Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jamachama

Z nami od: 1 października 2016 o 13:31
Ostatnio: 21 października 2017 o 0:54
Płeć: mężczyzna
Exp: 201
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 80 z 431 (349 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 28052
  • Komentarzy: 4285
  • Punktów za komentarze: 4826
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Autor tekstu o rezydentach jedzących kawior został zawieszony. Szef portalu przeprasza…

Autor tekstu o rezydentach jedzących kawior został zawieszony. Szef portalu przeprasza… – W sobotę na portalu tvp.info opublikowano artykuł opisujący rzekome luksusowe życie liderów strajku lekarzy rezydentów. Powołano się na internautów przeglądających zdjęcia dr Katarzyny Pikulskiej z wyjazdów do egzotycznych krajów. Prawda jest jednak inna. Autor tekstu na portalu tvp.info został właśnie zawieszony."Zagraniczne wojaże" dr Katarzyny Pikulskiej okazały się misją Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej w irackim Kurdystanie. A misję zrelacjonowała sama TVP Info, w której materiale wypowiadała się oskarżana o luksusowe życie lekarka.Jakieś komentarze @BluesTata, @cycnik, @Martin230, PiSowscy trolle powtarzający te kłamstwa… ?Może i Wy byście przeprosili?
poczekalnia

Dzisiaj, 14 października jest 75 rocznica powstania najbardziej zbrodniczej organizacji- Ukraińskiej Powstańczej Armii, odpowiedzialnej za wyjątkowo bestialskie wymordowanie co najmniej 200 tyś Polaków na Wołyniu…

Dzisiaj, 14 października jest 75 rocznica powstania najbardziej zbrodniczej organizacji- Ukraińskiej Powstańczej Armii, odpowiedzialnej za wyjątkowo bestialskie wymordowanie co najmniej 200 tyś Polaków na Wołyniu… – I w tą rocznicę w ukraińskiej stolicy Kijowie jest marsz poparcia dla tej organizacji. Jakim cudem my, Naród który najwięcej wycierpiał z rąk UPA, utrzymujemy jeszcze jakiekolwiek stosunki z krajem, gdzie wielbi się zbrodniarzy? Mało tego, nasi politycy z naszych pieniędzy sponsorują ten pro banderowski ustrój.Dopóki UPA i Bandera na pomnikach na Ukrainie, dopóty nasza granica dla Ukraińców powinna być zamknięta, albo posprzątają u siebie, albo nie ma do Polski wjazdu.Jesteśmy choć tyle winni tym, którzy byli mordowani przez UPA tylko dlatego, ze byli Polakami.
Źródło: Moje

Sądząc po tym co dzieje się w Europie Zachodniej, gdyby wybuchła apokalipsa zombie, znaleźli by się obrońcy praw zombie…

Sądząc po tym co dzieje się w Europie Zachodniej, gdyby wybuchła apokalipsa zombie, znaleźli by się obrońcy praw zombie… – Tak działa lewactwo, człowiek traci nawet instynkt samozachowawczy.
Źródło: Internet
poczekalnia

Traktat z Wielką Brytania. Szef MON zdradza szczegóły…

Traktat z Wielką Brytania. Szef MON zdradza szczegóły… – W polsko-brytyjskim traktacie o współpracy obronnej, który zostanie podpisany grudniu w Warszawie, zostaną połączone wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem narodowym - zapowiedział w czwartek minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.- Niesłychanie wiele kwestii było przedmiotem obrad. Najważniejsze jest to, że postanowiliśmy połączyć wszystkie te kwestie w traktacie, który będzie podpisany już w grudniu w Warszawie. W traktacie, który te wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem narodowym podsumowuje i ujmuje w jedną całość - powiedział Macierewicz w felietonie "Głos" Polski" w Radiu Maryja i Telewizji Trwam.Czy Macierewicz i PiS nie pamiętają, jak zakończył się nasz „sojusz” z Anglią w 1939r? Kto nie zna historii, będzie musiał ją powtarzać… i to nam fundują obecnie rządzący, przyjaciół szukają daleko, i to takich którzy już nas zdradzili, a wrogów generują blisko. Tak jak w 1939r.I to nie jest śmieszne.
archiwum – powód

W pobliżu rosyjskiej granicy de facto została rozmieszczona cała amerykańska dywizja pancerna…

