Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

andree2022

Z nami od: 13 kwietnia 2022 o 0:14
Ostatnio: 14 września 2022 o 16:02
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 7 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 465
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Najdroższa kawalerka w Polsce – Jedną z najdroższych kawalerek na polskim roku okazało się mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w Rezydencji Foksal w Warszawie.Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni raptem 38 metrów kwadratowych, kosztowało tutaj jednego z kupujących około 1,6 miliona złotych. Wychodzi więc na to, że 1 metr kwadratowy tego niesamowitego pod każdym względem mieszkania kosztowało aż około 42 tysięcy złotych
archiwum
Ile może przetrwać światłowód? – Producenci kabli światłowodowych informują, że zostały one zaprojektowane tak, by pracować przez około 40 lat. Jednak są w swoich szacunkach bardzo ostrożni. Samo włókno szklane może doskonale przewodzić światło przez tysiące lat – pod warunkiem, że otaczające je warstwy ochronne pozostaną szczelne.
archiwum
O ile podrożała budowa domu? – Dwa lata temu na budowę 150-metrowego domu o dość prostej konstrukcji z garażem trzeba było przeznaczyć ponad 400 000 zł. Od tamtej pory ceny materiałów urosły średnio o prawie 30%.
Źródło: http://art-sek.pl
archiwum
Zważył tablet jako banany i próbował kupić za kilka złotych – poszedł do kasy samoobsługowej i zapłacił za produkt warty kilkaset złotych zaledwie kilka złotych.To wzbudziło ciekawość ochroniarza, który natychmiast zatrzymał mężczyznę. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Warszawy. Oszust usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.
archiwum
Cena styropianiu jak za złoto – Styropian grafitowy w 2019 kosztował 150 zł/m³. Cena styropianu grafitowego w styczniu 2022 (z dostawa na luty) wynosiła już 367 zł/m³. W marcu 2022 za tenże styropian trzeba zapłacić już 418 zł. Obecnie, po wybuchu wojny, nie ma szans, aby ceny styropianu spadły.
archiwum – powód
Mężczyzna chodził po sklepie z kalkulatorem, aby ukraść towar za maksymalnie 500 zł. – Pomylił się: wartość rzeczy wyniosła 506 zł. Mieszkaniec gminy Bodzechów usłyszał zarzut kradzieży. Podliczenia wskazują, że teraz grozi mu nawet 5-letnie pozbawienie wolności.
archiwum
Nawet jeśli kobieta waży tyle samo co mężczyzna – to po wypiciu identycznej porcji alkoholu jej organizm otrzyma go 40% więcej

1