Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

emerk

Z nami od: 22 marca 2016 o 23:34
Ostatnio: 14 grudnia 2018 o 2:35
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 82 (75 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3978
  • Komentarzy: 153
  • Punktów za komentarze: 11
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Paradoks wierzących.

Paradoks wierzących. – Nie wierzą w to, co mówisz, chodź często mogą to sprawdzić. Wierzą, co ktoś napisał tysiące lat temu. Pomijając fakt, w co wierzą. To też nie normalne. Gdy wierzono w składanie dzieci w ofierze (Księga Sędziów 11:29-40). Duchy (1 Księga Samuela 18:10-11). Lub: Mordowanie dzieci z premedytacją (Księga Psalmów 137:9). Gwałty na kobietach (Księga Powtórzonego Prawa 21:10-14). Itd.Niezłe jaja.
poczekalnia

Wielu polityków kłamie jak i kradnie. Czy to PIS czy PO.

Wielu polityków kłamie jak i kradnie. Czy to PIS czy PO. – Ale, obiektywnie rzecz biorąc. PO nie robiło tego na taką skale. Raczej po cichu, po woli, wręcz z pewną „klasą, mądrze” (w dużym cudzysłowu). Mieli umiar, trzymali się pewnych zasad, potrafili się zachować. PIS: Bez pardonu, na żywca, na głupa, ile się da. Ba, jeszcze krzyczą i wmawiają, że im się należy. To samo z prawem. Po nocach, bez konsultacji, bez kompromisów. Bez pewnych zasad jak kryminaliści.
poczekalnia

Rząd Francji jednak nie wprowadzi zapowiedzianego podatku na paliwa.

Rząd Francji jednak nie wprowadzi zapowiedzianego podatku na paliwa. – I kto tu jest cianiasem, a flagę narodową powinien zamienić na białą.
archiwum

Nie rozumie niektórych ludzi.

Nie rozumie niektórych ludzi. – Chcą się pokazać tylko z jak najlepszej strony. Robią z siebie kogoś, kim nie są. Po czym meczą się w związku, gdy zaczynają być sobą. By ostatecznie go zakończyć. Dziwna logika.I to w 40 milionowym kraju.Jestem, jaki jestem. Jeśli tobie nie odpowiada, znaczy, że nie pasujemy do siebie - tyle.
archiwum

Tak dla przypomnienia.

Tak dla przypomnienia. – Ty na spokojnie sobie przeglądasz demoty. A gdzieś na dalekiej Rosji, Putin żyje ciągle w lęku przed telefonem.
archiwum – powód

My to mamy pecha do prezydentów.

My to mamy pecha do prezydentów. – Bronek spięty i poważny chodź by miał kija w #€@#€. Endruj duży chłopiec z długopisem. Jedynie kwaśny dość normalny. Nawet chlapnął jak na Polaka przystało.
archiwum

Masz do wyboru: dobrą posadę w firmie, lub własną. Możesz robić, co chcesz. Nie musisz się tłumaczyć. Skakają wokół ciebie. Pieniędzy nadmiar. Nawet wpływ na Politykę, chodź by regionalną.

Masz do wyboru: dobrą posadę w firmie, lub własną. Możesz robić, co chcesz. Nie musisz się tłumaczyć. Skakają wokół ciebie. Pieniędzy nadmiar. Nawet wpływ na Politykę, chodź by regionalną. – Lub: Politykę. Co chwile krytykowany. Obrzucany obelgami. Nawet, jeśli tak naprawdę robisy dobrze, lub co konieczne. Trzeba się spowiadać, co, gdzie, jak. Karyny, Janusze. Którzy wysłowić się nie potrafią. Mówiąc ci, co i jak msz robić. Debatują z sąsiadami, czy ludźmi z neta. Światowcy. Trzeba ich znosić i wszystkich debili. Być miłym. Wchodzi im do tyłka. Brak prywatność. Natrętni dziennikarze. Mógłbym tak wymieniać. A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czemu są, będą, dopóki naród będzie głupi, praktycznie sami krętacze, dupowłazy i nieudacznicy w Polityce.
archiwum – powód

Oglądałem ostatnio z ciekawości na YT msze w KK.