W pobliżu rosyjskiej granicy de facto została rozmieszczona cała amerykańska dywizja pancerna… – "W Polsce i państwach bałtyckich równocześnie z ćwiczeniami Zapad-2017 odbywała się rotacja rozmieszczonej zgodnie z planem operacji Atlantic Resolve 3. brygady pancernej sił zbrojnych USA. Cały sprzęt tej brygady  miał zostać. Natomiast skład osobowy 3. brygady pancernej mieli zastąpić wojskowi z 2. brygady pancernej sił zbrojnych USA, by nie naruszać podpisanego z Rosją w 1997 roku Aktu Stanowiącego NATO-Rosja" — oznajmił Konaszenkow.Dodał, że w świetle histerii wokół planowanej interwencji Rosji bezpośrednio po ćwiczeniach Zapad 2017 do Polski "po cichu" przybyła 2. brygada pancerna USA i została tam (Bolesławiec, Drawsko Pomorskie, Toruń, Skwierzyna i Żagań) rozmieszczona również z całym sprzętem pancernym. Jednocześnie z Polski i republik bałtyckich nie wycofano sprzęt wojskowy zostawiony przez 3. amerykańską brygadę pancerną. "Kto więc przygotowuje agresję?" - pytają Rosjanie.Po co na własną ziemię wpuszczać obce wojska, by te mogły prowokować Rosjan? Dodatkowo bazy na naszym terenie są poza naszą jurysdykcją, podobnie jak obcy żołnierze, gdy popełnia przestępstwa w Polsce, nie będą sądzeni przez polski wymiar sprawiedliwości.Czy tak już nie było z Armią Czerwoną? Zamienił stryjek, siekierkę na kijek… w Polsce powinny stacjonować T Y L K O polskie wojska.
archiwum

MON bierze się za żołnierzy z wojska PRL, degradacja gen. Jaruzelskiego i Kiszczaka tuż, tuż…

MON bierze się za żołnierzy z wojska PRL, degradacja gen. Jaruzelskiego i Kiszczaka tuż, tuż… – PiS chce degradacji żołnierzy, którzy służyli w armii w PRL. Na pierwszy ogień idą Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak.Chodzi o stworzenie możliwości prawnych do pozbawienia stopnia oficerskiego i podoficerskiego Wojciecha Jaruzelskiego oraz Czesława Kiszczaka. Dotyczy to również żołnierzy rezerwy, którzy byli członkami Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego albo pełnili służbę w organach bezpieczeństwa PRL.No to będą niezłe jaja, wyjdzie na to że Stan Wojenny wprowadzili szeregowi Jaruzelski i Kiszczak, a przeciw nim był kapral Wałęsa.
archiwum

Czystki Macierewicza w Wojsku Polskim miały na celu pozbycie się starej kadry, szkolonej jeszcze przez sowietów, a tu nagle…

Czystki Macierewicza w Wojsku Polskim miały na celu pozbycie się starej kadry, szkolonej jeszcze przez sowietów, a tu nagle… – Dowódcą Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód w Elblągu został oficer, który przeszedł kurs nadzorowany przez radziecki wywiad wojskowy GRU. Na jedno z najważniejszych stanowisk NATO-wskich w Polsce gen. Krzysztofa Motackiego mianował szef MON Antoni Macierewicz.Jak informuje Onet, Macierewicz miał wiedzieć o rosyjskim epizodzie w życiorysie wojskowego. On sam w rozmowie z serwisem potwierdził, że w 1989 roku ukończył kurs w ZSRR. Miał być on jednak tylko "okołowojskowy", a nie organizowany przez GRU. Chodzi o "wyższy kurs doskonalenia oficerów ZSRR w zakresie rozpoznania wojskowego".Eksperci nie mają wątpliwości, że kurs musiał być nadzorowany przez GRU, bo tej służbie podlega wszystko, co związane jest z rozpoznaniem wojskowym.Ehhh… wywalać doświadczonych oficerów twierdząc, iż to bolszewickie szpiony, awansować oficera szkolonego na szpiona przez bolszewików… tak może tylko Macierewicz.
archiwum

Młody zatrolował, stary miał stan przedzawałowy...

Młody zatrolował, stary miał stan przedzawałowy... –
Źródło: Internet

Najpierw kasa, później towar...

