Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

cola78

Z nami od: 20 stycznia 2013 o 18:22
Ostatnio: 13 grudnia 2023 o 15:15
Płeć: kobieta
Exp: 5
Jest obserwowana przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 2 z 38 (36 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2950
 • Komentarzy: 142
 • Punktów za komentarze: -120
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Szymon Hołownia "Ma Talent" – do zmiany poglądów. Bo jak Kali to dobrze ... 9Szymon Holownia@szymon_holowniaSąd w Płocku uniewinnił dziś trzy osoby oskarżone o zniewagę uczućreligijnych poprzez rozklejanie wizerunku "Tęczowej Matki Boskiej". W@PL_2050 opowiadamy się za tym, aby obraza uczuć religijnych nie byłaścigana z oskarżenia publicznego i aby nie groziła za nią kara więzienia.11:12 AM - 2 mar 2021Szymon Hołownla@szymon_holowniaw Sejmie nie ma miejsca na antysemityzm, rasizm i agresję. PrezydiumSejmu ukarało posta Brauna maksymalnym wymiarem kary, jaki miało dodyspozycji. Ten skandaliczny czyn zasługuje na potępienie ponadpolitycznymi podziałami.6:41 PM - 12 gru 2023-307 tys. Wyświetlenia
archiwum
Ja głupia myślałam ze to dezerterzy. Dekownicy ukrywający się w Polsce przed poborem i czekający aż inni za nich wygrają wojnę. – A to tajne rezerwy na wypadek mobilizacji 300.000 żołnierzy w Rosji. Bo przecież to ruskie onuce tchórzliwie spieprzają przed walką. Prawda? Będzie trzeba otworzyć nowe przejścia graniczne by ci gieroje mogli szybko włączyć się do walki.
archiwum
Historyjka o sprzątaniu. (bez podtekstów) – Nakruszyło mi się w salonie. Niedużo. Wzięłam szczotkę, szufelkę i do roboty. Szybko pójdzie, pomyślałam.Gdy już kończyłam wlazł syn z bułką i dosypał okruchów.Za chwilę zjawił się mąż. W zabłoconych buciorach przelazł przez salon zasyfiając go dokładnie. Szczotka trochę się wyszczerbiła, szufelka nadłamała, ale raz zaczętą robotę trzeba skończyć! Sprzątam dalej, chociaż tym złomem ciężko idzie.Córeczka oczywiście musiała się zjawić ze swoimi kanapeczkami vege z ciasta francuskiego. Lezie to i kruszy, wbiegł pies sąsiada i narobił na środku, a za nim sąsiad w gumo filcach, prosto z pola.Z małego sprzątania nici. Szczotka nie dała rady, zmiotka umarła.Wielkie pretensje: ile można sprzątać?!Czy to moja wina? Pier… to ODPALAM ODKURZACZ.A jakby co to mam jeszcze Karchera w garażu.
"Każdego, kto zna miejsce pobytu lub dane osobowe znajdujących się na załączonych materiałach proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu lub najbliższą jednostką policji pod nr 997" – NIE, TO NIE JEST ŻART. Policja poszukuje tej dwójki, ponieważ dźgnęli nożem pracownika MPK we Wrocławiu. Dobrze, że twarzy nie pokazali, jeszcze ktoś by rozpoznał
archiwum
No i nie potępił... chyba zapomniał.Bo w polityce ważne jest to o czym się mówi, i o czym się milczy. –
archiwum
Wielkie podniecenie, Zełenski miał potępić Zbrodnie WołyńskąI informacja z pierwszych stron wszystkich serwisów znikła. I o Rzezi Wołyńskiej też "zapomnieli" A Zełenski zamilkł. I to jest obraz "przyjaźni" I polskiego frajerstwa. – I jak teraz czujecie się przyjaciele Ukrainy? Dobrze Wam z tym? Potomkowie brutalnie wymordowanych rodaków? Podkuliwszy ogon powiecie, "to było dawno" Tylko ruskie trolle pamiętają"? Katyń, Jedwabne, Treblinka, Oświęcim... A to co innego. :) My zawsze musimy być na kolanach, przed Rosją, Potem Niemcami, Unią Europejską Ameryka. A teraz Ukrainą, która pluje nam w twarz w tym dniu.Ambasador Ukrainy był na obchodach rocznicy? Wysłał chociaż sprzątaczkę z kwiatkiem ? Nie.
archiwum
Po co są te sankcje?Rosja zarabia na ropie, Arabia Saudyjska zarabia na ropie, USA nie traci na ropie, zarabia na gazie.tylko my musimy "zacisnąć zęby" Ale też tylko trochę, bo usługi stomatologiczne podrożały o 20% – Komu służą te sankcje? Ukraina dostaje pomoc, wystarczającą by trwać w uporczywym oporze, za małą by wygrać.Wojna to biznes. A my jesteśmy ofiarami, nie wojny, ale biznesu.
archiwum
Sankcje sankcjami a ciepełko musi być – Tylko My zapłacimy więcej za gaz. Rosyjski. Z niemieckiego huba. Na szczęście jesteśmy bogatym społeczeństwem i nas stać. A tych biedniejszych, emerytów ogrzeją zimą ciepłe słowa prezydenta Ukrainy.
