Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MEATLOAF

Z nami od: 3 maja 2011 o 19:37
Ostatnio: 1 lipca 2022 o 15:58
Exp: 131
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 62 z 282 (220 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 32353
  • Komentarzy: 1637
  • Punktów za komentarze: 1981
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Przepłacone.... – I dziwny smak  jak na czeresnie
Źródło: Www.ryneczek.pl
archiwum
Ford Super Duty prawie pokonał straż miejską. Udało się dopiero za trzecim razem – Ford super duty to samochód, który wykracza poza europejskie standardy pod każdym względem. Szczególnie w wydaniu Mega Raptor. Przekonali się o tym bydgoscy strażnicy miejscy, którym akcja odholowania tego potwora zajęła aż trzy godziny.Zaczęło się dość banalnie — funkcjonariusze patrolujący ulicę Pocztową zauważyli nieprawidłowo zaparkowany samochód i podjęli decyzję o jego odholowaniu. Napis "Raptor" na atrapie chłodnicy sprawił, że odnotowali go jako forda rangera raptora. Jak się później okazało, było to spore niedopowiedzenie.Autolaweta, która przybyła na miejsce, musiała odjechać z kwitkiem. Jak się bowiem okazało, nie był to zwykły, 2,5 tonowy ranger raptor, lecz jego znacznie większy odpowiednik super duty ważący blisko 4 tony.
Źródło: Www,autokult.pl
archiwum
I taką dawkę to ja.... – Rozumie I przyjmuje
Źródło: Wlasne
archiwum

Aż się łza w oku kręci

Aż się łza w oku kręci – Kto pamięta
Źródło: Born in prl
archiwum
Hummer H1 kończy 30 lat – Jest nieodłącznie powiązany z wojskiem, w niektórych armiach do dziś pełni służbę, a żeby go prowadzić, trzeba mieć prawo jazdy kategorii C. Imponujący niemal pod każdym względem Hummer H1 kończy dziś dokładnie 30 lat.HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) lub potocznie nazywany także "humvee produkowany był jednak tylko dla wojska.. Z prośbą o cywilny egzemplarz zwrócił się do AM General sam Arnold Schwarzeneger. No i wtedy już nie było wyboru. W końcu kto by chciał z nim zadrzeć. 14 marca 1992 r., czyli dokładnie 30 lat temu, miała miejsce rynkowa premiera hummera.
Źródło: Www.autokult.pl
archiwum
Walentina Tierieszkowa – 6 marca ma 85 urodziny pierwsza kobieta w kosmosie.NO PIERWSZA która wrociła mieszka w Moskwie .Po powrocie z kosmosu została uhonorowana tytułem Bohatera Związku Radzieckiego. Pomimo wcześniejszych planów, kolejna kobieta poleciała w kosmos dopiero 19 lat później (Swietłana Sawicka.Podczas obchodów swoich 70. urodzin w rezydencji Władimira Putina w Nowo Ogarowie oświadczyła, że chce umrzeć na Marsie
Źródło: Www.radio pogkda.pl
archiwum
Jak w dymku... – Nic dodać nic ująć
Źródło: Polska bez gaci K. Skiba
archiwum – powód
Wersja analogowa – Tylko niewiem czy to dobrze czy źle
Źródło: Www.willa.pl
archiwum – powód
Rozbiorą zabytkowy most, aby spełnić kaprys Bezosa. Jego nowa zabawka jest ogromna – Część zabytkowego mostu Koningshaven w Rotterdamie zostanie zdemontowana, aby umożliwić przepłynięcie jachtowi Jeffa Bezosa, który powstaje obecnie w miejscowej stoczni. Nowy statek miliardera będzie długi na ok. 127 m i zbyt wysoki, aby zmieścić się w 40-metrowym prześwicie konstrukcji. W przeszłości władze miasta obiecały, że nie będą naruszać jednego z symboli Rotterdamu. Budowa Y721, jak obecnie jest nazywany jacht, pochłonie 500 mln dol. i ma zostać ukończona jeszcze w 2022 r. Kiedy zostanie oddany do użytku, stanie się oficjalnie największym jachtem na świecie.
archiwum – powód
Coś w tym jest – Zwłaszcza ostatnio
Źródło: Www.MS.com
archiwum
Coś w tym jest – A czasy jakie mamy każdy wie
Źródło: Www.niewiemdostalem.pl
archiwum
Frog" uniewinniony. Sędzia tłumaczy, że "panował nad autem" – Znany pirat drogowy Robert N. ps. "Frog" został prawomocnie uniewinniony w sprawach dotyczących rajdów samochodowych w Warszawie i pod Kielcami. W ubiegłym roku sąd I instancji skazał go na 2,5 roku bezwzględnego więzienia. Sąd uznał, że pomimo brawurowej jazdy, łamiąc przy tym zasady obowiązujące w ruchu drogowym, poruszając się z dużą prędkością i powodując dezorganizację ruchu drogowego, oskarżony w krytycznym czasie panował nad swoim pojazdem. To stanowisko znajduje odzwierciedlenie w opinii biegłego - wyjaśniła sędzia Agata Pomianowska, cytowana przez PAP.
Źródło: O2. Pl
archiwum – powód
Meat Loaf nie żyje. Muzyk i aktor miał 74 lata – Sprzedał ponad 100 mln płytMeat Loaf jest głównie znany ze swoich występów na scenie muzycznej i płyty "Bat Out of Hell" wydanej w 1977 roku, która sprzedała się w ponad 43 milionach egzemplarzy (czyli prawie tak dobrze jak "Thriller" Michaela Jacksona). Jego najbardziej znane przeboje to "I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)" oraz "Rock and Roll Dreams Come Through", pochodzące z albumu "Bat Out of Hell II: Back Into Hell" (1993).
Źródło: Www.swiat.com
archiwum
Breivik po 10 latach chce wyjść na wolność. TV pokaże jego przemówienie – Anders Breivik w lipcu 2011 r. dokonał dwóch zamachów terrorystycznych, w których zginęło 77 osób. Norweg został za to skazany na 21 lat więzienia, ale skorzysta z prawa do ubiegania się o zwolnienie warunkowe po odsiedzeniu 10 lat. Mimo protestów prokuratury proces będzie transmitowany przez media.
Źródło: WP. Pl
"Akademia pana Kleksa" ma powrócić w nowej ekranizacji, ale bez Piotra Fronczewskiego – Reżyserem filmu ma zostać właściciel KSW, Maciej Kawulski. W rolę Pana Kleksa najprawdopodobniej wcieli się ktoś z czwórki Tomasz Kot, Maciej Musiałowski, Rafał Zawierucha oraz Paweł Deląg. Ekranizacja jest jednak na bardzo wczesnym etapie powstawania i ciężko powiedzieć, kiedy trafi do kin.Co o tym sądzicie? Według mnie nie powinno tykać się tak kultowego filmu
Niedomówienie i konsekwencje –
Źródło: Www.kotoburger.org
archiwum
Nie podpowiadam... – Tak tylko dla żartu
Źródło: Www.camelt.com
archiwum
Patrząc na to co dzieje się w Polsce co robią z tym krajem... – Historia się lubi powtarzać
Źródło: Tvn
archiwum
Kierowca autobusu z Poznania... – Próbował pomóc bitemu pasażerowi
Źródło: Www.tvn.com
archiwum
Ciekawe ilu by się nabrało i poprawiło by... – Starszą bogatą panią
Źródło: Www.dostalem.pl