Najpierw kasa, później towar... –
Źródło: Internet
archiwum

Łukasz Rzepecki, którego PiS zawiesił w prawach członka partii, postanowił spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim i zapytać o merytoryczne powody tej decyzji…

Łukasz Rzepecki, którego PiS zawiesił w prawach członka partii, postanowił spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim i zapytać o merytoryczne powody tej decyzji… – Niestety, nie został wpuszczony do jego gabinetu. - To świadczy o braku szacunku dla moich wyborców - stwierdził Rzepecki.- Z mediów dowiedziałem się, że zostałem zawieszony w prawach PiS. Chciałem się dowiedzieć, o co chodzi? Dlaczego kierownictwo PiS, dlaczego pan prezes Kaczyński wyrzuca mnie z klubu PiS. Dlatego, że realizuję program PiS? - stwierdził poseł.- Miała być ciężka praca i pokora, a jest brak szacunku dla moich wyborców. Brak szacunku, bo o takich sprawach dowiaduję się z mediów, a nikt ze mną z kierownictwa PiS o tym nie rozmawiał - stwierdził młody poseł. - Czy to, że głosowałem za zniesieniem immunitetu dla posła Tarczyńskiego jest niezgodne z programem, ze statutem PiS? To jest zgodne ze statutem PiS, ponieważ w tak ważnym dokumencie programowym jak konstytucja PiS jest jasno zapisane, że jest likwidacja immunitetu formalnego - mówił Rzepecki.- Miała być lojalność, ale nie kolesiostwo. Nigdy nie będę za kolesiostwem, nigdy nie będę za tym, by posłowie byli odrębną kastą. Nie ma na to mojej zgody - stwierdził Rzepecki. Poseł przypomniał, że Polska Fundacja Narodowa prowadzi kampanię o patologiach w sądownictwie, "o tym jak sędziowie chowają się za immunitetami". - Czy Polacy mają przeprowadzić podobną kampanię, która pokaże kolesiostwo posłów? - pytał Rzepecki.Trafił się poseł, który zachowuje się normalnie (w mojej ocenie), no to trzeba go utrącić, by zachowywał się jak reszta, czyli krył kolegów, i tu nie chodzi o jakąkolwiek partię, bo posłowie ogólnie bardzo rzadko kiedy głosują za zniesieniem immunitetu. Czyli jest kasta poselska, podobnie jak sędziowska, kiedy i kto się za nią weźmie?
archiwum

Rząd Katalonii podał wynik referendum. Oddano ponad 2 mln głosów…

Rząd Katalonii podał wynik referendum. Oddano ponad 2 mln głosów… – Regionalny rząd Katalonii poinformował, że w niedzielnym referendum oddało głosy ok. 2,26 mln osób, z których 90 proc. opowiedziało się za niepodległością tego regionu. 8 proc. było przeciwnych a pozostałe głosy były nieważne.Jak poinformował dziennikarzy rzecznik rządu Katalonii Jordi Turull, w referendum wzięło udział ok. 42,3 proc. z uprawnionych do głosowania 5,34 mln Katalończyków. Zaznaczył, że 15 tys. głosów jest wciąż liczonych.Policja w Barcelonie i innych miastach Katalonii użyła pałek i gumowych kul do rozpędzenia tłumów przed lokalami wyborczymi skutkiem czego, co najmniej 844 zostały ranne. Ludzie usiłowali nie dopuścić do konfiskowania przez policję urn i kart do głosowania. Wicepremier Hiszpanii Soraya Saenz de Santamaria oceniła, że działania hiszpańskiej policji w celu niedopuszczenia do głosowania w referendum w Katalonii były "profesjonalne i proporcjonalne".Referendum, to demokracja bezpośrednia, czyli najbardziej demokratyczne z demokratycznych głosowań, jakakolwiek partia stoi za tym siłowym rozwiązaniem, już przegrała, pacyfikując to referendum.  Czekam na ruch KE w tym temacie i ocenę, czy było to demokratyczne, czy nie, a jeśli nie, to dlaczego UE wspierała Kosowo, które całkowicie nielegalnie oddzieliło się od Serbii… czyżby ta „demokracja” w Kosowie była bardziej demokratyczna, od tej w Katalonii?

Polki przepraszają dziewczyny z innych krajów za to, że są najpiekniejsze na świecie...

