Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

knaimad

0 / 8
knaimad

[demot] Szkoda, że nie jesteś zarejestrowany, ale i tak odpowiem: Ad 1. Nie podpowiadaj tego pomysłu czasami PiSiorom. Ad 2. Osobiście wolę Romana Dmowskiego, przeciwnika politycznego Józefa Piłsudskiego, chociaż pomomo puczu, nie odbieram mu zasług związanych z Bitwą Warszawską, zachowaniem niepodległości kraju oraz uniemożliwienia przedostania się rewolucjonistów październikowych na zachód. Coś na temat masz do powiedzenia ? tak .... kłamliwa propaganda, podobnie jak to, że: - Komorowski jako jedyny z sejmu wyłamał się przeciwko likwidacji WSI, - spotykał się Władimirem Ałganowem, - wspierał Pro Civili w drenowaniu naszego kraju przez spółki m.in. cypryjskie, - wpuścił Igora Kopylowa, oficera GRU do Wojskowej Akademi Technicznej, ... itd. Na zakończenie, życzę im, aby to nie okazało się prawdą, bo ludzie im by łby pourywali. Komorowskie nie miałyby gdzie uciekać.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 kwietnia 2017 o 14:01

0 / 2
knaimad

[demot] @FakDak Mam odmienne spostrzeżenia, ale na świecie jest ponad 7mld prawd. Twoją również szanuję. pozdrawiam

-1 / 1
knaimad

[demot] @FakDak Obiecali kwote wolną w wysokości 8-9tys i gdzie jest ? Tysiąckroć wolałbym niższe podatki od socjalu. Obiecali medyczną marihuanę, co okazało się wydmuszką. Mówili, że będą słuchać społeczeństwa a nie chca referendum odnośnie gimnazjów. Wprowadzają GMO po CECIE. Obsadzają tak samo jak PO, PSL spółki skarbu państwa swoimi ludźmi - miernymi ale wiernymi .... itd. Ale ..... Ale wybór między PO a PiSem, dla mniej jest jak między gównem a błotem, Wybieram błoto. pozdrawiam serdecznie.

-2 / 2
knaimad

[demot] @kolorowatolerancja @FakDak I jak ja mam się nie zgodzić, z tak celnymi i bystrymi ripostami: - Stop mordom dzieci. Należy odebrać je polskiej patologii, przekazując do domów dziecka i bogatym rodzinom z zachodu. - Zwrócić kamienice spadkobiercom i wyj*bać polską biedotę na bruk. H*j z tym, że kamienice sami odbudowali po wojnie, - Nam polaczkom ziemniaki kopać, a nie statki budować. I zakazać węgla ... no chyba że właścicielem jest niemiec. - Wojska przenieść natychmiast za zachód, a najlepiej do Niemiec, jak to było dotychczas. Wielki Putin, który żyje z eksportu broni i handlu gazem może snas zdeptać jak karalucha. Dlaczego te polaczki się nie boją ? - Zwiększyć podatki, bo całkowicie się zgadzam, że są żenująco niskie. Przy przychodzie 5 tys., ależy zapłacić jedynie ok. 1200zł ZUSu, przy dochodzie pow. 3090zł, podatek dochodowy, opłaty za księgową, poczte, sklep, wynajem, podatki od zakupu produktów do handlu, akcyzę na paliwo 80% i zostaje 500zł na życie. Tak być nie może. Polactwo musi się zapożyczać w zachodnich bankach i pożyczkodawcach. - Po co budowac mieszkania. Jakby dalej Tusk w Hanią rządzili byłoby tysiące kamienic słusznie przejętych do wynajęcia. Przez tanie mieszkalnictwo namnoży się to robactwo jeszcze. - Won z komuchami PiSiorskimi i tylko PiSiorskimi, tj. Pitrowiczem .... i .....i ......... o ku*wa. i Piotrowiczem. Co z tego że Wałęscie udowodnili współpracę z SB i donoszenie , Komorowskiemu kontakty ze szpiegami rosyjskimi i obronę WSI, Kwaśniewski pracuje w spółkach Janukowycza - to NIC NIE ZNACZY. Tylko idiota i baran może inaczje pomyśleć. - co z tego, że spółki obsadzone przez Misioewiczów w końcu zaczynają zarabiać na siebie. H*j z tym. Co z tego, że nepotyzm to drugie imię PSL, h*j. z tym. PiSiory WON z polski do San Escobar. - jedynie armia zawodowa nas obroni, a najlepiej 200 generałów i 30% siły żywej. Za mało biurokracji w WOT. Za mało kadry administracyjnej !!! - czemu ten Kaczor wogóle podskakuje do Pani Merkel. Na dupe siadać i słuchać, bo po uszach dostanie. Z USA zachciało się koalicji .... najpotężniejszym macarstwem świata ? To się musi źle skończyć. - i jak Misio odważył się wpaść do CEK NATO, gdzie wisiało portrety jedynych prawdziwych władców kraju, - a szeregowy Kaczyński - jak on wygląda. Żony nie ma, rucha kota, gwałci Misia i ma popsute zęby. Wsty i żenada. I ręce precz od wymiaru sprawiedliwości. H*j z tym, że w połowa nie osądza, w przeliczeniu na osobę jest ich najwięcej w Europie, a sprawy trwają najdłużej. Wyp**lać od sądów Kaczorze. Bracia. Wspiram Was całym sercem! Razem nam się uda! serdeczne pozdrowienia dla ELITY

