Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ojolo

Z nami od: 9 listopada 2017 o 11:27
Ostatnio: 26 kwietnia 2021 o 16:05
Wiek: 35
Płeć: kobieta
Exp: 3
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 17 (13 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 649
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Historia Śląska, jakiej nie znacie! Jedyne takie kino w Warszawie! – Przenieście się w czasie i poznajcie historię III Powstania Śląskiego! Dzięki wyjątkowej animacji poznacie wydarzenia sprzed stu lat, które ukształtowały nie tylko region, ale i całą Polskę. Darmowe seanse na placu Piłsudskiego od 25 kwietnia do 2 maja codziennie po zmroku do 22:00.
archiwum
Korfanty – siła przekonań – Wojciech Korfanty, dyktator III Powstania Śląskiego - jeden z ojców niepodległości. Nie zawsze rozumiany i nie zawsze doceniany. Poznajcie historię młodego człowieka i zobaczcie, jakie były jego pierwsze kroki i co dodawało mu sił do pracy na rzecz Polski.
archiwum
#Wiktoria1920-pokaż, że pamiętasz! – Sto lat temu Niepodległą obronili ludzie z całego kraju, ludzie tacy jak Ty, czy ja. Pokaż, że cała Polska o nich pamięta! Rozejrzyj się wokół siebie, znajdź ślady historii sprzed stu lat i udostępnij je w miediach społecznościowych na zdjęciu z hasztagiem #Wiktoria1920.
archiwum – powód
Santo Subito – Prorok naszych czasów – Setna rocznica urodzin Jana Pawła II to wyjątkowy jubileusz, który wymaga wyjątkowego wydarzenia: zapraszamy więc na koncert „Santo Subito – Prorok naszych czasów” 18 maja o 18:00 w TVP1 oraz Programie 1 Polskiego Radia. W widowisku o pontyfikacie Papieża Polaka weźmie udział plejada polskich gwiazd!
archiwum
Wywieś flagę na majówkę! #mojaflaga – Uszyj z materiału lub zrób z papieru! Nieważne, czy będzie duża, czy mała: najważniejsze, że Twoja. Wywieś flagę na majówkę! #mojaflaga
Wszystko będzie dobrze / #wszystkobędziedobrze – Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie: #andràtuttobene, #todoestarábien, #everythingwillbefine, #wszystkobędziedobrze. W geście jedności i wzajemnego wsparcia Niepodległa wspólnie z Wojtkiem Cugowskim, Edytą Golec, Łukaszem Golec, Pawłem Golec, Natalią Kawalec, Piotrem Kupichą (Feel), Haliną Mlynkovą, Piotrem Sołoduchą (Enej), zespołem TULIA i Roksaną Węgiel niosą słowa otuchy. Niech te dźwięki staną się naszym muzycznym antidotum.Wierzymy, że przetrwać możemy tylko w jeden sposób - nie tracąc pewności, że #wszystkobędziedobrze!
Dzień Niepodległości to święto wszystkich Polaków - 11 listopada w samo południe zaśpiewajmy razem hymn! – Akcja "Niepodległa do hymnu" umożliwia wszystkim Polkom, Polakom i przyjaciołom Polski - niezależnie od tego, gdzie się znajdują, jakie mają możliwości włączenia się w obchody - wspólne, a przede wszystkim radosne, świętowanie kolejnych rocznic odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości w myśl idei "Niepodległa dla wszystkich"
Źródło: Dołączcie do wydarzenia w swojej okolicy: https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/
archiwum
30. rocznica wyborów czerwcowych '89 – 4 czerwca 2019 r. na dziedzicu Uniwersytetu Warszawskiego pieśni bardów "Solidarności"  wykonają m.in. L.U.C, Maleo Reggae Rockers, Marek Dyjak, Kasia Moś, Pawłeł Kukiz, Miłka Małecka, Dominika Świątek.  "Pieśni o wolnej Polsce" godzina 18:00.
archiwum
Wywieś flagę – Nieważne, czy z materiału, czy z papieru. Duża czy mała. Ale Twoja. Wywieś flagę na majówkę! #mojaflaga
Cała Polska brzmi hymnem! – 11 listopada o 12:00 cały kraj zaśpiewa Mazurka Dąbrowskiego
archiwum
11 listopada zaśpiewajmy wspólnie hymn! – Cała Polska śpiewa hymn w samo południe.
archiwum
Wszystkiego dobrego dla Czechów i Słowaków! – Setna rocznica powstania Czechosłowacji
archiwum
Wszystkiego najlepszego, Estonio! – Birthday wishes from Poland to Estonia // Estonia 100
archiwum
Wszystkiego najlepszego, Litwo! – Niepodległa Polska śle najlepsze życzenia niepodległej Litwie
archiwum
Niepodległa na Święta – Wystarczy jeden gest, by nieznajomi stali się bliskimi.

1