Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

blahara

Z nami od: 26 stycznia 2011 o 9:07
Ostatnio: 22 grudnia 2019 o 17:20
Exp: 25
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 114 (107 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9520
  • Komentarzy: 243
  • Punktów za komentarze: 424
  • Obserwuje: 74 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Andrzej i Mateusz załatwili wizy do Stanów.

Andrzej i Mateusz załatwili wizy do Stanów. – To my załatwimy im wizy do Niemiec.
archiwum

Tak było,

Tak było, – nie zmyślam...
archiwum – powód

Ja przyjechałem tylko na wybory

Ja przyjechałem tylko na wybory – a nie do komisji śledczej, pogięło was? Wol-ność, rów-ność, de-mo-krac-ja, kon-sty-tuc-ja!
archiwum

Szpilki "Roman Polański"

Szpilki "Roman Polański" – idealne dla 13-nastolatek.
archiwum – powód

Zamiast pilnować dzieci - strajkowali

Zamiast pilnować dzieci - strajkowali – nauczyciele ze szkoły w której zabito ucznia na Wawrze. Czy gdyby przykładali się do swojej roboty, przestępca zostałby usunięty ze szkoły zawczasu?
archiwum

Związek Nieuczycieli Polskich

Związek Nieuczycieli Polskich –
archiwum

Wspieram ściany

Wspieram ściany – na dyskotekach!
Źródło: #MuremZaŚcianami #ostaszewska
archiwum – powód

Patologia Obywatelska

Patologia Obywatelska – PO i PSL zachowuje się jak typowo patologiczny twór. Polska, którą "poślubili" na 8 lat została przez nich okradziona, zbita, stłamszona... jak "żona", która jest tylko do bicia. Polska podniosła się, zaufała innemu "mężowi", odeszła od oprawcy. Lecz oprawca w dalszym ciągu szkaluje "byłą małżonkę" u sąsiadów, a obecnego "męża" PiS podchodzi zza rogu po czym bije gdzie popadnie. Tak nie może były "mąż" pogodzić się z tym, że Polska zasługuje na więcej. Patologia Obywatelska i Pierwszy Sadystyczny Lucyfer.
archiwum

Sposób na wizy do USA?

Sposób na wizy do USA? – Przestać płacić na NATO, dać kasę Obywatelom, wówczas oni zostaną w PL i nie będą lizać butów urzędasowi w konsulacie i nagle zaczniemy spełniać warunki ruchu bezwizowego. U innych się udało, u nas też się uda!  Kurde, jestem genialny!
archiwum – powód

Poland

Poland – Do niedawna uznawany za najwiekszy z Landow Niemieckich
archiwum

Play dostał zgodę na naliczanie opłat za roaming

Play dostał zgodę na naliczanie opłat za roaming – Co? Popłynęliście finansowo na sponsoringu i zatrudnianiu coraz to nowych "gwiazdek" do reklamy i trzeba kosztami rozdawnictwa obciążyć klientów?
archiwum

Ferdynand Kijowski

Ferdynand Kijowski – Mateusz Kiepski
archiwum

o skur... wesyn xD

o skur... wesyn xD –
archiwum – powód

jestę profesorę

jestę profesorę – i ...UJ!
archiwum

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein - czy to już żenada?

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein - czy to już żenada? – Audycja " Gość Radia ZET" 17.11.2017 07:00, program Konrada Piaseckiego.KP:„Bezprzykładny atak godzący w wizerunek Polski za granicą, kolejna próba przeniesienia wewnętrznej walki politycznej na poziom europejski”, z czego to jest cytat?RMBGvTuH: Nie wiem kto to pisał, nie mam pojęcia.KP: To pani pisała.RMBGvTuH: Gdzie ja to pisałam?KP:W 2014 r., to jest oświadczenie europosłów Platformy i PSL.RMBGvTuH: Aha, no wie pan co, to nie zgadzam się z tym tekstem.KP: Ale pani go podpisała.RMBGvTuH: Możliwe, nie pamiętam go kompletnie, ale…KP: W 2014, kiedy była debata o wyborach samorządowych w Parlamencie Europejskim.RMBGvTuH: Ale wie pan co są sprawy…KP: To wtedy pani uważała, że to jest debata o Polsce za granicą.RMBGvTuH: No to rozwinęłam się od tego czasu. (...)
archiwum

"Niemcy swoją lekcję historii już odrobili, a jako społeczeństwo są przed Polską o parę kroków do przodu"

"Niemcy swoją lekcję historii już odrobili, a jako społeczeństwo są przed Polską o parę kroków do przodu" – No tak... są do przodu. W końcu to dzisiaj na Świecie twierdzi się, że obozy koncentracyjne były polskie i to my dzisiaj musimy udowadniać Światu, ze zostaliśmy zaatakowani a biedne Niemcy nie istniały na mapie, bo byli wtedy nazistami.
archiwum

Sposób na nudę na urlopie, gdy deszcz za oknem?

Sposób na nudę na urlopie, gdy deszcz za oknem? – Gonienie much w pokoju helikopterem RC
Źródło: żadna mucha nie ucierpiała przy gonitwie
archiwum

Hmm... ciekawe....

Hmm... ciekawe.... – Taką odpowiedzialność jak za kryzys uchodźczy, czyli przymusowe przyjęcie na każdy kraj członkowski UE przynajmniej jednej bomby atomowej od Kim'a?
Źródło: onet.pl

Logika USA

Logika USA – Wpuśćmy bez wizy Niemców, Włochów, Francuzów, Szwedów...to nic, że tam terroryści już mają obywatelstwo.Nie wpuśćmy Polaków, Chorwatów... tam przecież jest niebezpiecznie i musimy bronić swoich obywateli wizy do USA
archiwum

Jedna z polskich firm, którą zarżnęła (przepraszam kupiła) zachodnia korporacja.

Jedna z polskich firm, którą zarżnęła (przepraszam kupiła) zachodnia korporacja. – Ich produkty były smaczne, tanie i chętnie kupowane w latach '90. Szkoda... Najbardziej mi brak Star Chipsów o smaku keczupowym.