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2017 o 13:05

-2 / 4
knaimad

[demot] @FakDak @kolorowatolerancja Całkowicie się zgadzam. Już zaczynaja mnie irytować te PiSowskie nieudaczniki. Donald to jednak inna liga. Znakomity piłkarz, niezastąpiony ekonomista, specjalista od specsłużb i nieoceniony moralista. Pytam się: - po co PiSiory się mieszają w reprywatyzacje ? Może była 1-2 nieprawidłowości, ale kamienice i tak trzeba oddać prawowitym właścicielom. - po co odbudowują przemysł stoczniowy ? Przemysł stoczniowy niemiecki jest wystarczająco duży, więc po co się pchać. - po co ludzi niszczą programem 500+ ? Matki mordują dzieci i robią następne, żeby tylko je dostać, a poza tym ta biedota plaże zajmuje w lecie. - po co budują obronę terytorialną i ściągają żołnierzy NATO do Polski ? Machają szabelką tylko przed ruskimi, którzy mogą nam bombe atomową puścić. - po co obniżają składki ZUS ? Budżet tego nie wytrzyma. - po co budują mieszkania+ ? Mieszkania powinni tylko prywaciarze budować. - po co ściągają nienależny VAT ? Niszczą uczciwych przedsiębiorców tylko, który starają się łatać koniec z końcem do 1-ego. - po co wogóle to całe IPN i CBA ? niszczą tylko legendy, jak Wałęsa i Krzywonos, sami słuchając się Piotrowicza. ... itd. Szkoda pisać, jakie te PiSiory to tępe i głupie istoty. Żenada. Pozdrawiam Was bracia i wspieram aby Tusk został naszym prezydentem. Kiedy na niego patrzę jestem za wprowadzeniem systemu monarszego i przywrócenia króla na tron Polski, Tusk byłby cudownym królem. Złoty chłopak. Oby rządził tak Polską, jak Unią. Ave Cezar Tusk Wielki I, król Polski i całego świata wkrótce.

-1 / 1
knaimad

[demot] @testttttt hhgrrrr masz psiakrew rację. leci. leccciiiii, leciiiiiiiiiiiiiiiii .... doleciał. Plusik dla Pana, Panie Testttttt

9 / 11
knaimad

[demot] @matizen1 Proponujesz większość wysłać do więzienia ? hm. w sumie bardziej by się zasłużyli krajowi wykonując prace fizyczne. To nie takie głupie Ci powiem.

