Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

davidstar

Z nami od: 24 czerwca 2013 o 10:40
Ostatnio: 13 lutego 2021 o 12:51
Płeć: mężczyzna
Exp: 19
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 106 (99 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 14374
  • Komentarzy: 222
  • Punktów za komentarze: -510
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Absurdów ciąg dalszy.Rada Języka Polskiego otrzymała listowną prośbę o zajęcie stanowiska w sprawie używania słów "Murzyn" i "Murzynka". Uznali , że "Murzyn" to słowo o negatywnym znaczeniu. – Wywracają wszystko do góry nogami. Z bandyty i psychicznego Mamrota robią tęczowego bohatera, chwilę później zakazują używania słów obecnych w polskiej mowie od co najmniej 100 lat. Co czeka nas dalej? Normalność zastępuje się dziś nienormalnością.
archiwum
Rzecznik Praw tylko czyich, bo na pewno nie obywatelskich! Pan Bodnar, którego 14 letni synek według medialnych doniesień od maja tego roku wymusza haracze nożem na rówieśnikach w jednej z warszawskich szkół dziś broni bandytów. – Dziś przeszkadza mu,że zwyrodnialec który w bestialski sposób zamordował i zbeszcześcił zwłoki dziewczynki nie miał koszulki na sobie, że miał kajdanki zespolone, że za dużo było przy nim policjantów, że nie miał obrońcy w trakcie zatrzymania.Dziewczynka już się nie liczy. Teraz najważniejsze są prawa bandyty! Bodnar dlaczego nie przeszkadzało ci w jaki sposób policja zatrzymywała zabójcę twojego koleżki z Gdańska? Pochyliłeś się nad prawami dzieci , które dopadł twój synalek?Czy Bodnar interweniował w sprawie kaleki czołgającego się przed Sędzią na rozprawie ? Dlaczego taki średnio inteligentny typ jak Bodnar w dalszym ciągu pełni funkcję RPO???
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Policja w Krakowie bezpardonowo wjeżdża na chatę "certyfikowanym dobroczyńcom" (dyplomy na filmie), którzy z użyciem maczety dokonali brutalnego pobicia w autobusie –
archiwum
Koniec na YT z treściami propagującymi neonazizm,białą supremację oraz inne skrajne przekonania.Co ciekawe koniec również z treściami promującymi teorię, że żydzi sekretnie rządzą światem. – Czyli jednak rządzą!
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Oddajmy hołd obywatelom, którzy pomogli policjantom z Buska Zdroju, w szczególności starszej pani, która ostrzegała o tym, iż napastnik ma nóż. Włączenie się osób postronnych do interwencji najprawdopodobniej uratowało życie policjanta – Ministrze Brudziński, może pasowałoby wynagrodzić tych ludzi? Symbolicznie po to, żeby dać dobry przykład!
archiwum
Katedra Notre Dame przetrwała II WŚ  -sam Hitler zakazał jej bombardowania z szacunku dla sztuki – Nie przetrwała jednak rządów degenerata i bankstera Rotschildów  Macrona
archiwum
Symbol Francji katedra Notre Dame płonie... – a Araby na pejsbuku się radują! Oto ich prawdziwa twarz
archiwum
Papież czy zwykły pucybut? – Przed najświętszym sakramentem nie klęka, bo podobno ma problemy z kolanem, ale przed sudańskimi politykami odpowiedzialnymi za śmierć wielu sudańskich obywateli  rzucił się na oba kolana i wypolerował buty językiem na połysk.
archiwum
Amerykański sen żydowskich demokratów – LOS ANGELES i jego prawdziwa twarz-brud smród i bieda
archiwum
Skandaliczne zachowanie policji na marszu lewicowych aktywistów po zamachu w Nowej Zelandii – Organizator na wniosek znanego z youtuba psychopaty Tigera Bonzo zwrócił się do Policji o usunięcie dziennikarza internetowej telewizji emisja TV, który zadawał uczestnikom marszu normalne pytania, w żaden sposób nie prowokował, pozwalał na swobodną wypowiedź nawet tym , których poglądy były skrajnie lewicowe i od samego słuchania nóż się w kieszeni otwierał. Na pytanie dziennikarza, czy można w Polsce wyrzucić media z marszu odpowiedź podkomisarza Policji cyt. " on nie jest osobą upoważnioną do udzielania informacji na ten temat" . to pytam się KTO K***A JEST JAK NIE WY? Policja wyrzuca dziennikarza ze zgromadzenia który w żaden sposób nie wpływa na poziom bezpieczeństwa ani nie zakłóca marszu i nie podaje żadnej podstawy prawnej i faktycznej, ONI NIE SĄ "UPOWAZNIENI". Dlaczego w Polsce Policja bezczelnie łamie prawo? A Tiger Bonzo który podczas zgromadzenia notorycznie publicznie uzywa słów wulgarnych i prowokuje idzie sobie w marszu nie niepokojony przez Policję?