archiwum – powód
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kraj w którym Premier przyznaje, że rzad nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa dyplomacie w centrum stolicy. Kraj w którym politycy poruszają się w zbrojnych kolumnach strzeżeni przez armię ochroniarzy. Kraj w którym jednego posła pilnuje tłum policji – Serio? to kraj bezpieczny, w środku Europy czy bananowa republika w trakcie wojny domowej? A może po prostu cytując klasyka "ch*j d*pa i kamieni kupa.Nie wiem, czy powinnam chodzić z nożem na spacery, czy też szukać dojścia do jakiegoś pistoletu?
archiwum
hmm, kto zauważy ciekawostkę? Piosenka dla pokrzepienia walczących :) Czyli całkiem fajna przeróbka. – Jak sami się nie domyślicie to wam powiem. :) A nie chce mi się. wersja oryginalna w źródle
archiwum
Seria gwałtów w Warszawie. Sprawcami - jak podaje "Rz" - są obcojęzyczni kierowcy sieci Ubera i Bolta. Ofiarami - Polki i kilka cudzoziemek. Najmłodsza ma 16 lat. – A tych pozostałych ośmiu to są Niemcy, którzy zazdroszczą nam dobrobytu i przyjeżdżają za chlebem do Polski. A swoją drogą, mają gościa w areszcie i nie wiedzą jakiej jest narodowości. Tylko czy nie wiedzą czy nie wolno podawać?
archiwum
być może, już niedługo, w Kijowie pojedziemy ze stacji Warszawska do przystanku Stiepana Bandery. –
archiwum
Ku*wa uju jeden, ja chcę pograć w fallouta, a nie w nim żyć. –
archiwum
Coraz mniej darów, coraz mniej pomocy. Coraz więcej frustracji, coraz więcej nerwów. jak myślicie, kiedy ukraincy wyjdą na ulicę i zaczna demolować sklepy? – Rząd śpi. Wolontariuszom zaczyna brakować sił i środków. Trzy miliony a tylko 100 000 znalazło pracę. Trzy miliony głodnych, sfrustrowanych,zestresowanych ludzi. A rzad czeka. Na Majdan w Polsce? I znowu będzie wina Tuska bo Unia nie dała...
archiwum
Dwa miesiące bez słońca, bez świeżego powietrza. Dwa miesiące bez wody, prądu. Resztki jedzenia, okruszki nadziei. Dwa miesiące pod ziemią, codziennie spadające bomby. umierający wokół bliscy i przyjaciele. – A jednak, jakaś siła sprawią, ze te dzieciaki są uśmiechnięte, jak by były na koloni. Matki jakimś cudem, chociaż umierają z pragnienia, znajdują wodę by miały czyste ubrania, chociaż prądu nie mają pięknie potrafią ostrzyc i wycieniować włoski swoim pociechom. Nie zapominają o makijażu w tych trudnych chwilach. A u nas dzieciaki po kwarantannie to zaraz depresja, załamania, lęki itp.
archiwum
Z DUMĄ I RADOSCIĄ ODMÓWILIŚMY GRY Z REPREZENTACJĄ ROSJI W BARAŻACH. Z DUMĄ I RADOSCIĄ ZAGRAMY Z REPREZENTACJĄ ARABII SAUDYJSKIEJ NA MUNDIALU. – NIE GRALIŚMY Z ROSJANAMI, BO MORDUJĄ UKRAIŃCÓWZAGRAMY Z ARABIĄ SAUDYJSKĄ POMIMO ŻE MORDUJE JEMEŃCZYKÓW.Z DUMA WYSŁUCHAMY POLSKIEGO HYMNU ODEGRANEGO NA STADIONIE ZBUDOWANYM PRZEZ NIEWOLNIKÓW WIEDZĄC ŻE POD MURAWĄ MOGĄ SPOCZYWAĆ CIAŁA ROBOTNIKÓW. 6500 OFICJALNIE NIE PRZEŻYŁO BUDOWY STADIONÓW. CIEKAWE, JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY ŚMIERCIĄ DZIECKA JEMEŃSKIEGO A UKRAIŃSKIEGO? BO CHYBA NIE CHODZI O TO ŻE TO JEMEŃSKIE JEST CZARNE?
archiwum
Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym hasłem? – Wiem, tak odpowiedzieli żołnierze ukraińscy na wezwanie do poddania się rosyjskiemu okrętowi. A następnie się poddali.Symbol bohaterskiej obrony, której nie było. Odznaczeni pośmiertnie za bohaterstwo, wrócili z niewoli cali i zdrowi. Gieroje z podniesionymi rękami. Więc dlaczego powtarzamy te bzdurę o ukraińskich Termopilach, bohaterskiej walce przeciwko ruskiemu korablowi, a nawet czterem ruskim korablom?Przecież jest to tak naprawdę symbol tchórzostwa i oddania bez walki istotnego strategicznie miejsca?
Na górze info z Russia Today, na dole z Gazety Wyborczej. – Oni w tej Rosji naprawdę żyją w świecie równoległym Na rosyjskim operacja Ukrainie
archiwum
"NASI PRZYJACIELE UKRAIŃCY" cieszymy się ze możemy wam pomóc w tych trudnych chwilach. – Obydwa zdjęcia to Lwów. Ten Pan na górze to Bohater, 2022 rok jest jego rokiem. Na dole brama Cmentarza Łyczkowskiego, i zabite dechami Polskie Lwy. Wciąż zakryte. Witajcie przyjaciele. ....
archiwum
Austria blokuje sankcje na rosyjski gaz. Niedobra ta Austria – Ale czasem polityka ma drugie dno.