Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BdRBCK

Z nami od: 6 października 2018 o 14:06
Ostatnio: 19 lipca 2023 o 15:39
Wiek: 84
Płeć: mężczyzna
Exp: 45
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 22 z 111 (89 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 20235
  • Komentarzy: 60
  • Punktów za komentarze: 195
  • Obserwuje: 0 osób
 
Co tu jeszcze wyjaśniać..? –  I wziąłem ten granatnik i strzeliłem nim w podłogę
archiwum
Żelazny elektorat PIS-u o korzeniach Jarosława Kaczyńskiego...=] –
archiwum
Cieszę się, że coraz mniej politycy robią z siebie idiotów z powodu tego wirusa, tej epidemii... – To jest dobre podejście. Już teraz nie trzeba się go bać… można robić konferencje bez maseczek…xD
0:45
Reportaż z pierwszej połowy lat ’90 ubiegłego wieku.. – Coś jakby znowu trochę aktualny…(Uwaga, może nie być odpowiedni dla niepełnoletnich)
archiwum
Grzegorz Braun jedyny poseł który potrafi zjednoczyć partie rządzącą i totalną opozycje... – Tym razem w sprawie projektu Stop ukrainizacji Polski...
archiwum
Ten taki krótki, z metra cięty, LiliPutin... –
archiwum
Widocznie spalili go na stosie... – Po co się czepiać szczegółów...?
archiwum
Kapitalizm to nierówny podział dóbr, komunizm to równy podział nędzy... –
archiwum
Piekło zamarzło. Klarenbach pochwalił Konfederację. Widzowie TVP usłyszeli gorzką prawdę: – Za szalejącą inflację odpowiadają politycy wszystkich partii oprócz Konfederacji.
No tak, wkrótce wybory... – Ciekawe jak to wpłynie na inflacje...? (pytanie retoryczne) Bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce. Eksperymentalny program Oprac.: Aleksandra Cieślik POLSKA 1 Dzisiaj, 18 maja (09:48) Aktualizacja: Dzisiaj, 18 maja (12:41) UDOSTĘPNIJ Bezwarunkowy dochód podstawowy będzie testowany w Polsce. Eksperyment odbędzie się w gminach na Warmii i Mazurach. Przez dwa lata grupie minimum pięciu tysięcy mieszkańców - a maksymalnie 31 tys. osób - będzie co miesiąc wypłacane 1300 złotych. Wcześniej bezwarunkowy dochód podstawowy testowała Finlandia, a w 2021 roku rozpoczął się eksperyment w Niemczech. W Polsce ruszy eksperymentalny program bezwarunkowego dochodu warunkowego /Bar-tłomiej Magierowski /East News Dochód bezwarunkowy, czy też uniwersalny dochód podstawowy (universal basic income, UBI) to wypłata gotówki dla każdego obywatela - bezwarunkowa, a więc bez względu na jego dochody, na to czy jest bogaty, czy biedny, czy pracuje, czy też nie. Jaka jest idea wprowadzenia takiej koncepcji? Zagwarantować ludziom wolność od ubóstwa. Tak, jak przedstawia ją Guy Standing - profesor Uniwersytetu Londyńskiego - koncepcja UBI obejmuje także dodatki dla osób o specjalnych potrzebach, a więc na przykład dla osób z niepełnosprawnością. Nie przewiduje też możliwości zastąpienia nim innych świadczeń społecznych, ani nie zwalnia państwa z odpowiedzialności za edukację, czy ochronę zdrowia.
archiwum

Dla tych wszystkich pieszych, którzy coś tam słyszeli w radiu lub w TV i wydaje im się, że...

Dla tych wszystkich pieszych, którzy coś tam słyszeli w radiu lub w TV i wydaje im się, że... – ...są nieśmiertelni, za nic nie odpowiadają  i ”idąc gdzieś tam chodnikiem”, ”zbliżając się do przejścia dla pieszych”, "stojąc na chodniku", albo ”mając jakiś tam zamiar...” dostali ”Pierwszeństwo +” A kierowca ma czytać w ich myślach i myśleć za nich.
Miłego dnia wszystkim –  Dług publiczny: 461 401 731 359 PLN Dług na mieszkańca: 38 620 PLN i Dług jako % PKB: 53,71i Dług poza kontrolą parlamentu:
archiwum
Oprócz moczu oczywiście… –
archiwum
Kiedy to Państwo na trzeźwo, jest nie do przyjęcia...=] –
A gdyby tak... nietrzeźwym pieszym, którzy stwarzają zagrożenie na drodze i niejednokrotnie doprowadzają do wypadków zabierać zasiłki, (np. 500+) żeby nie mieli za co pić… – Zabierzmy im chociaż buty, żeby nie mieli jak chodzić po ten alkohol i marzyć o cudzych autach… Co o tym sądzicie?
archiwum
-My nie ruszamy Waszych, a Wy Naszych.-Bezapelacyjnie do samego końca... –
archiwum
Jak jest ochota to pies kota… - no ok. – No, ale żeby suka kota…? - świat zwariował…
0:43
archiwum
Ponieważ Jowisz to planeta gazowa. –
archiwum
to musiało się tak skończyć...;) –
Czego mu życzycie? –