Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Top demotywatorówCzas tak zapierdala, że nie nadążam się do własnego wieku przyzwyczaić

Czas tak zapierdala, że nie nadążam się do własnego wieku przyzwyczaić –
Źródło: cyniczny romantyzm

Zaradny człowiek zawsze sobie poradzi w życiu

Zaradny człowiek zawsze sobie poradzi w życiu –

Kiedy wiesz, że niedługo znowu czeka cię spotkanie z Pazdanem

 –

Jeśli swoboda i oryginalnośc definiują Twój styl,
te bluzy są dla Ciebie!

Zbyt prawdziwe żeby śmieszyło

Zbyt prawdziwe żeby śmieszyło –  Muzułmańskie dziecko w Unii Europejskiej pyta mamę:-Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm?- No więc tak, Ali... Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludziepracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ichkrajów i dostawać zasiłki... no wiesz - dopłaty do czynszu,kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam.Na tym polega socjalizm.- Ale mamo, czy ci głupi biali ludzie nie wściekają się, że takjest?- Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!

Wychowano mnie tak, aby okazywać sprzątaczce taki sam szacunek, co prezesowi wielkiej firmy

Wychowano mnie tak, aby okazywać sprzątaczce taki sam szacunek, co prezesowi wielkiej firmy –

Apel zwłaszcza do samotnych matek z dzieckiem:

 –  Uwaga!!!! Dnia 13 08.2016 r. spotkała mnie przykra sprawa, wybrałam się z córką na długi weekend. Jadąc autostradą A2 od strony Warszawy na Poznań, przy zjeździe na Wartkowice, ok godz 12 mój samochód został zepchnięty z drogi, na awaryjny pas ruchu przez 2 srebrne mercedesy na zagranicznych blachach, w autach byli mężczyźni, prawdopodobnie cyganie, ubrani w garnitury,(jeden beżowy, drugi ciemny) obwieszeni zlotem. Próbowali dobić mi się do samochodu, szarpali za klamki, urwali zderzak, walili w szyby. Tylko dzięki pomocy przypadkowego kierowcy udało nam się odjechać. (Nic wiem kim jesteś ale serdecznie Ci dziękuje za pomoc) Po rozmowie z policja okazało się, ze podobno są to mężczyźni których celem są samotnie podróżujące kobiety Chodzi o dzieci. Dziewczyny uważajcie i zamykajcie drzwi od środka jak będziecie same!!!!

Rozwaliły mnie komentarze pod artykułem "Jak być bardziej męskim facetem?" Oto jeden z nich...

Rozwaliły mnie komentarze pod artykułem "Jak być bardziej męskim facetem?" Oto jeden z nich... – "... ostatnio żeby być męskim wystarczy nosić brodę, jak szlachcic - reszta nie ma znaczenia, stąd nagły wysyp brodatych facecików w rureczkach, wyżelowane nawet pachy, ale broda jest na szerokość wątłej klaty więc jest git..."

Widząc seksowną dziewczynę na plaży, co myślą kobiety vs. co myślą faceci:

 –

Uchodźcy zastawili drogę polskim tirowcom w Calais. Nasze chłopaki się nie dały!

Uchodźcy zastawili drogę polskim tirowcom w Calais. Nasze chłopaki się nie dały! – W rejonie Calais imigranci zablokowali drogę grubymi gałęziami i próbowali zatrzymać polskich kierowców. Polacy zdecydowali się na sforsowanie blokady. Migranci koczujący w rejonie Calais wciąż stanowią zagrożenie dla kierowców ciężarówek. Próbują je zatrzymać, by dostać się do naczep i przedostać się do Wielkiej Brytanii. Dochodzi również do napadów i rabunków.Imigranci urządzają również zasadzki i blokady na drogach – ustawiają barykady z gałęzi lub powalonych drzew, które czasem podpalają. Na początku sierpnia, zamaskowani imigranci uzbrojeni m.in. w piłę łańcuchową ustawili płonącą blokadę drogi i zatrzymali belgijską ciężarówkę pod Calais. Nie brakuje podobnych przypadków z udziałem Polaków, którzy również padają ofiarą podobnych napadów.Tym razem próbowali zatrzymać kierowców z Polski, stosując blokadę z gałęzi i świecąc lampami lub mocnymi latarkami po oczach. Polacy, zamiast się zatrzymać, sforsowali blokadę siłą. BRAWO!

