Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jamachama

Z nami od: 1 października 2016 o 13:31
Ostatnio: 28 czerwca 2017 o 14:04
Płeć: mężczyzna
Exp: 148
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 62 z 308 (233 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 23110
  • Komentarzy: 3050
  • Punktów za komentarze: 3099
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

...

... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Największa strzelba na świecie...

Największa strzelba na świecie... – To nie fotomontaż, lecz  punt gun - gigantyczna strzelba, używaną w XIX i na początku XX wieku do polowań na kaczki.Polowanie to może w tym przypadku złe słowo - bardziej pasowałby tutaj jatka. Średnica lufy tych monstrualnych broni potrafiła przekraczać 50 mm i potrafiły one wystrzelić pół kilograma pocisków za jednym razem. Mówi się, że co lepsi myśliwi byli w stanie ustrzelić do 50 sztuk kaczek... jednym strzałem.Nazwa strzelby - punt gun - pochodzi od pewnego rodzaju łodzi używanych do polowań - barki płaskodennej (punt) - na których zazwyczaj strzelby były montowane. Siła ich odrzutu była tak wielka, że często podczas strzału nadawała ona łodzi rozpędu.Używanie tych strzelb tak bardzo przetrzebiło populację dzikiego ptactwa, że ich wykorzystanie zostało zakazane w większości stanów USA już w 1860 roku.
poczekalnia

Nie przejmuj się. Każdy, nawet najgorszy dzień ma swój kres...

Nie przejmuj się. Każdy, nawet najgorszy dzień ma swój kres... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Na te kurczaczki z KFC bym się skusił...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Na te kurczaczki z KFC bym się skusił... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Poezja

Poezja –

Prawdziwy przyjaciel to ten, który zostanie nawet po słowach "zostawcie mnie samego"

Prawdziwy przyjaciel to ten,który zostanie nawet po słowach "zostawcie mnie samego" –
poczekalnia

Skupiajmy sie na sukcesach, a z porażek wyciągajmy wnioski...

Skupiajmy sie na sukcesach, a z porażek wyciągajmy wnioski... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Jeśli ktoś mówi o Tobie źle, prowdopodobnie dlatego, że nie ma nic dobrego do powiedzenia o sobie...

Jeśli ktoś mówi o Tobie źle, prowdopodobnie dlatego, że nie ma nic dobrego do powiedzenia o sobie... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Jeśli kochasz kogoś, kto na to nie zasługuje, będziesz cierpieć tak bardzo, jak na to nie zasługujesz...

Jeśli kochasz kogoś, kto na to nie zasługuje, będziesz cierpieć tak bardzo, jak na to nie zasługujesz... –
Źródło: Interenet
archiwum – powód

Rozterki Trumpa przed wizyta w Polsce...

Rozterki Trumpa przed wizyta w Polsce... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Atak na Polaków w Calais. Para jechała przez płonącą zaporę. "Robiliśmy to w obronie własnego życia"...

Atak na Polaków w Calais. Para jechała przez płonącą zaporę. "Robiliśmy to w obronie własnego życia"... – Para Polaków mieszkających w Anglii opisała w TVP Info swoją drogę przez zjazd do portu w Calais. Z ich relacji wynika, że dzień przed tym, jak w tym miejscu zginął 52-letni Mirosław I., musieli przejechać przez płonącą barykadę z drzew, którą ustawili ścigający ich imigranci. "Byliśmy w szoku, ogromny stres o własne życie" - opisuje kobieta. Francuskie służby rozkładają bezradnie ręce.Jeśli Francuzi nie radzą sobie z setką "uchodzców", jak chcą zapanować nad tysiącami?Ciekawe, jak by zareagowali, gdyby Polacy w obronie własnej kilku odstrzelili...
poczekalnia

Ponad 50 nowych wniosków o zadośćuczynienie. "Ekshumacje pogłębiły traumę"...

Ponad 50 nowych wniosków o zadośćuczynienie. "Ekshumacje pogłębiły traumę"... – Ponad 50 nowych wniosków o zadośćuczynienie za katastrofę smoleńską wpłynęło do warszawskich sądów od ostatniego roku. Rodziny tłumaczą, że przedłużające się śledztwo i ekshumacje są dodatkowym źródłem cierpienia. MON w większości przypadków wypłaca pieniądze. I NIE ZABEZPIECZA SIE PRZED KOLEJNYMI ROSZCZENIAMI. Dotychczas krewnym wypłacono ponad 75 mln zł.Część rodzin jeszcze za rządów PO złorzyła wnioski, które zostały odrzucone, po dojściu PiS do władzy, przyznano KOLEJNE odszkodowania.I to są rodziny powiazane z PiS. ILE JESZCZE???
poczekalnia

IPN: Ukraina potraktowała usunięcie pomnika UPA jak wypowiedzenie wojny...

