Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Czytacz_postow

Z nami od: 24 października 2013 o 22:41
Ostatnio: 7 kwietnia 2020 o 12:39
Wiek: 52
Płeć: mężczyzna
Exp: 21
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 199 (192 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13453
  • Komentarzy: 26
  • Punktów za komentarze: -14
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
I jak tam POKO-kłamcy? – W 2013 popieraliście głosowanie przez pełnomocnika i korespondencyjne....
archiwum
Mocarnie... –
archiwum
Ratuj się, kto może... – ... a kto nie może... też się ratuj!
archiwum
#PORWALBrexit 3.0 –
archiwum
Czekał na gola Hiszpanów w meczu z Włochami. –
archiwum
Taka sytuacja... –
archiwum
To się wreszcie wyjaśniło, skąd to całe zaKODowane Nowośmieszne Pospolite Ocipienie jest takie nafezowane i naprute na tych weekendowych spacerach przez pół miasta.... –
archiwum
... one się na noc tam zwykle przenoszą z urzędów, korporacji, mediów, instytucji finansowych... – ... I tylko czekałem na potwierdzenie w mediach, że na Kabatach jest ich siedlisko.
archiwum
Uzbrojenie armii Siemoniaka... –
archiwum
No to się pośmiejmy na tę długą majówkę... – "(...) PiS jest na równi pochyłej, może podzielić los AWS." R. Petru, "Apeluję do Kaczyńskiego, żeby przestał dzielić ludzi na lepszych i gorszych" (wSensie, 14 grudnia 2015)
archiwum
Angela? Właśnie ci PO i Nowoczesną zaorałem. Sayonara. –
archiwum
... ten wrzask anarchizującego warcholącego zaKODowanego Nowośmiesznego Pospolitego Obłędu ucichnie... – Zbiór zastrzeżony i Aneks do publicznej wiadomości i będą mogli sztandar wyprowadzić...
archiwum
Ustawa wejdzie w życie i zaKODowany Nowośmieszny jazgot Pospolitego Obłędu się skończy. –
archiwum
Podpowiedzmy Nowośmiesznej listę mejlingową: – - Światowy Związek Eskimosów i Lapończyków,- Wszechświatowa Rada Papuasów i Pigmejów,- Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Walenia Atlantyckiego,- Światowa Federacja Związków Hodowców Kaktusów,- KonikMorski.org - Ruch Obrońców Konika Morskiego,- Ratuj Czyste Powietrze - Ruch na rzecz polityki antysmogowej w miastach,- Gejzer-Wulkan - Międzynarodowa Akademicka Rada Badaczy Gejzerów i Wulkanów,- "Pszczółko Ty Moja" - Europejska grupa inicjatywna na rzecz przeciwdziałania pomorowi pszczół,- Europejski Związek Miłośników Lokomotyw Parowych,- Elvis.org - Międzynarodowy Związek Funclubów Elvisa Presleya,- Tie&Suits - Grupa dyskusyjna miłośników krawatów i garniturów,- ...Dopisywać. Pomóżmy Nowośmiesznej.
archiwum
Demokracja w 2012 r... – "Z art. 31 ust. 3 konstytucji wynika, że prawa i wolności konstytucyjne mogą być ograniczone tylko ustawą. Tymczasem w ustawie o dostępie do informacji publicznej nie ma takiej normy prawnej, która pozwalałaby ograniczać nadużywanie tego prawa. Z tego powodu mamy w sądzie, przyznaję, ogromny kłopot. (...) Jeżeli wniosek dotyczy informacji przetworzonej, to organ może żądać od wnioskodawcy wykazania, że uzyskanie przez niego informacji publicznej jest szczególnie istotne dla interesu publicznego. Taka możliwość wynika z art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy i jest w zasadzie jedynym sposobem obrony przed nękaniem, czasem wręcz oszołomstwem." - sędzia NSA, Irena Kamińska, "Sędziowie mają kłopot z nadużywaniem prawa do informacji" ("Gazeta Prawna", 19.10.2012)Brawo Pani Sędzio, informacja przetworzona jako alibi dla urzędasów do odmowy obywatelom konstytucyjnego prawa do informacji publicznej. I to są rządy prawa.
archiwum
Imprezowicze jadący na uliczną imprezę PO, Nowoczesnej i KOD'u w dniu 7 maja. – Cyna z komitetu organizacyjnego - Gasiuk-Pihowicz, Scheuring-Wielgus i Hennig-Kloska mają robić za hostessy.
archiwum
Debata Parlamentu Europejskiego o Polsce na wniosek PO, Nowoczesnej, PSL i KOD'u... –
archiwum
Nie ma to jak bajki Nowośmiesznej. –
archiwum
Związek Zawodowy Szaleciarzy i Szaleciarek POpiera decyzję Rady Warszawy w całej rozciągłości i ściśliwosci.... – Kto chce do smrodu, to chodu do... KOD'u! Na POhybel kwakaczom! :P
archiwum
UWAGA! Dam wam cynę. Ciąża Bożenki z Klanu będzie trwała około 11567 odcinków. – Chyba, że się urodzi wcześniak. W tym czasie wszyscy będą się zamartwiali skąd wziąć dla malucha kredyt hipoteczny na wyprawkę. Aha i jeszcze jedno. Bożenka będzie się musiała w tym czasie postarać o drugie i dopakować je do istniejącej już ciąży, wtedy w pakiecie będzie miała szansę na dopłatę w ramach 500+.