Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

emerk

Z nami od: 22 marca 2016 o 23:34
Ostatnio: 11 lutego 2019 o 1:18
Exp: 16
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 6 z 112 (106 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6173
  • Komentarzy: 287
  • Punktów za komentarze: 92
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

W weekend, kiedy mamy najwięcej wolego czasu, zamykają nam sklepy, centra handlowe.

W weekend, kiedy mamy najwięcej wolego czasu, zamykają nam sklepy, centra handlowe. – W tygodniu, gdy mały go mało, lub brak. Są otwarte.  Już było by lepiej, jeżeli muszą, to jeden dzień w tygodniu?
archiwum

Nycz Tower Kto jest za, by wprowadzić podatek, jak w Niemczech?

Kto jest za, by wprowadzić podatek, jak w Niemczech? – Każdy wierzący, odprowadza ustaloną przez rząd stawkę procentową. Z rocznego dochodu. Na własną religie. Tak naprawdę jest to chyba jedyna możliwość, by było sprawiedliwie, zgodnie z prawem i konstytucją. Z jakiej racji buddysta, ateista, czy ktokolwiek inny. Ma sponsorować inną wiara. W tym przypadku katolicką. Polska nie jest krajem wyznaniowym. Czas by ktoś się tym zajął.
archiwum

Według obecnych trendów. To jest modelka. To normalne, nawet fajne – sexy.

Według obecnych trendów. To jest modelka. To normalne, nawet fajne – sexy. – Coś tu jest chyba nie tak. Przecież ta osoba potrzebuje pomocy lekarskiej.
archiwum – powód

Tak się tępi naciągaczy

Tak się tępi naciągaczy – Dzwonie po Taxi: ile kurs tam i z powrotem: XX,XX zł. Po przejażdżce okazało się, że dwa razy tyle. Przez telefon nie wspomniał, że, to cena w jedną stronę. Celowo.Ostatnio znajomy chciał skorzystać. Opowiedziałem sytuacje. Wybrał konkurencje. Są w plecy jeszcze więcej. Dłuższa trasa.
archiwum – powód

Zastanawiałem się jak? Z kąt ta wiedza? Z Podlasia?

Zastanawiałem się jak? Z kąt ta wiedza? Z Podlasia? – A to kur… z bajki. Jak ona leczy tych biednych ludzi.
archiwum

Gdy by tak niektórzy ludzie skupiali się na szukaniu rozwiązań, czy pozytywów. Jak na szukaniu problemów, czy czepianiu się.

Gdy by tak niektórzy ludzie skupiali się na szukaniu rozwiązań, czy pozytywów. Jak na szukaniu problemów, czy czepianiu się. – Świat i życie był by dużo lepsze. Dla nich też.
archiwum

Kara za fałszywe oskarżenia w Polsce to do 2 lat pozbawienia wolności (Art. 234. KK).

Kara za fałszywe oskarżenia w Polsce to do 2 lat pozbawienia wolności (Art. 234. KK). – Czyli teoretycznie to niezły interes. Oskarżasz kogoś o zabójstwo - 25 lat, a nawet dożywocie. Czy gwałt do 15 lat. A samemu grożą ci max 2 lata. Proszę o wprowadzenie takich zasad na oszustwa podatkowe. Nie płace 10.000,00 Zł, kara 5.000,00 Zł.Żeby odstraszało i było sprawiedliwie. Kara powinna być identyczna jak w przypadku danej sprawy, w której padło fałszywe oskarżenie. Dodatkowo kara za fałszywe oskarżenie.
archiwum

Nie zgadzamy się na niszczenie słowa sport. Z szacunku dla niego. Z szacunku dla ludzi, którzy wylewają siódme poty. Sport to coś dobrego – zdrowie – siła.

