Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

karolina1128

Z nami od: 21 lipca 2010 o 11:07
Ostatnio: 18 kwietnia 2024 o 23:38
Wiek: 33
Płeć: kobieta
Exp: 93
Jest obserwowana przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 29 (29 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 547
  • Komentarzy: 2641
  • Punktów za komentarze: 6431
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód
A nie mówiłam, – że niska frekwencja będzie pretekstem, by nie robić kolejnych referendów? PiS: czy się odważycie? PO: nie ma powodówPrzewodniczący klubu PiS Dariusz Figura przed głosowaniem podkreślał, że w tak istotnychtematach i zmianach, których dotyczyłoby referendum, potrzebny jest głos mieszkańców. - Tobyłoby dla wszystkich bardzo cenne. Szanowni radni Koalicji Obywatelskiej - czy wy odważyciesię zapytać mieszkańców o zdanie w tej sprawie? Bo my tak - powiedział.Przewodniczący klubu KO Jarosław Szostakowski w odpowiedzi przypominał o niewiążącymreferendum ogólnokrajowym z 15 października, w którym frekwencja wyniosła 40,91 proc. - Niema żadnych powodów, żeby warszawiacy byli w tej sprawie znacznie bardziej otwarci napomysły PiS, niż byli przy okazji referendum, które odbyło się miesiąc temu. Wyborywarszawskie pokazały, że KO ma w Warszawie silny mandat do rządzenia. Te same wyborypokazały, że coraz mniej warszawiaków akceptuje pisowską politykę - mówił.
archiwum
Wtorek to taki tygodnia potworek. – Tyś już zmęczony, a weekend wciąż oddalony. 310 11 121317 18171819202024 25 26 271 28 915 1622 23293030 311422
archiwum – powód
Referendum – Pytania są... sami wiecie jakie, ale zagłosuję. Zrobię to, by kolejna władza nie mogła powiedzieć, że Polacy nie chcą referendów. PYTANIA W REFERENDUM1. CZY POPIERASZ WYPRZEDAŻ PAŃSTWOWYCHPRZEDSIĘBIORSTW?2. CZY JESTEŚ ZA PODWYŻSZENIEM WIEKU EMERYTALNEGOWYNOSZĄCEGO W TEJ CHWILI 60 LAT DLA KOBIET1 65 LAT DLA MĘŻCZYZN?3. CZY POPIERASZ PRZYJĘCIE TYSIĘCY NIELEGALNYCHIMIGRANTÓW Z BLISKIEGO WSCHODU I AFRYKI, ZGODNIEZ PRZYMUSOWYM MECHANIZMEM RELOKACJI NARZUCANYMPRZEZ BIUROKRACJE EUROPEJSKĄ?4. CZY POPIERASZ LIKWIDACJĘ BARIERY NA GRANICYRECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Z REPUBLIKĄ BIAŁORUSI?
archiwum
 – Latarnik Wyborczy udostępnił dziś test zgodności poglądów z komitetami wyborczymi. Jeśli nie wiesz na kogo głosować, to ten test jest pierwszym krokiem do oceny kandydatów. Nie oddawaj swojej decyzji innym. Idź na wybory! LATARNIKWYBORCZYceoCENTRUM EDUKACJIOBYWATELSKIEJSprawdźswoje poglądyOdpowiedz na kilka pytań i przekonaj się,do kogo jest Ci najbliżej w wyborachparlamentarnych 2023 roku.ROZPOCZNIJ TEST
archiwum
Demoty zawitały na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty. –  Zadanie 14. (0-2)Czy treść poniższego rysunku jest zgodna z wymową tekstu Odblokuj swój talent?W uzasadnieniu sformułuj argument odnoszący się zarówno do tekstu Jolanty MariiBerent, jak i do rysunku.TALENTRobisz to, co kochasz.
archiwum
Dotychczasowa władza zawsze stosowała te same techniki. – Tylko PiS wykorzystuje je "bardziej".
archiwum
YszamanY zrobił dziś demota o moim komentarzu. Nie chcę być dłużna ;) – Od samego początku istnienia tego profilu jest on nastawiony na ataki na PiS. Nie bronię PiSu, ale podejrzewam agitkę przeciwników, która ostatnio stała się jeszcze agresywniejsza.
archiwum
Potrzebuję powodu by rzucić, pomożecie? – Typowe mnie nie przekonują :(

1