Michał Pazdan w ostatnich miesiącach zdobył mistrzostwo Polski, Puchar Polski, awansował do ćwierćfinału mistrzostw Europy i do fazy grupowej Ligi Mistrzów

Michał Pazdan w ostatnich miesiącach zdobył mistrzostwo Polski, Puchar Polski, awansował do ćwierćfinału mistrzostw Europy i do fazy grupowej Ligi Mistrzów – A ty dalej się opie*dalasz...

Uprzedzając fakty...

Uprzedzając fakty... – Nic się nie stało, Legia nic się nie stało...

Prawdziwe wyznanie faceta, który uniknął kłótni z żoną po tym jak do późna pił z kolegami w barze:

Prawdziwe wyznanie faceta, który uniknął kłótni z żoną po tym jak do późna pił z kolegami w barze: – "W pewien piątek musiałem zostać po godzinach w pracy, a po wyjściu z niej tak się złożyło, że poszedłem z kolegami na piwo, by zmyć to niemiły posmak ciężkiej i sumiennej pracy tuż przed samym weekendem. Uprzedziłem żonę, że zatrzymali mnie w robocie, ale o wyjściu do baru już nie. Ta oczywiście dzwoniła kilka razy, ale telefon zostawiłem w kurtce...""Dochodziła 23. Wracając do domu wstąpiłem po drodze do sklepu i dopiero tam sprawdziłem telefon i zobaczyłem kilka nieodebranych połączeń. Uznałem, że dzwonić teraz i pytać czy zrobić przy okazji zakupy nie jest najlepszym pomysłem. Szybko kupiłem więc kilka drobiazgów i poszedłem do żony spodziewając się niemiłego powitania"."Otworzyłem drzwi. Żona stała zła. Trudno jej się dziwić - małżonek gdzieś przepadł, a jak w końcu się odnalazł, to podchmielony. Więc zamiast "cześć" od progu usłyszałem:- Gdzieś ty był? Od ósmej dzwonie, a ty nie odbierasz! Nie mogłeś uprzedzić, że gdzieś idziecie? Cały wieczór siedzę i czekam. Sto rzeczy jest do kupienia, ale do diabła z zakupami. Mogło ci się coś stać! Dalej nastąpił długi, ale nieco zasłużony wywód o dzwonieniu do szpitali i kostnic.- Będziemy się kłócić? - zapytałem- Tak, będziemy!- W takim razie poczekaj chwilę... proszę. Poszedłem do kuchni, wyjąłem z torby kilka butelek dobrego piwa, wsypałem orzechy na miseczkę, pokroiłem ser... Wszystko zaniosłem do pokoju, gdzie nakryłem stół, usiadłem na sofie i zaprosiłem żonę do środa.Ta weszła, spojrzała na zastawiony stół, na piwo pięknie pieniące się w kielichu...- No drań! Jak mamy się teraz kłócić? Trzeba jakiś film obejrzeć. Włącz coś fajnego.Z żoną pokłóciliśmy się dopiero następnego dnia, bo przypadkiem zrzuciłem jej szczoteczkędo zębów do miski kota."

Warto czytać

Warto czytać –

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu

Wierzę, że wszystko dzieje sięz jakiegoś powodu – Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie.A czasami bywa tak, że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać

Anonimowość ma swoją cenę

Anonimowość ma swoją cenę –  Wstąpiłem do klubuAnonimowych AlkoholikówPiję już trzeci dzień,ale dalej nie wiemz kim.
Źródło: facebook

Burmistrz niemieckiego miasta Luckenwalde w Brandenburgii zwolniła muzułmańską stażystkę już po pierwszym dniu pracy. Wszystko przez to, że kobieta nie chciała zdjąć z głowy chusty

Burmistrz niemieckiego miasta Luckenwalde w Brandenburgii zwolniła muzułmańską stażystkę już po pierwszym dniu pracy.Wszystko przez to, że kobieta nie chciała zdjąć z głowy chusty – Burmistrz zwolniła Palestynkę, twierdząc, że noszenie chusty na głowie "narusza religijną neutralność ratusza".I bardzo dobrze! Jak ktoś nie potrafi się dostosować, to niech wraca do siebie!
Źródło: rmf24.pl/fakty/swiat/news-niemcy-muzulmanka-zwolniona-po-1-dniu-pracy-w-ratuszu-bo-nie,nId,2258252

Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości

Kierunek jest znacznie ważniejszyod prędkości – A wielu ludzi pędzi donikąd

Nie wszystko co widzimy...

Nie wszystko co widzimy... –  "Wszystko, co słyszymy,jest opinią, a nie faktem.Wszystko, co widzimy,jest punktem widzenia, anie prawdą."

Franciszek J. Klimek

Franciszek J. Klimek –

Tak powstały dinozaury:

 –