Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zylomen

Z nami od: 30 stycznia 2014 o 1:46
Ostatnio: 14 listopada 2017 o 18:06
Płeć: mężczyzna
Exp: 12
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 6 z 22 (16 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5910
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 2
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

Takie czasy...

Takie czasy... –
archiwum

Gdyby Tomek Hajto komentował skoki narciarskie!

Gdyby Tomek Hajto komentował skoki narciarskie! –
archiwum

Tak widzę Tomka Hajto w kabinie komentatorskiej

Tak widzę Tomka Hajto w kabinie komentatorskiej – w trakcie konkursu skoków narciarskich :D
archiwum

Słowem w sedno!

Słowem w sedno! – Zachodzę w głowę, jak, w XXI wieku, w centrum Europy, mogło dojść do sytuacji, w której o losach kobiet, o dylematach, o jakich mało komu się śniło, o decyzjach, których rezultaty zostają z człowiekiem do grobowej deski, j może decydować bezdzietny sześćdziesięcioletni człowiek, który przez całe swoje życie nie potrafił zbudować stałego związku? Człowiek, który nie ma dzieci? Człowiek, który nigdy nie drżał z obawy o dziecko, żonę, zdrowie najbliższych? W jaki sposób, do ku**y nędzy, urządziliśmy się w dupie, w której dylematy moralne polskich rodzin rozstrzyga taki gość, do spółki z kolejnym tytanem rodzicielstwa - panią Krysią?Matko Bosko drżyj o los Polski...
Źródło: jakies internety

Ta akcja na zawsze utkwi mi w pamięci!

Ta akcja na zawszeutkwi mi w pamięci! – DZIĘKUJĘ PANOWIE W IMIENIU POLAKÓW! Ta akcja na zawsze utkwi mi w pamięci! – DZIĘKUJĘ PANOWIE W IMIENIU POLAKÓW!
archiwum

Wielki SZACUNEK dla Harry'go Kane'a

Wielki SZACUNEK dla Harry'go Kane'a – za to, że się nie położył i nie umierał jak Pepe w finale, tylko pobiegł dalej w meczu towarzyskim Portugalia vs Anglia!
Źródło: YT

Zdobywasz medale, jesteś wysoko w rankingu, dokładasz na zawodach konkurentom 2- 3 minuty. Możesz czuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy

Zdobywasz medale, jesteś wysoko w rankingu, dokładasz na zawodach konkurentom 2- 3 minuty. Możesz czuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy – Tym bardziej, że nie masz komfortowych warunków, by nie powiedzieć cieplarnianych, jak zawodnicy objęci centralnym szkoleniem. Nie startujesz w zawodach międzynarodowych i Pucharze Świata, gdzie przelicznik punktowy jest razy dziewięć. Startujesz w kraju, w Pucharze Polski i potrafisz zebrać tyle punktów, że kadrowicze są daleko za twoimi plecami. Jeszcze większą masz satysfakcję z tego, że dokładasz im na dystansie 2-3 minuty. Po takim sezonie czekasz, aż dostaniesz nominacje do kadry. Przecież zasłużyłem! Czekasz na potwierdzenie i… ze zdumieniem dowiadujesz się, że ty z drugiego miejsca w rankingu nie jesteś w dziewiątce wybrańców. Podkreślić trzeba w dziewiątce! Przecierasz oczy ze zdumienia i nie dowierzasz. Zastanawiasz się; „co trzeba jeszcze zrobić, by zostać objęty centralnym szkoleniem”? Czy jest sens uprawiania narciarstwa biegowego?Andrzej Pradziad, bo o nim mowa nie dostał się do kadry narodowej w biegach narciarskich!Panie Tajner - żenada!

Dzisiaj jesteśmy świadkami tego o czym ludzie zapomnieli. Piłkarze Leicester zaburzyli prawa nowoczesnego futbolu!

