Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Gats

Z nami od: 3 lipca 2012 o 19:15
Ostatnio: 21 stycznia 2019 o 1:45
Wiek: 29
Płeć: mężczyzna
Exp: 73
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 11 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1136
  • Komentarzy: 2763
  • Punktów za komentarze: 3029
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Trynkiewicz w 2015 roku wziął ślub

Trynkiewicz  w 2015 roku wziął ślub – Skoro on znalazł partnerkę, to każdy może

Harvey i Weronika

Harvey i Weronika – Przystojny i dobrze ubrany mężczyzna może mieć każdą kobietę
archiwum

Współczesna kobieta?

Współczesna kobieta? – Mocne, ale prawdziwe
Źródło: Jzd
archiwum – powód

Cleo

Cleo – "W dzień nie szukaj gwiazdone nocą sątobą, mnąkiedy wszyscy śpią"Nightwish:"Once upon a night we'll wake to the carnival of lifeThe beauty of this ride ahead such an incredible highIt's hard to light a candle, easy to curse the dark insteadThis moment the dawn of humanityLast ride of the day"
Źródło: Internet
archiwum

Prawda historyczna w amerykańskich serialach

Prawda historyczna w amerykańskich serialach – Zrób serial o golasach w skórzanych gaciach wyrzynających ciężką rzymską piechotę i nikt nie reaguje. Zrób serial o polskim królu, który stetryczał na starość - i nagle wszystkim odwala
Źródło: internet
archiwum – powód

Antypisowski bohater nazywający rządzącą partię hałastrą

Antypisowski bohater nazywający rządzącą partię hałastrą – obwinia Kaczyńskiego za to, że matka ścięła na domowej działce stare drzewa. Przystąpienie Polski do UE określa: ,,Zostaliśmy w 2004 zaproszeni na salony trochę na zasadach kurtuazyjno-warunkowych. Porównałbym to do sytuacji, w której wprowadzono chłopa na wspaniałą ucztę do pałacu z nadzieją na to, że przystosuje się do pewnych reguł: będzie potrafił jeść za pomocą sztućców, podziękować za posiłek i w przyszłości się ucywilizuje, mimo że przez kilkadziesiąt lat nie opuścił kurnej chaty. "  Kto się zgadza z jego deprecjonującą opinią o Polsce, Polakach i PIS-owskim elektoracie?
archiwum

150 kg wagi, 190 cm wzrostu

150 kg wagi, 190 cm wzrostu – Biega sprinty, skacze w dal na ponad 250 cm, ma  ,,vertical jump" na 70 cm. A wy jak tam, 70 kg, wiszący brzuch i zadyszka od wchodzenia na 2 piętro?
Źródło: YouTube
archiwum

On wyreżyserował film o swojej żonie, a co ty zrobiłeś dla ukochanej?

On wyreżyserował film o swojej żonie, a co ty zrobiłeś dla ukochanej? –
archiwum

Hipokryzja?

Hipokryzja? – Uważaj za normalne dwóch gejów wychowujących dziecko, nazywaj zboczonym dewiantem 35-latka zakochanego w 14-latce
Źródło: scifi.stackexchange.com
archiwum – powód

Jak to rycerze ortalionu bronili słowiańską księżniczkę przed ,,ciapatym"

Jak to rycerze ortalionu bronili słowiańską księżniczkę przed ,,ciapatym" – ,,Na lubelskiej Wieniawie nie doszło do napaści na kobiety. Oba zdarzenia, o których informowali mieszkańcy okazały się fikcją. Dotychczasowi świadkowie w sprawie odpowiedzą za pobicie." Rzekoma ofiara napaści cudzoziemca w Lublinie odpowie za składanie fałszywych zeznań. Meksykanin odwiózł pijaną Polkę do jej mieszkania, gdzie został pobity przez współlokatorów kobiety. Obu mężczyznom postawiono zarzuty.

1