Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

butterfly2000

1 / 19
butterfly2000

[demot] @ZacznijDzienZPrzyjaznymGlosem Łowca to manipulant i skarżypyta :) Nie warto zaprzątać sobie nim głowy.

0 / 14
butterfly2000

[demot] @slagen Dokładnie tak jest. Tutaj jest wielonarodowość, niektórzy pewnie nawet nie wiedzą gdzie jest ta Ukraina, ale podwyżkę energii o 300% będą musieli z bólem przyjąć.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-5 / 21
butterfly2000

[demot] @LowcaKomedii No i jest mój ulubieniec łowca, przecież na ukaińców jadą :) Jak na kwadracie z rodziną ukraińską? Zasiłek im przelewasz czy oddajesz gotówkę? :) Ja rozumiem pomoc potrzebującym, sama co jakiś czas wpłacam na hospicjum i na schronisko dla zwierzaków, ale nigdy nie dam pieniędzy dla pasożytów. Ci ukraińcy, którzy tak licznie przybyli do Polski, są z zachodniej ukrainy, tam nie toczy się wojna. Ci co najbardziej potrzebują pomocy, są na wszchodniej ukrainie.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
10 / 20
butterfly2000

[demot] Nie rozumiem o co tyle hejtu na Neo-Nówkę. Oglądałam ten skecz, jest śmieszny, mocny i prawdziwy aż do bólu. Nalezą im się brawa a nie hejt.

-2 / 12
butterfly2000

[demot] @LowcaKomedii Już dawno sugerowałam ci, żebyś udał się do psychiatry. Ukraińcy brali udział w zdławieniu powstania warszawskiego i to jest fakt. Dla ciebie przypominanie o ludobójstwie, to prowokacja. Jesteś beton. I jescze jedno, dla mnie ruskie i ukraińcy to ta sama dzika swołocz. Nie odpisuj, bo ja nawet nie czytam tego twojego badziewia.

-2 / 14
butterfly2000

[demot] @Goretex Ty i pożyteczny...łowca na siłę chcecie wybielić zbrodniarzy i barbarzyńców, to nie świadczy o was dobrze.

-2 / 14
butterfly2000

[demot] @LowcaKomedii Tobą powinien się ktoś zająć, onuco banderowska, za wszystkie kłamstwa i manipulacje.

0 / 24
butterfly2000

[demot] @SzamanSlonca No widzisz jak mnie zminusowali, za mówienie prawdy :) Ci sami na pewno uważają, że ukraińcy to bohaterzy, którzy walczą w przegranej walce.

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »