Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Skool007

Z nami od: 3 września 2015 o 17:50
Ostatnio: 2 lutego 2016 o 14:45
Płeć: mężczyzna
Exp: 47
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 197 (192 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 34744
  • Komentarzy: 276
  • Punktów za komentarze: 452
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
POLACY – Kiedyś i dziś
archiwum
Schulz kiedyś i dziś –
archiwum
W Niemczech próbowano przemilczeć masowe, publiczne gwałty i molestowania kobiet, ale to u nas jest problem z wolnością mediów i demokracją. – Zakłamanie i obłuda bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz PETRUDOLARAMI. Z serii hasła KOD
archiwum
Jak na plaży w Gdyni banda Meksykańców naprzykrzała się polskim kobietom, nasi chłopcy zrobili z nich burrito. – Jak w Niemczech banda muzułmanów molestowała/zgwałciła publicznie 160 kobiet, Niemcy zapomnieli po co mają jaja.
archiwum
Patrząc na to co się obecnie dzieje w Europie zachodniej, Polska to naprawdę ostoja normalności. – Niezależnie od tego jak głośno i jak często Niemcy i ich zwolennicy będą krzyczeć, że jest odwrotnie.
archiwum
Retoryka lewackiego reżimu – Nawet jeśli w Niemczech 160 kobiet zostało publicznie seksualnie napastowanych/zgwałconych przez Arabów i Afrykańczyków, to w żadnym wypadku nie można ich utożsamiać z "uchodźcami"
archiwum
Podwójne standardy – Niezależność i suwerenność mają swoją cenę, którą Polacy zawsze byli gotowi zapłacić. Podwójne standardy – Niezależność i suwerenność mają swoją cenę, którą Polacy zawsze byli gotowi zapłacić.
archiwum
Komitet Obrony Deutsche Bank-u –  Komitet Obrony Deutsche Bank-u –
archiwum
W Szwecji imigrant z Erytrei poderżnął gardło 7-letniej dziewczynce! Nie zostanie deportowany bo w Erytrei panuje dyktatura. – W mediach o tym ani słowa
archiwum
Ludzie patrzcie, tam nas będą wieszać ! – Zamiast liści
archiwum
Gdzie był KOD przez ostatnie 8 lat kiedy :- PO próbowała dokonać skoku na Lasy Państwowe - kradli pieniądze z OFE-aresztowali właściciela strony antykomor.pl-ABW weszło do Wprost-kiedy PO-PSL nie wykonało 50 wyroków TKitd. ? – U władzy
archiwum
Islamska tolerancja – A jak już zniszczą swoje państwo to wskoczą do pontonów i do Europy. Tam będą się domagać tolerancji,benefitów,meczetów i poszanowania ich religii.
archiwum
niKODem dyzma – Wersja niemiecka
archiwum
Człowiek gorszego sortu według lewicy. – Wsłuchując się w różne głosy, w kontekście KOD-u, należałyby wyjść z prośbą do owego KOD-u o uznanie, że nienarodzone dzieci nie są ludźmi gorszego sortu.To się chyba wpisuję w ideę walki o demokrację i przestrzegania konstytucji.
archiwum
Demokracja jeszcze nigdy nie była tak zagrożona – A ja nazywam się Petru, Rysiu Petru.
archiwum
Manifestacja KOD w Berlinie – Dołączyły do niej manifestacje w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku
archiwum
Hienę Roku otrzymuje..... – Zarząd Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przyznał Tomaszowi Lisowi coroczną antynagrodę "Hiena Roku"W sumie nikogo nie powinno to dziwić.
archiwum
Kolejne dziecko ofiarą chorej lewackiej ideologii. – Jeśli otrzeźwienie przyjdzie równie szybko jak akceptacja dla lewackiej głupoty, to będzie oznaczać, że jest nadzieja na powrót normalności w Europie.
archiwum
Merkel człowiekiem roku według The Time.Wygrała między innymi z  Abu Bakr al-Baghdadim, liderem ISIS – Tytuł jest nadawany ludziom, którzy mieli największy wpływ na wydarzenia na świecie...dobry lub zły
archiwum
"Prześladowany" prześladowca – Szuka ukojenia w Niemczech.