Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nkg

Z nami od: 10 grudnia 2012 o 11:25
Ostatnio: 13 grudnia 2020 o 12:02
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 20
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 17 (13 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1731
  • Komentarzy: 362
  • Punktów za komentarze: 918
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Znany zakład pogrzebowy zachęca do oddawania krwi – Z właściwym dla siebie jajem :)
Wszystko zamknięte, wszystko stoi, tylko po co? – W Chinach gospodarka wraca do normy po kilku miesiącach ostro egzekwowanej przez rząd ścisłej kwarantanny. W Japonii też opanowane, bo tam obywatele są mądrzy i sami zastosowali się do zasad bezpieczeństwa. W Europie firmy stoją i nie zarabiają, a wydają na utrzymanie. Gospodarka popada w ruinę, a wszystko to i tak o kant tyłka potłuc, bo masa ludzi postanowiła "nie schizować na punkcie wirusa". Zamiast po 2 miesiącach wracać do życia, będziemy latami się odbudowywać tylko dlatego, że ktoś się uważa za mądrzejszego od uznanych naukowców epidemiologów i ma w dupie ich zalecenia. Zastanów się człowieku, co Ty robisz! Mówisz "wolność", ale mocno pracujesz na to, żeby Ci tą wolność siłą odebrali. Tobie i mnie, chociaż to nie ja zawiniłem, ale jak wszystkim to wszystkim. Tam gdzie głupota staje się wyjątkowo szkodliwa, tam totalitaryzm zyskuje mocny mandat społeczny. Już nam lasy zamykają. Co będzie kolejne? Puknij się w ten głupi łeb i poczytaj trochę historii. Jest tam sporo o zarazach
archiwum
Zostań w domu – Zostań w domu! Nie chodzi o to że Ty zachorujesz. Tu w ogóle nie chodzi o Ciebie. Chodzi o to żebyś nie zaraził innych. Bo oni mogą tego nie przeżyć.
Halloween czy Wszystkich Świętych? – Wszystkich Świętych jest 1 listopada. Groby sprząta się w dzień. Halloween jest 31 października wieczorem. Zatem NIE ma kolizji! Można obchodzić to i to! ZAMIAST PRAĆ DZIECKU MÓZGNaucz je szacunku
archiwum
Sokół Millenium pędzący z nadświetlną – Tak widzi to dziecko. A Ty?
archiwum – powód
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Prządka przejdzie operację oka – Prządka, wiedźma z Krzywuchowych Moczarów, przejdzie wreszcie fachową operację oka w najnowocześniejszej klinice akademickiej w Oxenfurt. Na termin z NFZ czekała 1052 lata.
archiwum – powód

Kolejny dowód na płaską Ziemię! (4 obrazki)

archiwum

Wnieśli swoich niepełnosprawnych przyjaciół na Sławkowski Szczyt (7 obrazków)

archiwum
Czym się różni aplikacja internetowa od strony internetowej? – Tym samym co program komputerowy od screenshotów.
Katarynka – Old-School MIDI player
archiwum
Nawet w rowie pod blokiem – Nawet w rowie pod blokiem, pełnym śmieci, można odnaleźć piękno natury
archiwum
Tak się kończy jazda na zderzaku – Kierowco, oni też mieli dobre hamulce, dobry refleks i też twierdzili, że przecież widać światła stopu i zdarzenie, przed którym samochód z przodu będzie hamował.
Takie są temperatury w samochodzie zaparkowanym w słońcu! – Wczoraj rano włożyłem do swojego samochodu termometr elektroniczny*, który co 1 min robił zapis zmierzonej wartości w swojej pamięci. Samochód początkowo stał w cieniu, ale około godziny 10:00 przesunęło się na niego słońce.Proszę zwrócić uwagę jak szybko i do jakich wartości wzrosła temperatura!Przekaż dalej, zwłaszcza tym, którzy mają w zwyczaju zostawiać w samochodzie zwierzęta i dzieci! 60°C to temperatura, która może być też zabójcza dla baterii w laptopie lub telefonie - możliwy jest nawet wybuch. W takiej temperaturze można sobie też ugotować jajko idealnie na miękko.* Termometr znajdował się na zagłówku, więc słońce nie mogło na niego bezpośrednio świecić
archiwum
Airlander 10 - największy statek powietrzny na świecie – A Ty myślałeś, że co to jest?
archiwum – powód
Pasażerze PKP – Masz bilet z miejscówką, więc nie pchaj się przez cały pociąg, tylko wejdź wejściem, z którego będziesz miał najbliżej do swojego miejsca.
archiwum
Przejście Wenus na tle tarczy Słońca w 2004 roku – Żeby zrobić to zdjęcie musiałem pójść na wagary w liceum. Dostałem za to ochrzan od wychowawczyni, a potem szóstkę z fizyki. Następna taka okazja będzie w 2117 roku.To jasne koło niemieszczące się na ekranie to Słońce, a ta kropka blisko lewego dolnego brzegu tego koła to Wenus.
Źródło: Fotografia własna
archiwum – powód
Geocaching – Poziom ultra hard

1