Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

butterfly2000

Z nami od: 15 sierpnia 2020 o 12:01
Ostatnio: 27 września 2023 o 19:38
Płeć: kobieta
Exp: 122
Jest obserwowana przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 46 z 99 (53 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 34955
 • Komentarzy: 329
 • Punktów za komentarze: 3778
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
17 września 1939 roku Armia Czerwona bez wcześniejszego wypowiedzenia wojny wkroczyła na teren II Rzeczpospolitej. Napaść na Polskę była częścią tajnego paktu Ribbentrop-Mołotow, który przed wybuchem II wojny światowej zawarły Niemcy i Rosja. –
archiwum
Marszałek Senatu zabrał głos ws. afery wizowej. Po godz. 20 rozpoczęło się orędzie Tomasza Grodzkiego w sprawie nieprawidłowości w MSZ. – "Polskie wizy były sprzedawane na straganach w krajach Azji i Afryki. Dzięki temu setki tysięcy migrantów napłynęło do naszej ojczyzny" TVP
Hipolit Cegielski 1813-1868 –
"Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić ich postępowanie" – Zdjęcie przypadkowe. IT
archiwum
Skończyło się rumakowanie. Tak się kończy rozdawnictwo. – Władze miasta poinformowały, że wszystkie wydatki, z wyjątkiem tych najbardziej podstawowych, muszą zostać wstrzymane z powodu braku środków.
Paul Henri Holbach – STRACK zawsze był i będzienajpewniejszym sposobemoszukiwania i zniewalania ludzi.
 – Co sekundę rodzi się czworo dzieci不文明行为lee00Szacuje się, że każdego roku na całym świecie rodzisię około 130 milionów dzieci. Średnio co sekundę naświecie rodzi się czworo niemowląt. To około 250urodzeń na minutę, 15 000 na godzinę i 360 000każdego dnia. Obecna światowa populacja rośniecodziennie o około 215 000 osób - wliczając w tonarodziny i zgony. Przewiduje się, że do 2037 rokuosiągnie 9 miliardów, a do 2057 roku 10 miliardów.
archiwum
Światowa Organizacja Zdrowia potwierdza, że nowy wariant koronawirusa rozprzestrzenia się bardzo szybko w kolejnych rejonach świata. – Never Ending Story.
archiwum
"Nie otworzymy 15 września granicy dla produktów zbożowych z Ukrainy. Umożliwiamy tylko tranzyt" - zapowiedział z kolei premier Mateusz Morawiecki. – To tylko trik ze strony Morawieckiego, żeby pozyskać głosy rolników, ale czy wypada zarzucać Polsce nieprzyjazne stosunki? $9PRIME MINISTER OFB
archiwum
 – W niedzielę, 11 lipca 1943 roku oddziały UPA dokonały skoordynowanego ataku na 99 polskich miejscowości, głównie w powiatach kowelskim, horochowskim i włodzimierskim. Było to apogeum mordów prowadzonych od lutego 1943 roku do wiosny 1945 roku. Badacze obliczają, iż tylko tego jednego dnia mogło zginąć ok. 8 tys. Polaków – głównie kobiet, dzieci i starców. 96'TEWołyń,niedziela 11 lipca 1943 r.PAMIĘTAJMY!
Źródło: .
archiwum
 – Unia Europejskajest skazananiepowodzenie,nagdyż jest czymś szalonym,utopijnym projektem,pomnikiem pychylewicowychintelektualistów.
archiwum
Odrobina prawdy. – Kiedy kobieta chce się zemścićTo nawet diabeł sięprzysiada i uczy
 – PIS WYWRÓCIŁ TENKRAJ DO GÓRY NOGAMI
archiwum
Traktat pandemiczny w przyszłym roku. – Szef WHO zwrócił uwagę, że koniec COVID-19 jako globalnego problemu dla zdrowia nie oznacza końca COVID-19 jako wciąż istniejącego zagrożenia. - Wciąż istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się kolejnego wariantu, który powoduje nowe fale chorób i śmierci, jak również ryzyko wystąpienia innego patogenu o jeszcze bardziej śmiercionośnym potencjale - uprzedził we wtorek (23 maja) w Genewie.
 – Lex Tusk Pis
 – Schabowy wskaźnikzamożnościPolski500+201635 kg schabu800+202328 kg schabu
archiwum
Przekręt na laptopach. – A teraz Mateusz o coś cię zapytamAle jeśli skłamieszi nosem rozpierdolisz lusterkoTo cię porąbię i spalę w kominkuPytajBędą przekręty na laptopach dla czwartoklasistów?
Gdyby nie twój stary klepałabyśteraz w klawiaturę gdzieś wurzędzie, za niecałe 3 koła – Tyle w temacie twojej ofiary na ołtarzu tysiącleci patriarchatu Antiselfist@Antiselfist95Wszyscy majądziś szansęwprowadzićw biznesie korekty,pozwalające odesłaćpatriarchalny światstworzony przeznaszych ojcówi dziadkówdo lamusa.Dominika Kulczyknajbogatsza PolkaForbes
archiwum
 –
archiwum
Ta chwila konsternacji, gdy nawet człowiek całe życie związany z lewicą, ma bardziej prawicowe poglądy niż rząd Zjednoczonej Prawicy. – "Po pierwsze, zawsze powinniśmy pamiętać o naszym interesie. Sprzęt który kupujemy w Stanach Zjednoczonych, to najpierw mówiliśmy, że kupimy, a później podpisywaliśmy kontrakty, czyli Amerykanie, którzy myślą przecież racjonalnie, dawali nam najwyższe ceny. Dobrze, że przekazywaliśmy sprzęt Ukrainie, tylko za ten przekazany sprzęt dogadywaliśmy się, że otrzymamy zamienniki. Natomiast my za ten sprzęt musimy płacić najwyższą cenę. Jest tak dlatego, że ludzie od Błaszczaka i on sam, zamiast negocjować, to się cieszyli, że w ogóle są przyjmowani na salonach. Ten rząd ma lekki stosunek do pieniędzy, oni się nie przejmują, że kiedyś trzeba będzie to spłacać. Kompletni ignoranci."22.02.2023 r. Ryszard Kalisz.