Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

poczekalnia

Mężczyzna 2 lata temu niemal stracił życie w wypadku samochodowym. Jego żona od lekarzy słyszała słowa: "Łukasza już z Nami nie ma.. Nie ma już jego uczuć… nie ma już jego charakteru… nie ma już go… jest tylko bijące serce i ciało"

Mężczyzna 2 lata temu niemal stracił życie w wypadku samochodowym. Jego żona od lekarzy słyszała słowa: "Łukasza już z Nami nie ma.. Nie ma już jego uczuć… nie ma już jego charakteru… nie ma już go… jest tylko bijące serce i ciało" – Dwa lata później tańczą razem na weselu kuzynki. Nigdy się nie poddawajcie!
poczekalnia

To nagranie kolejki do wozów nad Morskie Oko wywołało falę oburzenia wśród internautów

To nagranie kolejki do wozów nad Morskie Oko wywołało falę oburzenia wśród internautów – Temat wykorzystywania koni w drodze do Morskiego Oka wraca non stop. Tego dnia – nagranie pochodzi z ubiegłej środy – był upał, temperatura sięgnęła 32 stopno C. "Z dołu na górę wyjechało około 160 wozów. Wniosek z tego taki, że konie musiały zrobić przynajmniej po 2 kursy" – podsumowuje Kampania przeciwko Transportowi i Ubojowi Koni. "To jest inwalidztwo mentalne, brak serca i empatii. A osoby niepełnosprawne widzimy wielokrotnie jak z pomocą przyjaciół zdobywają Morskie Oko bez zamęczania koni". Pisze też, że ostatnio jej członkowie schodzili z Morskiego Oka 45 minut, a tu stania w kolejce było na 2 godziny. To dopiero jest szczyt lenistwa
poczekalnia

Jej nikt nie będzie dokuczał w szkole

Jej nikt nie będzie dokuczał w szkole –
poczekalnia

Niektóre tricki lepiej zostawić profesjonalistom

Niektóre tricki lepiej zostawić profesjonalistom –
poczekalnia

Zwykły balon, a tyle radości

Zwykły balon, a tyle radości –