmy. Kiedy premier Morawiecki zakazywał sprzedaży środków ochrony osobistej na aukcjach internetowych, aby nie dopuścić do spekulacji, poznańska firma Argenta sprzedawała rządowi tureckie testy nawet sześć razy drożej niż kupowała je u producenta. Rząd ignorował tańsze testy z Polski. Argenta kupowała od tureckiego producenta testy za ok. 34 zł za sztukę, a sprzedawała je polskiemu rządowi nawet za 209 zł za sztukęDlaczego mnie to nie dziwi?
archiwum
Pan Napierała (oddział agentury watykańskiej w Kaliszu), który jest oskarżany o tuszowanie przypadków pedofilii, polecił dziennikarzom, pytającym o tę sprawę, modlitwę i zastanowienie się, czy sami są bez winy, czyli innymi słowy, żeby się "pałowali". –