Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MarekJarek1

Z nami od: 22 października 2014 o 20:15
Ostatnio: 13 lutego 2018 o 18:23
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 5 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 331
  • Komentarzy: 139
  • Punktów za komentarze: 506
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Niewygodne fakty o masakrze w Leyton

Niewygodne fakty o masakrze w Leyton – 31 października trzech zamachowców otworzyło ogień do uczestników imprezy halloweenowej w Leyton we wschodnim Londynie.Masakrę zatrzymał, zanim się jeszcze wydarzyła, jeden z gości; również uzbrojony.Nikt nie zginął. Dwie osoby zostały ranne.Całe zdarzenie trwało 9 sekund.Policja była na miejscu bardzo szybko - już po kilku minutach.Cała sprawa jest tak niewygodna, że gdyby nie nieliczne serwisy internetowe, została by całkowicie wyciszona.Nie wiadomo kim byli uczestnicy zabawy, poszkodowani ani człowiek, który powstrzymał atak.Najbardziej niewygodna wydaje się możliwość, że ów bohater posiadał broń nielegalnie a cała sprawa ma związek z gangami imigrantów, których członkowie, pomimo restrykcyjnego prawa bywają lepiej uzbrojeni od niejednego brytyjskiego policjanta.
archiwum

Niewygodne fakty o masakrze w Teksasie

Niewygodne fakty o masakrze w Teksasie – 1. Prawo zwyczajowe w Teksasie stanowi, że w kościele NIE nosi się broni. Właśnie dlatego wszyscy ludzie w środku (ponad 60 osób) byli zdani na łaskę szaleńca.2. Masakra miała miejsce w małej mieścinie (około 400 mieszkańców) gdzie każdy zna każdego i mało kto nosi przy sobie broń, choć sporo ludzi ma broń w domu.3. Masakra została powstrzymana przez uzbrojonego cywila po kilkudziesięciu sekundach. Dlaczego tak późno? Policja była na miejscu bardzo szybko - tylko po kilku minutach.4. Sprawca masakry nie miał prawa posiadać broni. Wiadomo, że jakiś czas wcześniej człowiek ten został dyscyplinarnie wydalony z armii, co automatycznie odbiera mu prawo do posiadania broni na terenie USA. Trwają czynności mające to wyjaśnić.W tym przypadku legalny, praworządny posiadacz broni zapobiegł około 30 morderstwom.Dla porównania; w tym roku w Leyton (Londyn) w trakcie imprezy halloweenowej nie doszło do żadnej masakry. Uzbrojony cywil błyskawicznie odparł atak trzech zamachowców.

Byle zarobić Sprzęt do tego typu zabaw jest bardzo drogi, ale od czego mamy markety budowlane?

Sprzęt do tego typu zabaw jest bardzo drogi, ale od czego mamy markety budowlane? – Element na zdjęciu to ściągacz do pasów: do kupienia w każdym markecie za kilkanaście zł. Nie ma żadnych atestów ani norm dla sprzętu asekuracyjnego. Jego producentom nawet się nie śniło, że ktoś może go użyć do skoków bungee. Nie przechodzi tak dokładnej kontroli jakości w fabryce, bo i po co...
archiwum

Jest w Europie taki kraj, zalewany przez falę rasizmu i nienawiści.

Jest w Europie taki kraj, zalewany przez falę rasizmu i nienawiści. – Uchodźca z Bałkanów mówi, jak jest.

1