Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

DLS222

Z nami od: 16 września 2013 o 16:58
Ostatnio: 14 kwietnia 2021 o 21:47
Płeć: kobieta
Exp: 5
Jest obserwowana przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 3 z 50 (47 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1582
 • Komentarzy: 33
 • Punktów za komentarze: 4
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

W czasie epidemii, mając dwójkę dzieciaków uczę ich w domu. Zajmuje mi to minimum 3 godziny dziennie - jestem wykończona!Teraz rozumiem nauczycieli! – Teraz rozumiem, jak trudna jest nauka dzieci w szkołach, gdzie nauczyciel ma 20 takich dzieciaczków. Ja przy dwójce wysiadam, podobnie mają znajomi, też wysiadają
Źródło: Interia Kobieta
archiwum
Świdnica - 30 minut parkowania. Mówili zostaw tutaj auto, mówili jest oświetlenie. –
archiwum
W Sobotę na Niedzielę zmiana czasu !U Banasia Godzina Gratis ! –
Źródło: fakt
archiwum – powód
Co siedzi Morawieckiemu w głowie ? – Komentarz do tego jakiegoś człowieka. "Ludzie sprawa jest naprawdę poważna, "poważny" gościu szef Polskiego Rządu partii która przejmuje Polskę, media, trybunał, sądy i będzie miała ludzi w garści, taka osoba wypowiada takie słowa, jemu siedzi to w głowie, on to mówi z pełną powagą. Już za niedługo kraj z ludźmi będą mieli ogarnięty, wyprowadzą Polskę z UE, później NATO zrobią konflikt i spierniczą z kasą."
archiwum – powód
Niepełnosprawność Lepszego Sortu – Kiedy jesteś niepełnosprawny z lepszego sortu i masz gdzieś niepełnosprawnych z niższego sortu.
archiwum
Polskie miasto w czasie pokoju i daleko poza wojną – W Świdnicy mamy takie widoki na różne miejsca.
Źródło: facebook
archiwum – powód
Neonazizm w Polsce istnieje i ma się dobrze. – Dziwę się komentarzom pod artykułami, że to niby manipulacja TVNu i PO . Dziwię się, że chcą ukryć ten przypadek wyborcy czy "żołnierze" z PiSu. Wmawiając ludziom, że to nie prawda. Kto żyje na tych terenach, ten wie że takie imprezy są organizowane. Tymczasem Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu od 11 kwietnia 2017 roku prowadzi śledztwo w sprawie koncertu neonazistów w Grodziszczu i nikomu dotychczas nie postawiła zarzutów. Źródło swidnica24.pl
archiwum
Tymczasem w Świdnicy wyprzedaż tronów. – W Świdnicy po królewsku na ulicy.
Źródło: facebook
archiwum
Tymczasem w Świdnicy, to co nie zeszło w Sosnowcu. – Noworoczna wyprzedaż kolekcji wiosennej w Świdnicy za Wrocławiem.
Źródło: interent
Dla wielu święta mogą być smutne a zarazem radosne – Święta w Świdnicy na ulicy Wrocławskiej
Źródło: Facebook typowyswidniczanin
archiwum
Świdnica nieważne gdzie i jak odpoczywasz, ważne że odpoczywasz. – Takie przy Rynku 18 w Świdnicy
archiwum
Świdnica i wnioski tamtejszej ludności – Nie jesteś świdniczaninem to nie myślisz i sobie nie radzisz w życiu. Za kogo Ci ludzie w Świdnicy się uważają ?
archiwum – powód
Gdy wchodzisz na fora i czytasz bajki o pięknych miejscach.Świdnica & Colmar – O Świdnicy Dolnym Śląsku można poczytać jakie to cudowne miasteczko, tymczasem rzeczywistość jest inna. Patrzysz na Colmar we Francji i zaraz dostrzegasz to piękno i różnicę.
archiwum
ŚWIDNICKI RYNEK NAJWIĘKSZĄ TOALETĄ NA ŚWIECIE – Mieszkańcy niewielkiej Świdnicy załatwiają się w samym rynku, nie zwracają uwagi na przechodniów i dzieci. Nie dość że jest tam niebezpiecznie w całym mieście to jeszcze takie sceny.
archiwum
ŚWIDNICA – W tym miasteczku służby są gotowe do walki z zimą i utrzymaniem czystości.
Świdnica – Nieciekawe miasteczko, nieciekawe atrakcje
Źródło: idioci.pl
archiwum
ŚWIDNICA MIASTO Z TRADYCJAMI GANGSTERSKIMI – Od paru lat w Świdnicy działa Gang Bokserów. Jedna z najgroźniejszych grup przestępczych w Polsce. Niedawno zlikwidowano nielegalną fabrykę broni w Świdnicy.Co jakiś czas w Świdnicy dochodzi do poważnych rozrób na ulicach i w miejscach publicznych.1. Napad na PUB w Rynku i pobicie uczestników i muzyków łomami i bejsbolami.2. Napad na halę sportową gdzie grały dzieci z Wrocławia.3. Dwa napady z pobiciem opiekunów i osób bezdomnych w Domu Brata Alberta.4. Rozróba świąteczna na ulicy miasta5. Inne rozróby w tym samym dniu.
Źródło: youtub TVN
archiwum – powód
Antoni (MA)cierweicz Nowego Doradcę – Edmund Janniger. 20-latek, który słyszał jak jego kuzyn w 1990 roku grał w grę Tank. - Niesamowite Doświadczenie Edmunda Jannigera.
Źródło: wykop
archiwum
Transport Świdnickich Uchodźców do Pracy na Strefę Ekonomiczną – Świdnica co dziennie rano, tak wygląda transport ludzi ze Świdnicy do pracy na strefę we Wrocławiu i Wałbrzychu.Ludzie ze Świdnicy dojeżdżają do pracy kilometry bo w Świdnicy nie ma pracy.
Źródło: olimpia
archiwum – powód
CZEKAMY NA CUD NAD WISŁĄ ZA RZĄDÓW PiS – Już raz byli wybrani i nic nie zrobili !!!!!
Źródło: własne