Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Marc2021

Z nami od: 6 stycznia 2021 o 12:33
Ostatnio: 3 maja 2022 o 22:30
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 13 (13 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1535
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Dziś Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Konstytucja uchwalona 3 maja 1791 roku zmieniała ustrój Rzeczypospolitej: znosiła demokrację i wprowadzała monarchię. – Znosiła demokrację szlachecką i wprowadzała monarchię dziedziczną; nie odwrotnie. Pamiętajmy!
archiwum
Na naszym terenie nie toczy się wojna. Ale GNIDY SPEKULANCI już działają – Nie pozwalaj na to! Wykluczaj złodziei!
archiwum
Sławomir Mentzen: – Półgłówki nie widzą tego, że wirus rozchodzi się niezależnie od tego, czy pozbawiono ludzi wolności, czy nie. Nie widzą tego, że używają retoryki wykorzystywanej w Niemczech w latach trzydziestych. Nie widzą tego, że proponowane przez nich rozwiązania przynoszą zwykle znacznie więcej szkody niż pożytku.
archiwum
Segregacja sanitarna w markecie w Rumunii. – Siatka oddziela zaszczepionych od niezaszczepionych. Żaden wirus się nie przeciśnie.
archiwum
Nowy Polski Ład dorżnięciem klasy średniej – Głupcy! Wasze dzieci będą ginęły w walce z komunistycznym reżimem
archiwum
Demotywatory uczą, bawią, informują, cieszą... – ...ale nie demotywują, Tak to ja się nigdy na GŁÓWNĄ nie dostanę...
archiwum
Po lewej: umieszczenie symbolu miłości i przymierza, spowodowało nalot służb świeckiego państwa i pokazowe aresztowanie. Po prawej: figurka obrzydliwie zestawiona z symbolem przemocy i walki, została umieszczona na ołtarzu na Jasnej Górze. – Gdzie naloty i pokazowe aresztowania pedofili w sutannach? Gdzie miejsce na nauki Jezusa? Quo vadis?
archiwum
Minister Niedzielski zapowiedział przygotowania do trzeciej fali pandemii Covid-19 – Chorzy na choroby serca, chorzy onkologiczni, wszyscy inni chorzy bez koronawirusa: miejcie się na baczności!
archiwum
Paszport covidowy? Szacun, Europo! –
archiwum
Zakaz organizacji i udziału w zgromadzeniach powyżej 5 osób, również spontanicznych – "Przypadkiem" na konferencji o obostrzeniach pominięto zakaz, który zadaje gwałt Konstytucji. Ktoś jeszcze uważa, że Polak to człowiek posiadający WOLNOŚĆ?
archiwum
Został ukrzyżowany za obrazę uczuć religijnych. – Tak tylko przypominam
archiwum
Od roku w Europie szaleje pochodzący z Chin wirus SARS-CoV-2. Łatwo się przenosi, jest darmowy, obostrzenia i lockdowny nie pomogły. – Nowy chiński produkt to Vero firmy Sinopharm, jest szczepionką z inaktywowanym tym samym wirusem i nie jest niestety darmowy. (obrazek niepowiązany)
archiwum – powód
Rowan Atkinson krytykuje algorytmy mediów społecznościowych – Głównym problemem jest algorytm mediów społecznościowych decydujący o tym, jakie treści do nas docierają. Skutkiem tego jest uproszczony, zero-jedynkowy obraz świata. Prowadzi to do sytuacji, w której możesz być albo z nami albo przeciwko nam. A jeśli jesteś przeciwko nam, to zasługujesz na to, by zostać wykreślonym, unieważnionym. Bardzo ważne jest, byśmy mieli dostęp do szerokiego spektrum poglądów. Zamiast tego mamy do czynienia z cyfrowym odpowiednikiem średniowiecznego motłochu przemierzającego ulice w poszukiwaniu kogoś do spalenia na stosie. Jest to więc straszne dla każdego, kto jest ofiarą takiego tłumu. I budzi moje obawy o przyszłość świata.

1