Dzisiaj jesteśmy świadkami tego o czym ludzie zapomnieli. Piłkarze Leicester zaburzyli prawa nowoczesnego futbolu! – Nie pieniądze, nie ogromne nazwiska w klubie, nie wielkie nowoczesne stadiony a ogromny sportowy duch i wola walki sprawiły, że klub z Leicester został dzisiaj Mistrzem najbardziej wymagającej ligi świata.DZIŚ WYGRAŁA PIŁKA NOŻNA!
archiwum

Łukasz Kruczek pożegnał się z funkcją trenera polskiej kadry w skokach!

Łukasz Kruczek pożegnał się z funkcją trenera polskiej kadry w skokach! – Łukasz Kruczek po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego w 2003 roku objął posadę asystenta trenera Heinza Kuttina najpierw w Kadrze B, a później w Kadrze A. Później był asystentem trenera Hannu Lepistoe. Od sezonu 2008/2009 był trenerem głównym Kadry A w skokach narciarskich. Pod jego wodzą reprezentacja Polski osiągnęła wiele sukcesów, m.in. dwa indywidualne złote medale olimpijskie w Soczi (2014) oraz złoto mistrzostw świata w Val di Fiemme (2013) Kamila Stocha, dwa brązowe medale w rywalizacji drużynowej na mistrzostwach świata w Val di Fiemme (2013) i Falun (2015), Kryształowa Kula za sezon 2013/14 dla Kamila Stocha oraz wiele zwycięstw i wysokich miejsc w zawodach Pucharu Świata i FIS Grand Prix. W lutym 2016 roku Łukasz Kruczek ogłosił rezygnację z funkcji trenera Kadry Narodowej wraz z zakończeniem sezonu 2015/2016.Łukaszu Dziękujemy za te 8 lat!!!
archiwum

Słoweniec Tilen Bartol podczas środowych testów Velikanki uzyskał 252 metry!

Słoweniec Tilen Bartol podczas środowych testów Velikanki uzyskał 252 metry! – Skoku jednak nie ustał...

Jeśli Japończyk wystartuje w najbliższy weekend w niemieckim Titisee-Neustadt

Jeśli Japończyk wystartuje w najbliższy weekend w niemieckim Titisee-Neustadt – Będzie to jego jubileuszowy 500 konkurs!Wielkie uznanie i szacunek!
archiwum

Noriaki Kasai podczas dzisiejszego konkursu MŚ w Lotach na KULM

Noriaki Kasai podczas dzisiejszego konkursu MŚ w Lotach na KULM – pobił rekord Japonii skacząc 240.5 metra!
archiwum

Przejęzyczenie Macieja Kurzajewskiego w TVP

Przejęzyczenie Macieja Kurzajewskiego w TVP –
archiwum – powód

Przejęzyczenie Macieja Kurzajewskiego w TVP

Przejęzyczenie Macieja Kurzajewskiego w TVP –

Kiedyś skoki miały klimat, a teraz belka w górę i w dół. Punkty to dodatnie, a to ujemne. Jeszcze trochę i zaczną deltę liczyć

Kiedyś skoki miały klimat, a teraz belka w górę i w dół. Punkty to dodatnie, a to ujemne. Jeszcze trochę i zacznądeltę liczyć – Adam Małysz po konkursie w Oberstdorfie, gdzie padały rekordowe rekompensaty za wiatr czy belkę startową

Noriaki Kasai zajął 3 miejsce w sobotnich zawodach w Engelbergu. Tym samym został najstarszym skoczkiem w historii, który stanął na podium Pucharu Świata!

Noriaki Kasai zajął 3 miejsce w sobotnich zawodach w Engelbergu. Tym samym został najstarszym skoczkiem w historii, który stanął na podium Pucharu Świata! – Wielkie brawa i szacunek!
archiwum

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Przeżyjmy to jeszcze raz! –
Źródło: :D
archiwum – powód

Śmiech kur*a na sali!

Śmiech kur*a na sali! –
archiwum – powód

Zróbmy tak by było tyle samo

Zróbmy tak by było tyle samo – lajków co i komentarzy!
archiwum

Zostałem Mistrzem Olimpijskim

Zostałem Mistrzem Olimpijskim – Wolno Mi