Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

KTU

Z nami od: 14 sierpnia 2009 o 20:28
Ostatnio: 11 stycznia 2015 o 0:14
Wiek: 29
Płeć: mężczyzna
Exp: 189
Jest obserwowany przez: 23 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 6 z 117 (103 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 8601
  • Komentarzy: 2450
  • Punktów za komentarze: 13066
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Trzeba mieć głowę na karku – Żeby mieć głowę na karku
archiwum – powód
Paradoks ludzi – Nie mają problemu z usypianiem zwierząt bo lepiej niech umrą jak mają cierpieć i zamiast tym bardziej być za eutanazją jeżeli życie ludzkie jest dla nich ważniejsze bo jeżeli gorzej jest dla zwierzęcia aby cierpiało to jeszcze gorzej jest dla człowieka to wolą aby człowiek bezsensownie cierpiał.
Brytyjczycy zwracają większą uwagę na "problem imigrantów z Europy Wschodniej" a mają gdzieś znacznie poważniejszy problem imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu – Widocznie bardziej nie mogą znieść tego że ktoś jest bardziej zaradny i przedsiębiorczy od nich niż tego że ktoś na nich pasożytuje.
archiwum
W normalnym świecie już dawno zakazanoby Afrykańczykom wjazdu do Europy aby nie rozprzestrzeniać choroby – W świecie poprawności politycznej ważne jest aby nie wyjść na rasiste choćby kosztem życia milionów ludzi
archiwum
Jak zawsze dostajemy płomienne zapewnienia od sojuszników – A jak przyjdzie co do czego to Amerykanie co najwyżej zaśpiewają nam nową wersje piosenki "We Are The World"
archiwum
Dariusz Michalczewski – Kiedyś walczył pod niemiecką flagą, teraz "walczy" pod tęczową flagą, a kiedy będzie pod polską?
archiwum
Pokój na świecie? – To marzenia ściętej głowy
archiwum – powód
"Mam specyficzne poczucie humoru" – Najczęstsza wymówka osób które są po prostu nieśmieszne
archiwum
Jaki jest najlepszy sposób na globalne ocieplenie? – Spowodować zimę nuklearną
archiwum
Młoda Czeczenka żali się na "polską islamofobię" – A na pytanie "A czy mogłabyś wyjść za Polaka?" odpowiada "Jeśli by był muzułmaninem, to tak. Myślę, że rodzice by mi na to pozwolili, choć nie ukrywam, że czeczeńskie pochodzenie byłoby przez nich mile widziane. W innym przypadku mężczyzna musiałby przyjąć islam".
archiwum
Nadszedł wielki test wiary Muzułmanów – Albo wyjadą z krajów europejskich do nowo utworzonego na części terenów Iraku i Syrii Państwa Islamskiego i udowodnią że naprawdę najważniejsza dla nich jest ich religia albo pokażą że jednak są dla nich ważniejsze wygody zgniłego Zachodu którego nienawidzą. Nadszedł wielki test wiary Muzułmanów – Albo wyjadą z krajów europejskich do nowo utworzonego na części terenów Iraku i Syrii Państwa Islamskiego i udowodnią że naprawdę najważniejsza dla nich jest ich religia albo pokażą że jednak są dla nich ważniejsze wygody zgniłego Zachodu którego nienawidzą.
archiwum – powód
Paradoks lewicowych hejterów Janusza Korwina-Mikke – Zarzucają narodowcom antysemityzm kiedy ci wskazują lewicowych polityków żydowskiego pochodzenia jednak kiedy wypowiadają się o JKM sami nazywają go Ozjasz Goldberg
archiwum
Laureat pokojowej nagrody Nobla – Prosi kongres aby wesprzeć kwotą 500 mln dolarów ludzi którzy mordują innowierców i gwałcą ich żony i córki
archiwum
Kiedy w sukcesach wyborczych PO duży udział mieli młodzi ludzie to mówiono o młodych, ambitnych z wielkich miast i o przyszłości narodu która bierze sprawy w swoje ręce – Dziś kiedy w dużej mierze dzięki poparciu młodych ludzi Nowa Prawica odnosi jakiś sukces wyborczy to mówi się o głosujących "kucach", "gimbusach", młodych którzy są niedoświadczeni i sami nie wiedzą czego chcą a ich bunt przeciwko aktualnej klasie politycznej to tylko "przejściowa choroba".
archiwum
To że dzieci w Afryce głodują, ludzie bywają ciężko chorzy, tracą swój dobytek w katastrofach naturalnych lub w niektórych regionach świata są wojny – Nie oznacza że dla piłkarza zarabiającego miliony kontuzja eliminująca go z mundialu to nie może być dramat
archiwum
Psy też mogą mieć specyficzne poczucie humoru –  Psy też mogą mieć specyficzne poczucie humoru –
archiwum – powód
Oficjalna flaga meneli –
archiwum – powód
Wojciech Jaruzelski – Zbyt dosłownie potraktował pójście do urny podczas tegorocznych wyborów do europarlamentu
archiwum
Europejska Wspólnota Węgla i Stali dała początek Unii Europejskiej – Dziś Unia Europejska zakazuje palenia węglem
archiwum
Być gwiazdą w ponad miliardowym narodzie – To dopiero sztuka