Oglądałem ostatnio z ciekawości na YT msze w KK. – Mówili coś o ciele. O krwi. Ten to pije. Tamci to jedzą. Na koniec jakieś dymy. Paranoja. Co to za sekta.
archiwum – powód

Jesteście dziwni.

Jesteście dziwni. – Rozumie, gdy by to były papierosy, środki wyskokowe. Jakieś luksusowe produkty. Ale by pozwolić tym leniwym złodziejom. Którzy nawet za to nie płacą, lub dostają zwrot. Podnieść do tak horrendalnych stawek podatek, na tak ważny produkt. Przy tak niskich zarobkach. Który wpływa na ceny najważniejszych towarów jak żywność. Które daje tyle wolność poruszania się. Odwiedzania rodziny, znajomych. Jeżdżenia na wakacje. Swoim środkiem transportu lub publicznym. Trzeba być naprawdę dziwnym. Policz w ciągu miesiąca lub roku, ile byś miał, gdy by stawki były normalne jak na inne produkty (20 %). Mam te szczęście, że pieniądze to nie problem. Ale was i moich znajomych nie rozumie. Nawet bym demonstrował z wami.
archiwum

Jak ja uwielbiam niektórych ludzi. Są tacy troskliwi. Tak się martwią i przejmują. Czemu on sobie tak wychodzi, kiedy chce. Nie pracuje? Z kąd pieniądze na to i tamto? Co to za dziewczyna? Jak tez bym tak chciała, życie jest nie sprawiedliwe.

Jak ja uwielbiam niektórych ludzi. Są tacy troskliwi. Tak się martwią i przejmują.Czemu on sobie tak wychodzi, kiedy chce. Nie pracuje? Z kąd pieniądze na to i tamto? Co to za dziewczyna? Jak tez bym tak chciała, życie jest nie sprawiedliwe. – Powiem wam z kąd. Ponieważ zamiast interesować się życiem innych, interesuje się swoim. Innym mogę, jeżeli już pomóc. Nie tracę czasu, na obgadywanie innych. Nie tracę na nic wnoszące patrzenia na tv, czy granie w gry. Edukuję się i działam. Ćwiczę umysł i ciało. Dbam o nie. Nie interesuje mnie zdanie ludzi, których największym osiągnieciem jest właśnie to. Żaden to dla mnie przykład czy autorytet. Wy tak naprawdę nawet nie żyjecie tylko wegetujecie. Życzę szczęścia.
archiwum

Nie uważaj się za mądrzejszego, inteligentniejszego, wykorzystując mniej rozumnych ludzi w twoim przekonaniu.

Nie uważaj się za mądrzejszego, inteligentniejszego, wykorzystując mniej rozumnych ludzi w twoim przekonaniu. – Jesteście dużo głupszy od nich. Mądrzy, inteligentni ludzie tak nie postępują. Wbij sobie to do tej pustej głowy.
archiwum – powód

Pomijając nastolatków. Mniej rozumni, ok. Chodź lepiej by to wyglądało, gdy by sami zapracowali. A są tacy.

Pomijając nastolatków. Mniej rozumni, ok. Chodź lepiej by to wyglądało, gdy by sami zapracowali. A są tacy. – Nie było by wam wstyd, zbierać na live stream, pieniędzy. A to na komputer, a to na to i tamo. Bo dla mnie tak. Oznajmiam wszem i wobec. Że nie daje sobie rady, nie potrafię normalnie na to zapracować, musze zbierać niczym menel. Wręcz poczułbym się urażony, jak nie u dacznik. I to jest w modzie. Świat idzie w złym kierunku.
archiwum

Pomijając nastolatków, chodź też lepiej by wyglądało, gdy by sami zapracowali. A są tacy. Ale ok, młodzi mało rozumni.

Pomijając nastolatków, chodź też lepiej by wyglądało, gdy by sami zapracowali. A są tacy. Ale ok, młodzi mało rozumni. – Nie było by wam wstyd, zbierać na live stream, pieniędzy. A to na komputer, a to na to i tamo. Bo dla mnie tak. Oznajmiam wszem i wobec. Że nie daje sobie rady, nie potrafię normalnie na to zapracować, musze zbierać niczym menel z pod sklepu. Wręcz poczułbym się jak nie u dacznik. Żebrząc dosłownie. Świat idzie w złym kierunku.