Nie zgadzamy się na niszczenie słowa sport. Z szacunku dla niego. Z szacunku dla ludzi, którzy wylewają siódme poty.  Sport to coś dobrego – zdrowie – siła. – Zachowanie przemysłu gier komputerowych, który wykorzystuje te słowo, by zmaksymalizować zyski. Wmawiając to szczególnie młodym. Jest złe. Granie na komputerze. Czy siedzenie przed biurkiem, nie brzmi przecież dobrze.Czy by w ten sposób wykorzystywali te słowo sami gracze, by lepiej się zaprezentować: oni nie siedzą prze biurkiem, nie grają – są sportowcami.To jest gra. Jesteście graczami, nie sportowcami. Organizujcie sobie turnieje gier komputerowych. Nie wykorzystujcie tego słowa. Na które tyle ludzi tak ciężko pracowało. Co wam na nim tak zależy? Nagle chcecie się tytułować sportowcami. Nie graczami jak było to zawsze. Nie bez powodu.
archiwum

Nasi siedzący przed biurkiem sportowcy XXI wieku

Nasi siedzący przed biurkiem sportowcy XXI wieku –
archiwum

Nie chcę tu nikomu reklamy robić. Ale wyjścia nie ma by zobrazować jak szczególnie ta młoda ludność upadła.

Nie chcę tu nikomu reklamy robić. Ale wyjścia nie ma by zobrazować jak szczególnie ta młoda ludność upadła. – Istnieje YT-uber: Lord Kruszwil jak i kamerzysta. Po klika milionów wyświetleń. Głownie naśmiewają się z biednych, pokazują swoją wyższość. Często ich poniżają. Naprawdę jest to takie śmieszne. Mnie nawet, jako nastolatka takie rzeczy nie bawiły, wręcz przeciwnie. Co wy w głowach macie. Żeby poniżać, czy naśmiewać się z nich, trzeba być samemu podwórkowy błaznem. Ktoś pewny siebie, silny broni ich, pomaga im. Nie wiem czy da się jeszcze niżej upaść. Co za głupie i beznadziejne pokolenie.To jest mocno powiązane z logikę – IQ. Na poziomie normalnego nastolatka: Bogatszy człowiek mówi, jesteś biedniejszy, gorszy, do tego brzydki. Nic przyjemnego. Idąc dalej tą logiką. Wywyższanie się, naśmiewanie czy poniżanie to nic dobrego. Czyli nie robisz tego innym, bronisz siebie czy innych. Na pewno się z tego nie śmiejesz. Te pokolenie po prostu nie kontaktuje.
archiwum

Jestem, jaki, jestem. Nie mam zamiaru nic zmieniać. I już wiem, że coś jest nie tak. To normalne. Nie tylko ludzkie, ale i zwierzęce, z perspektywy genów i przetrwania. By być lepszym (w czymś, czy człowiekiem), rozwijać się, iść do przodu, przetrwać.

I już wiem, że coś jest nie tak. To normalne. Nie tylko ludzkie, ale i zwierzęce, z perspektywy genów i przetrwania. By być lepszym (w czymś, czy człowiekiem), rozwijać się, iść do przodu, przetrwać. – Pozostaje tylko nadzieje, że ewolucja te geny jak najszybciej wyeliminuje. Co w Europie bardzo dobrze jej idzie. Biorąc pod uwagę demografie.
archiwum

Gdy ludzie zaczynają mylić krytykę z nienawiścią, to nie mam pytań, czemu w tym kraju tak się dzieje.