archiwum – powód
Cześć Wam, mam na imię Brajanek i mam 4 latka. Dziś w żłobku po obiadku przypadkiem nakryłem jak Dżesika pokazywała coś Karynie podnosząc sukienkę. Usłyszałem tylko jak Karyna powiedziała " Ale masz WIELKĄ MYSZKĘ!" – Dziwnie mi się wtedy zrobiło...poczułem mrowienie w torbie i od razu popuściłem w gatki...Ale wstyd! :/ Dostałem ochrzan od opiekunki i dziewczyny się ze mnie śmiały. Pytałem się opiekunki o co chodziło z tą "MYSZKĄ", ale nie chciała mi powiedzieć, tłumaczyła że jest jeszcze za wcześnie dla mnie i że nasze miasto nie ma podpisanej karty LSD500+...(mieszkam na prowincji :[ ). Zapytałem więc taty w domu o MYSZKI i o to LSD...-to był błąd ...dostałem tęgie lanie! Ojciec powiedział, żebym się tym nie interesował. W internecie dowiedziałem się, że w Warszawie jest taka karta LSD500+ i ze uczą tam w żłobkach o myszkach i ptaszkach i że Prezydęt Czaskowski podpisał tą kartę.Szkoda że moje miasto jest takie zacofane :/
archiwum
Wreszcie przybyli! Lekarze, informatycy, astrofizycy, sędziowie SN i szambiarze – Przyszłe elity zawinęły do portu w Kadyksie
archiwum
Czarne złoto ubogaciło lotnisko w Paryżu – Pokłócili się o limity miejsc na studiach medycznych
archiwum
the midnight - lost boy – na rozluźnienie
archiwum
Amerykański kongres podpisał ustawę 447(ustawa JUST) dot. wypłaty odszkodowań Żydom za krzywdy i straty w mieniu poniesione za czasów Holocaustu. – Śpijcie dalej Polacy- to tylko IV rozbiór Polski stał się faktem, przy bierności polskiego rządu, mediów i ogółu społeczeństwa.
archiwum
Polak na wizji (kulturalnie!) wygarnia panu Sandauerowi (wyznania mojżeszowego) prawdę i przy okazji wspomina o zakazanej ustawie 447 – Co robi Sandauer? Wszczyna awanturę robiąc z siebie ofiarę i wychodzi obrażony, a pół studia biega za nim i go przeprasza za słowa prawdy! Groteska!
archiwum
Skandalu ciąg dalszy- Żydzi zabronili wnosić polskie flagi na teren obchodów 73 rocznicy wyzwolenia Auschwitz – Na szczególne potępienie zasługuje również fakt, że Polacy 2 miesiące musieli żebrać u Żydów o możliwość uczestniczenia w tych obchodach! Przypominam , że Polaków zginęło tam 150 tys. A teraz przyszło nam żebrać u właścicieli przedsiębiorstwa HOLOCAUST....
archiwum
Skandaliczne zachowanie władz Izraela i instytutu "Jad" Vashem – Żądają wycofania ustawy, która wprowadza karę grzywny lub karę do trzech lat więzienia za słowa "polskie obozy śmierci". Oburzenie elit żydowskich nie dziwi, no bo jak tu teraz żądać od Polski miliardowych odszkodowań? W końcu cały świat musi wiedzieć, że obozy były polskie, prawda?
archiwum
Sejm zaostrzył kary dla „nielegalnych” poszukiwaczy skarbów. Komuna wiecznie żywa. – Dlaczego kasta rządząca zmieniła kwalifikacje z wykroczenia na przestępstwo? Dlaczego tak bardzo zależy im na tym, żeby utrudnić życie pasjonatom uprawiającym to zupełnie nieszkodliwe hobby? Postępują w myśl zasady: " sam nie zje i drugiemu też nie da".
archiwum
Kornel Morawiecki : „Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców czynić nas." – Morawiecki z g***a bata nie ukręcisz!