Rządowa instytucja CBOS nie tak dawno oświadczyła, że, Polakowi wystarczy na przeżycie 1467 zł

Rządowa instytucja CBOS nie takdawno oświadczyła, że, Polakowi wystarczy na przeżycie 1467 zł – I tu się zgadzam. Dlatego żądam, by tyle zarabiali politycy. W końcu nie chodzi o pieniądze, lecz by służyć krajowi i obywatelom
archiwum

I to jest świetne podsumowanie KK.

I to jest świetne podsumowanie KK. – Brakowało jeszcze by dzieci były w bieliźnie.
archiwum – powód

Marsz Niepodległości Ludzie wy dalej tego nie rozumiecie. Więc może tak wam to wyjaśnię. Nie obrażając.

Ludzie wy dalej tego nie rozumiecie. Więc może tak wam to wyjaśnię. Nie obrażając. – Początek ewolucji człowieka: pierwszy etap rodzina. Drugi etap dodatkowo nasza wioska. Stado przynosi korzyści, łączenie się, brak konfliktów, w grupie siła. Trzeci etap to nasze miasto. Czwarty nasze województwo. Piąty nasz kraj (i na tym rozwoju się właśnie zatrzymaliście) Piąty wszyscy ludzie. Nie zależnie od kraju, koloru skóry itd. Liczy się człowiek. Jeśli jest inny staramy się go zmienić na lepszego. Jesteśmy po prostu ludźmi, a kraj na razie traktujemy, jako narzędzia. Mamy nadziej, że w przyszłości takich podziałów nie będzie, będziemy wszyscy jedna wielką rodziną. Bez wojen, cierpień. Bez podziałów. Dlatego też inni uważają was za zacofanych. Oni już są poziom dalej. To tak jak wy patrzycie na patologie. Oni już nie chcą by ludzi dzielić na kraje, rasy, chcą być jedną wielka szczęśliwą rodziną. Przy takim trybie myślenia nie ma zrozumienia, ani aprobaty na tak wyraźne, oznajmianie, że jest się innym. Jak to mawiał Einstein nacjonalizm to choroba.
archiwum – powód

No właśnie. Kto tu ma racje.

No właśnie. Kto tu ma racje. – PIS czy PIS?
archiwum – powód

Ostatnio dotarło do mnie info że jest dieta dla E-Sportowców :).

Ostatnio dotarło do mnie info że jest dieta dla E-Sportowców :). – Ludzie dieta wam nie pomoże, tu trzeba psychiatrę. Jakoś nie słyszałem żeby ktoś się uzależnił od szachów. Nie słyszałem żeby ktoś miał problemy psychiczne od grania w warcaby. Żeby to nazywać sportem trzeba mieć naprawdę nie równo pod kopułą. Być nastolatkiem, dużym dzieckiem lub po prostu mieć jakieś problemy. Już widzę te kolejki za klika lat u lekarzy, których do tego brakuje. Wspomnicie moje słowa, wtedy ja się będą nabijał jak w teraz zemnie. Miłego życia w wirtualnym świecie.

Jak tak słucham niektórych ludzi, to odnoszę wrażenie. Że mówią tylko żeby mówić. Nieważne, co i jak. Ważne ,żeby mówić

Jak tak słucham niektórych ludzi, to odnoszę wrażenie. Że mówią tylko żeby mówić. Nieważne, co i jak. Ważne ,żeby mówić –
archiwum

Ciekawy, że mądrzy ludzie, nie uważają się za często za mądrych. Że są nie omylni. W końcu mogli czegoś nie wsiąść pod uwagę. Człowiek uczy się całe życie. Zycie się zmienia.

Ciekawy, że mądrzy ludzie, nie uważają się za często za mądrych. Że są nie omylni. W końcu mogli czegoś nie wsiąść pod uwagę. Człowiek uczy się całe życie. Zycie się zmienia. – A idioci wręcz przeciwnie. Ba. Czasami potrafią się obrazić, wręcz mścić, że śmiałeś wyrazić inne zdanie od nich.Gdy nadejdzie taki czas, w którym to oni będą większością – wybiorą taką władzę – będzie nie nieprzyjemnie.