Gdy ludzie zaczynają mylić krytykę z nienawiścią, to nie mam pytań, czemu w tym kraju tak się dzieje. – Krytyka u normalnych ludzi, tak naprawdę ma na celu coś pozytywnego: by nie popełniać błędu, robić czegoś złego. Można ja powiązać z obrażaniem: ty debilu, idioto itd., lecz nadal nie jest to nienawiść. Tylko krytyka z elementem obrażania. Można ją połączyć z nienawiścią: nie nawiedzę cię, kanalio, zniszczę cię itd. I to już jest mowa nienawiści. Można tez powiedzieć bez krytyki: nie nawiedzę cię. Lecz ciągle nie musi być nienawiścią. Tylko chwilowym brakiem panowania nad emocjami. Dopiero, jeśli ktoś po danej sytuacji tego, nie przetrawi. Wtedy rodzi się prawdziwa nienawiść.Nienawiści jest tak naprawdę słabością. Słabi nienawidzą. Nie potrafią sobie z daną sytuacją poradzić - rodzi się nienawiść. Silni wybaczają. Nawet, gdy przeciwnik polegnie to jeszcze mu pogratulują, jeśli walczył - za siłę. Nie naplują na niego. Docenią.
archiwum – powód

Naziści ich uwielbiają.

Naziści ich uwielbiają. – Doprowadzili do tego, że sami Polacy się wybijają.
archiwum

Ciekawe, że ludzie krytykują, wręcz uważają za chore, zasady islamu.

Ciekawe, że ludzie krytykują, wręcz uważają za chore, zasady islamu. – A spędzają wakacje, chwaląc się tym, w kraju, w którym prawa islamu częściowo obowiązują. Sponsorując, promując te zacofane kraje.
archiwum

Mamy jeden z najpiękniejszych momentów w historii ludzkości.

Mamy jeden z najpiękniejszych momentów w historii ludzkości. – Wolność w Europie, pokój, jak i w innych częściach świata. Możemy zostać, kim chcemy, od sprzątaczki(a) po prezesa, czy właściciela firmy. Naukowca lub inżyniera, by rozwijać umysł. Za te pieniądze możemy tyle kupić, tyle zrobić, że zabraknie nam życia. Czy spędzać je z rodziną, znajomymi. Tyle możliwość.Co robią ludzie: awantury, agresja, konflikty, narzekanie, szukanie wymówek i co tam jeszcze złego wymyślą.”Gratuluje”. Może jakiś sport – dietka? W tych kręgach mało takich zepsutych umysłów. A skoro nie chcecie sami się za siebie wsiąść, to ten syf zostawcie dla siebie.
archiwum

Pierwszy raz w historii, ogólne średnie IQ ludzkości spadło.

Pierwszy raz w historii, ogólne średnie IQ ludzkości spadło. – Przeglądając Internet nie mogę w to uwierzyć.
archiwum

Kiedyś ludzie podziwiali, gdy ktoś zrobił, lub powiedział, coś mądrego. Nawet często młodzi. Dziś, gdy zrobi lub powiem coś głupiego. Co głupsze to lepsze – zabawniejsze.

Kiedyś ludzie podziwiali, gdy ktoś zrobił, lub powiedział, coś mądrego. Nawet często młodzi. Dziś, gdy zrobi lub powiem coś głupiego. Co głupsze to lepsze – zabawniejsze. – Rośnie nam ciekawe pokolenie.

Co robią silni, mądrzy ludzie? Szukają spokoju, łagodzą konflikty

Co robią silni, mądrzy ludzie? Szukają spokoju, łagodzą konflikty – Co robią ”małe” zakompleksione osobniki?Szczekają i wzbudzają konflikty
archiwum

Ok. w necie jedzie każdy czy prawica czy lewica.

Ok. w necie jedzie każdy czy prawica czy lewica. – Ale publicznie – politycznie - nikt tak nie podzielił, nikt nie szczuł na siebie Polaków jak pewna partia na p i s, i pewne inne ugrupowania.  Oczywiście nikt do tego nie namawiał, ale wystarczy zasiać chorą głowę. A to że lewa strona krytykował prawą, jest chyba oczywiste skora tak się tak zachowywała.
archiwum

Dziwna jest tak nowa generacja.

Dziwna jest tak nowa generacja. – Niby czasami tak inteligentni, a zaraz tam mało rozumni.