Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

butterfly2000

archiwum
Nie jest teorią spiskową ani istnienie tego klubu, ani ich coroczne spotkania, ani to, że tylko nieliczni są tam stałymi bywalcami. – Wśród tych nielicznych są:Rodzina Rothschild, to m.in. w Rothschild & Co, w czasie pandemii, zadłużają się rządy państw.David Mayer de Rothschild jest jednym z głównych ekologicznych lobbystów, a na "ekologicznych" podatkach oparty jest "zielony ład", który następuje po epidemii...Rodzina Rockefeller. Ich fundacja, nieprzerwanie od 1913 r. jest ściśle związana ze służbą zdrowia i medycyną (od 1985 r. także w Polsce). Dziś wartość rynkowa tej fundacji oceniana jest na miliardy $.Bill Gates. Od wielu lat inwestuje w szczepionki, ostatnio zainwestował też w brytyjska firmę Mologic, producenta testów na Covid.Gdy w 2009 r. pojawił się film-reportaż o Grupie Bilderberg, teorią spiskową było wypowiedziane tam zdanie przez rzekomą panią doktor, która twierdziła, że miała kontakt z osobą związną z tytułową grupą:"Niedługo, nie dziś, nie jutro, ale wkrótce może rozpocząć się akcja obowiązkowych szczepień, nazywanych dobrowolnymi... wywołają pandemię"
Po wywiadówce –
0:15
 –
0:27
Coraz trudniej się z tego śmiać –  V Polsce brakuje węgla, którego miało być na 200 lat, dlatego polski rządtylko w tym roku wyeksportował ponad milion ton węgla za granicę.w tym 321 tys. ton do Ukrainy, żeby teraz kupić od Ukrainy 100 tys. ton.ponieważ w Polsce zabrakłoJW^ Czego niI Ł4«ts. ton,nie rozumiesz?!
archiwum
Wincyj kasy, wincyj –
 –  WOŁYŃ PAMIĘTAMY
archiwum
My, normalni ludzie dziękujemy Niemcom, opozycyjnym samorządom i opozycji za to, że robią wszystko, by wyjaśnić prawdę o zatruciu Odry przez PIS. Sprawca jest oczywisty, pytanie tylko, czym zatruli. PISowcy zrobili to tylko po to, by oskarżyć Niemców. – W tym miejscu chcemy też przeprosić Niemców i prosić o wybaczenie wszystkiego, co PISowcy im zrobili kierując się czystą nienawiścią. Wcale nie chodzi tu wyłącznie o zatrucie Odry. Mam tylko nadzieje, że Niemcy kiedykolwiek nam wybaczą to, że nie umiemy obalić PISu. Nie mogę się doczekać trzasku PISowskich dup, gdy uda nam się odnowić relacje. A będzie to prawie tak trudne, jak odnowienie relacji po II WŚ. Bo na ten moment są one niemal całkowicie zerwane i jak najbardziej można mówić k stanie wojny (NA RAZIE dyplomatycznej) między rządami obu państw.
archiwum
Ludzie gdy powiesz cos niepochlebnego na temat ukrainy – STOP CENZURZE
 –
archiwum
Amnesty Interrussianal –
archiwum – powód
Porcja nostalgii na dziś. Rok 1993 –
Cytat  z wypowiedziDavida Bowie –
archiwum
Dokonało się – Czytasz i widzisz rzeczywistość
archiwum
Podsumowanie z wczorajszej rocznicy Krwawej Niedzieli na Wołyniu –
archiwum
Druga armia świata – Punkt werbunowy
Psst, mnie szukasz? –
0:10
archiwum
Jaksa - Mała Polska nad Amurem – W XVII wieku przez kilkanaście lat trwało nad syberyjską rzeką Amur pomiędzy Rosją a Chinami małe polskie państwo. Władzy tam nie miał ani rosyjski car ani chiński cesarz a polski szlachcic Nicefor Jaxa Czernichowski.
Źródło: youtube
archiwum
A co, jeśli... – Sliko chodzi do kościoła, benq20 nie ma broni, LowcaKomedii się nie szczepił, kolorowatolerancja bije żydów, okiem_inteligenta nie jest inteligentem, Cammax głosuje na PiS, a Fragglesik na PO?
Te spojrzenia ludzi pełne podziwu i zachwytu... Mężczyźni chcieli być mną, kobiety chciały mieć ze mną dzieci. Byłem ich bohaterem. Kiedy otworzyła się druga kasa, w milczeniu przepuścili mnie –
archiwum – powód
Rower to powolna śmierć planety. Dyrektor generalny jednego z banków, przemawiając na konferencji ekonomistów powiedział: – Rowerzysta to katastrofa dla gospodarki kraju: Nie kupuje samochodów i nie pożycza pieniędzy na zakup. Nie płaci polis ubezpieczeniowych. Nie kupuje paliwa, nie opłaca się poddać auta koniecznej konserwacji i naprawy. Nie korzysta z płatnego parkowania. To nie powoduje poważnych wypadków. To nie wymaga wielu autostrad. On nie jest otyły. Zdrowi ludzie nie są potrzebni ani przydatni dla gospodarki. Nie kupują leków. Nie chodzą do szpitali: lekarzy. Nic nie dodają do PKB kraju. Wręcz przeciwnie, każdy nowy sklep McDonald 's tworzy co najmniej 30 miejsc pracy, a w rzeczywistości 10 kardiologów, 10 dentystów, 10 ekspertów dietetycznych i dietetyków, a także oczywiście osoby, które pracują w samym sklepie". Wybierz ostrożnie: rowerzystę czy McDonalda? Warto pomyśleć. PS: chodzenie jest jeszcze gorsze. Piesi nawet nie kupują roweru