Polki przepraszają dziewczyny z innych krajów za to, że są najpiekniejszena świecie... –
archiwum

Jacek Rońda, ekspert od Macierewicza, przegrał w sądzie. "Mówił o rzeczach, na których się nie zna"…

Jacek Rońda, ekspert od Macierewicza, przegrał w sądzie. "Mówił o rzeczach, na których się nie zna"… – Kłamstwo ma krótkie nogi - to stwierdzenie sprawdziło się w przypadku byłego wiceprzewodniczącego prezydium komitetu naukowego Konferencji Smoleńskiej Jacka Rońdy. Wypowiadał się o prezydenckim tupolewie, a potem przyznał, że nie mówił prawdy. I poniósł konsekwencje. Zawieszono jego działalność na Akademii Górniczo-Hutnicznej, na której wykładał. Co więcej, przegrał z uczelnią w sądzie i musi ponieść koszty procesu.Co takiego powiedział Rońda? W TVP stwierdził, że tupolew nigdy nie zszedł poniżej 100 metrów. Później jednak zmienił zdanie i w rozmowie z Telewizją Trwam powiedział: - Piloci byli gdzieś na wysokości pomiędzy 50 a 60 metrów. Przyznał też wówczas, że poprzednio nie mówił prawdy, a dokument z Rosji, na który się powoływał, nie istnieje. To nie koniec. Później mówił "Newsweekowi", że na pokładzie TU-154 nastąpił wybuch.I takich to „ekspertów” wynajął Macierewicz, którzy znają się na wielu rzeczach, ale N I E na katastrofach lotniczych.
archiwum

Niemieckie ministerstwo blokuje film o Polakach. "Jest antyniemiecki i antyislamski"…

Niemieckie ministerstwo blokuje film o Polakach. "Jest antyniemiecki i antyislamski"… – Film dokumentalny nakręcony na 95. rocznicę powstania Związku Polaków w Niemczech nie zostanie pokazany nigdzie na terenie Niemiec. Został zablokowany przez ministerstwo zajmujące się mediami i kulturą - powiedziała tvp.info Anna Wawrzyszko ze ZPwN.W rozmowie z portalem tvp.info Anna Wawrzyszko stwierdziła, że "film został nakręcony, aby pokazać, że Związek Polaków w Niemczech spod znaku Rodła to nie tylko historia, ale i również teraźniejszość i przyszłość". Referując tematykę filmu, powiedziała, że powstał "film o Polakach mieszkających w Niemczech". - Większość z nas ma obywatelstwo niemieckie; polskość jest zachowana poprzez język, kulturę, pamięć o historii i naszych korzeniach - dodała.Jesteśmy związani z tą ziemią, chociażby Zagłębia Ruhry, od końca XVII wieku. Problemem okazało się, że pokazaliśmy prawdziwy status Polaków.Cóż, może należy przywrócić wzajemność w kontaktach z Niemcami i pozbawić mniejszość Niemiecką w Polsce gwarantowanych miejsc w naszym Sejmie?
archiwum

Polski „Węglokoks" zamierza importować węgiel z USA…

Polski „Węglokoks" zamierza importować węgiel z USA… – Polska, jeden z krajów wydobywających na świecie najwięcej węgla kamiennego, rozpoczyna import tego surowca z USA. W połowie października do Polski ma trafić pierwsza partia amerykańskiego miału węglowego.Według informacji „Rzeczpospolitej” spółka rozważa kolejne dostawy surowca z Kazachstanu bądź Kolumbii.Gazeta zauważa, że w próbnej partii, która przywędruje do Polski zza oceanu, znajdować się będzie 75 tysięcy ton paliwa. Węglokoks zajmował się dotąd eksportem polskiego węgla. Obecnie na polskim rynku rozpoczął się deficyt tego surowca, a to w związku z tym, że polskie zakłady wydobywcze zmniejszyły wydobycie.Zmniejszenie wydobycia węgla w Polsce doprowadziło do gwałtownego zwiększenia importu. Od stycznia do lipca dostawy wyniosły 5,8 mln ton paliwa — to o 30% więcej niż w analogicznym okresie 2016 roku. Przy tym 65% dostaw węgla wwieziono z Rosji.To są jakieś jaja? Importujemy węgiel i to jeszcze najwięcej z Rosji??? Co na to „Solidarność” górnicza?
archiwum

Krystyna Pawłowicz o sprawie samobójstwa 14-letniego Kacpra (który na początku września popełnił samobójstwo w związku z prześladowaniami o charakterze homofobicznym)...

Krystyna Pawłowicz o sprawie samobójstwa 14-letniego Kacpra (który na początku września popełnił samobójstwo w związku z prześladowaniami o charakterze homofobicznym)... – "Lewaccy ideolodzy patologii obyczajowych odwracają kota ogonem i fałszywie, bezczelnie lamentują nad »morderczą nietolerancją« rówieśników. Nie siejecie patologii, nie będzie jej śmiertelnego żniwa.Nie demoralizujcie dzieci i młodzieży, dajcie im w spokoju, zgodnie z naturą przeżyć ich dzieciństwo i młodość".I coś w tym jest, kiedyś nie promowano na siłę akceptacji homoseksualizmu, i ataki na mniejszości seksualne były małym ułamkiem tego, co jest dzisiaj. Więc związek przyczynowo-skutkowy jest oczywisty, akcja (zmuszanie do akceptacji homoseksualizmu) rodzi reakcję (agresja).Jesteś gejem, Twój wybór, ja nie musze tego akceptować, ale będę tolerował, dopóki ze swoja orientacją nie wyjdziesz na ulicę, tak przez wieki homoseksualistom żyło się w spokoju i ciszy, i zachciał im się „uświadamiać” heteroseksualna większość, no i… jest jak jest.Wybaczcie, ale takie jest prawo większości ( w tym wypadku heteroseksualnej), że to ona stanowi to, co jest normą, a co nie.
archiwum

W podręczniku do nauki języka niemieckiego dla gimnazjum umieszczono poglądową mapkę Europy, na której widać flagi poszczególnych krajów, jak wygląda mapa Polski… ?

W podręczniku do nauki języka niemieckiego dla gimnazjum umieszczono poglądową mapkę Europy, na której widać flagi poszczególnych krajów, jak wygląda mapa Polski… ? – Flaga naszego kraju ma odwrócone kolory, nie ma flag Norwegii, Czech i Słowacji i z czegoś takiego nasze dzieci maja się uczyć? Przecież ktoś ten podręcznik napisał, ktoś inny skorektował, następna osoba w Ministerstwie Edukacji Narodowej zweryfikowała, i nikt nie zauważył tych błędów, jakie wychwyci dziecko po gimnazjum?
archiwum

Poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak w Polskim Radiu powiedział, iż feminizm się kończy tam, gdzie trzeba zanieść lodówkę na 4 piętro…

Poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak w Polskim Radiu powiedział, iż feminizm się kończy tam, gdzie trzeba zanieść lodówkę na 4 piętro… – Znalazły się feministki które pokazały, iż potrafią to zrobić bez pomocy mężczyzn, ALE… tę pracę zrobiły w cztery, a facetów potrzebnych by było dwóch, więc szanowne panie w swojej feministycznej głupocie same się zaorały udowadniając, iż są słabsze od facetów.Ciekawe… że w zawodzie tragarz (górnik, hutnik,…) kobiety nie żądają parytetów, jak w wielu innych zawodach, dlaczegóż?

Swoi, "swojsi", "najswojsi" – mija 50 lat od premiery "Samych swoich", jednej z najpopularniejszych komedii polskiego kina…

Swoi, "swojsi", "najswojsi" – mija 50 lat od premiery "Samych swoich", jednej z najpopularniejszych komedii polskiego kina… – Genialne role Wacława Kowalskiego i Władysława Hańczy, wspaniałe dialogi, arcyśmieszne gagi i morze kultowych cytatów. Komediowe spojrzenie na polską historię i obyczajowość, bezbłędne wypunktowanie naszych przywar. "Sami swoi" Sylwestra Chęcińskiego, do których można wracać bez końca, obchodzą właśnie 50. urodziny. To do dziś jeden z najchętniej oglądanych w polskiej telewizji filmów, gromadzący nawet kilkumilionową widownię.I niezapomniane dialogi z filmu: "Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie", "Patrz, Witia wierzchem jedzie. - Nie może być, na kocie?", "Oddaj kota, bo ubiję jak psa!", "To już 4 wojna w moim życiu, w tym 2 światowe" i wiele, wiele innych. Oczywiście śmieszą najbardziej, kiedy się je słyszy, a nie czyta
archiwum – powód

Dyrektor Lasów Państwowych nie boi się kar finansowych, polecenia KE nie wykona…

Dyrektor Lasów Państwowych nie boi się kar finansowych, polecenia KE nie wykona… – Dyrektor Lasów Państwowych zapowiedział, że mimo groźby kar finansowych nie wykona polecenia Komisji dotyczącego wycinki w Puszczy Białowieskiej wstrzymania wycinki lasów na obszarach chronionych. A przepraszam bardzo, kary nałożone na Polskę przez Komisję Europejską będzie płacił pan dyrektor z własnej kieszeni, czy z budżetu państwa, czyli naszych podatków? Pan dyrektor Tomaszewski z nadania „dobrej zmiany” to z groszem się nie liczy.Cudzym.