IPN: Ukraina potraktowała usunięcie pomnika UPA jak wypowiedzenie wojny... – Obecnie nie ma możliwości prowadzenia prac poszukiwawczych, ekshumacyjnych ani porządkowych na terenach Ukrainy - powiedział zastępca prezesa IPN Krzysztof Szwagrzyk. - Ukraińcy potraktowali usunięcie pomnika UPA w Hruszowicach ( w Polsce!) jako swoiste wypowiedzenie im wojny. - Strona ukraińska żąda aby odtworzyć ten pomnik i ukarać winnych. Na takie dyktaty zgodzić się nie możemy - mówił Szwagrzyk.Bezczelność Ukraińców, tak jak i głupota naszych polityków, nie mają granic. Jeszcze więcej przyjąć Ukraińców, jeszcze więcej dać im węgla i gazu za darmoszkę, kredytów i darowizn, jeszcze więcej stypendiów da ukraińskich studentów. Ukraińcy plują nam w twarz, a my mówimy ze deszcz pada... zakręcić kurki z gazem i kasą, a za kilka miesięcy sami na kolanach będą nas prosili, byśmy zaczęli poszukiwać na Ukrainie ofiary Rzezi Wołyńskiej.

Przestań się do mnie tak tlić, zapal się, albo zgaśnij...

Przestań się do mnie tak tlić, zapal się, albo zgaśnij... –
Źródło: Internet
poczekalnia

Czasem życie odwraca sie do góry nogami, byśmy mogli na nie spojrzeć z innej perespektywy...

Czasem życie odwraca sie do góry nogami, byśmy mogli na nie spojrzeć z innej perespektywy... – By lepiej wiedzieć, co należy w nim zmienić.
Źródło: Internet
poczekalnia

Z Coca-Colą jest tak źle, że służy jako nawóz, czy w Polsce jest tak dobrze, że Coca-Colą naważają pola...

Z Coca-Colą jest tak źle, że służy jako nawóz, czy w Polsce jest tak dobrze, że Coca-Colą naważają pola... –
Źródło: Internet
archiwum

USA zestrzeliły syryjski samolot nad terytorium Syrii, Rosja po tym incydencie zrywa współpracę z USA dotyczącą tego kraju...

USA zestrzeliły syryjski samolot nad terytorium Syrii, Rosja po tym incydencie zrywa współpracę z USA dotyczącą tego kraju... – Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że od dzisiaj zrywa współpracę z USA w Syrii w ramach memorandum o zapobieganiu incydentom w przestrzeni powietrznej nad Syrią.Od tej pory jakiekolwiek samoloty i drony wypełniające misje bojowe w Syrii będą eskortowane przez rosyjskie systemy obrony powietrznej — czytamy w komunikacie MO Rosji.Kierowana przez USA koalicja do walki z Państwem Islamskim potwierdziła wcześniej, że zestrzeliła syryjski Su-22 w prowincji Rakka, który rzekomo zrzucił bombę w pobliżu lokalizacji opozycji. Damaszek z kolei poinformował, że samolot wypełniał misję przeciwko ISIS.Rosyjskie Ministerstwo Obrony nazwało zestrzelenie przez USA syryjskiego samolotu agresją.Cóż... każdy wie, iż ISIS to pieszczoszki USA, więc amerykanie bronia swoich pieszczoszków w Syrii, gdzie amerykańskie wojska są nielegalnie. Co dalej? Początek III Wojny Światowej?
archiwum

TVP ocenzurowała słowo "brzoza", w piosence z "Czterech Pancernych"...

TVP ocenzurowała słowo "brzoza", w piosence z "Czterech Pancernych"... – TVP dodała na swój fanpage na Facebooku wpis z okazji urodzin Małgorzaty Niemirskiej - aktorki z "Czterech Pancernych". Telewizja zacytowała w nim zdanie z pierwszej zwrotki słynnej "Piosenki radiotelegrafistki".Na początku we wpisie o urodzinach pojawił się wers z pierwszej zwrotki piosenki, który brzmi: "To ja, to ja, to ja... słyszysz - wołam ciebie ja, brzoza". Po kilku minutach zamieniono go na zdanie z dalszej częściu utworu i słowo "brzoza" zastąpiono słowem "płomień". Dostrzegli to internauci, którzy wytknęłi to administratorom fanpage'a.Cenzura, głupota, kretynizm, choroba umysłowa... nie wiem jak to zakwalifikować, widać pewne słowa dla PiSu stają się niewygodne.
archiwum

Dodajmy jeszcze jedno pytanie referendalne...

Dodajmy jeszcze jedno pytanie referendalne... – Reakcja WSZYSTKICH naszych polityków, bezcenna.
Źródło: Internet

Dziś jest łatwiej o darmowe Wi-Fi niż szczery uśmiech, a ludzie zachowują się, jakby z tym światem wszystko było w porządku

Dziś jest łatwiej o darmowe Wi-Fi niż szczery uśmiech, a ludzie zachowują się, jakby z tym światem wszystko było w porządku –
Źródło: Internet