-2 / 2
knaimad

[demot] @Hotep 1. Zatem nie rozstrzygając czy był zamach czy nie, Rosjanom bardziej opłaca się zaostrzać konflikt z Polską, niż starać się go rozwiązać. Aby się nie rozpisywać, ocenę tego zachowania i możliwych jego następstw pozostawiam Tobie. 2. Doskonale musisz wiedzieć, że bez zgody Kremla jest to nie mozliwe. Pytanie pozostaje zatem otwarte. 3. Jak wklepiesz w google frazy "świadek katastrofy, ambasada RP w Moskwie, FSB" wyskoczą Ci publikacje, które nie negują tego faktu, lecz jedne udawadniają, że to był szpic FSB, a drugie prawdziwy świadek. Analizę tych informacji oraz prawdopodobieństwo zweryfikowania szpiega w ciągu godziny przez nasze wzorowe służby pozostawiam Tobie. 4. To, że kłamała to fakt, do którego się przyznała i przeprosiła. Pytanie pozostaje otwarte, ale oczywiście nic nie sugeruję. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Chciała przedstawić współpracę polsko-rosyjską w pozytywnym świetle, podobnie jak robił to Tusk i poleciała po całości bez sprawdzonych informacji. 5. A Ty jak uważasz ? Jaka była ta współpraca na podstawie obecnych informacji ? Wzorowa od początku ? Z tym pytaniem wiąże się kolejne: dlaczego Tusk podpisał tajną zgode na współpracę SKW z FSB po katastrowie. Pomijam fakt tłumaczenia, czy doszła do skutku czy nie. Podpisana została. 6. Przecież nie jesteśmy dziećmi. Twojego tłumaczenia nie przyjmuję do wiadomości. 7-9. Pomimo, że ekshumacje się praktycznie zaczynają, sprawdź proszę informacje: - niedopałek papierosa w ciele R. Kaczorowskiego, - zaszyte rękawiczki w ciele A. Walentynowicz, - zamienione ciało Anny Walentynowicz, T. Walewskiej-Przyjałkowskiej, R. Kaczorowskiego, P. Nurowskiego. Odnośnie informacji sprzed dnia, jest to wyciek z prokuratury - poczekamy na pełniejsze informacje. Sprawa jest jednak oczywista - szczegółowej sekcji nie wykonano, bo sądzono, że zrobi to strona polska. Strona polska była pewna, że sekcje wykonali rosjanie. Coś Cię zdziwiło ? 10. Kilka zarzutów: - brak odprawy koordynacyjnej (standard), - brak analizy zadania i wyznaczenia dowódcy zabezpieczenia, - brak nadzoru nad przygotowaniem wizyty, - nieprawidłowy rekonesans. 11. http://masz99.salon24.pl/728211,podkomisja-smolenska-czesci-tupolewa-60-metrow-przed-brzoza Ocenę pozostawiam Tobie. 12. http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/ 13. Ciekawa teoria. Awaria zasilania nie ma wpływu na katastrofę. Pozwól, że się nie zgodze. 14. Pytałem jedynie co Ty w nim słyszysz. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

1 / 5
knaimad

[demot] @Hotep Nie uznawaj mojej dociekliwości jako atak, lecz proszę odpowiedz punkt po punkcie na kilka pytań: 1. dlaczego rosjanie nie oddają wraku i czarnych skrzynek, 2. dlaczego rosjanie nie pozwalają na przesłuchanie kontrolerów przez polską prokuraturę, 3. dlaczego rosyjskiego świadka, który zgłosił się do ambasady RP w Moskwie nie przesłuchała polska prokuratura, tylko oddała 4. dlaczego min. Kopacz kłamała ws przeszukań szczątków, 5. dlaczego polski rząd początkowo twierdził, że współpraca jest wzorowa z rosjanami, a następnie po kilku latach sam Tusk odpowiedział, że była fatalna, 6. dlaczego trumny zostały zaplombowane i zakazano ich otwierania w polsce, 7. dlaczego części ciał zostały zamienione i zbeszczeszczone - interesujące są informacje sprzed kilku dni o 4 miednicach i 2 głowach w jednej trumnie - nie przesądzam czy prawdziwe. Jeśli okarze się prawdziwe, oznacza to że któraś/eś trumny posiadają korpusy bez głów. 8. dlaczego polska strona przyjęła za prawdę, że rosjanie wykonali skecje zwłok, rosjanie temu nie zaprzeczali przez kilka lat, aż do wywiadu w TVP ministra kultury, który jasno stwierdził, że nie mogli wykonać skecji, bo nie mieli ani czasu ani warunków, 9. dlaczego zatem w najpoważniejszej w historii nowoczesnej Polski, nie przeprowadzono sekcji zwłok ofiar katastrofy, 10. dlaczego ze strony polskiej awansowano po tragedii szefa BOR (Janickiego przez Komorowskiego), którego funkcjonariusze nie zabezpieczyli lotniska w Smoleńsku i zjawili się na nim dopiego po ok. godzinie, 11. dlaczego część skrzydła znalazła się ok. 60m przed brzozą a części wraku przenoszono z nocy z 10 na 11 kwietnia, 12. ile wyliczyłeś dziwnych śmierci związanych z katastrofą okołosmoleńską, 13. czy seria awarii w samolocie miała wpływ na procedurę odejścia Tupolewa ? 14. co słyszysz na filmie świadla smoleńskiego: https://www.youtube.com/watch?v=b4EUWIrNg1Y Pomijając tłumaczenie, czy słyszysz w nim: krzyki, strzały, śmiech(?). Znam również stanowisko zwolenników teorii Anodiny i Laska. Cześć do mnie przemawia, jak np. to że: - brzoza mogła urwać skrzydło, - piloci nie mieli odpowiedniego szkolenia, - otwarty kokpit, - brak tłumacza rosyjskiego w kokpicie, - presja na pilotów. Po wymieszaniu obu racji, nadal pozostają jednak pytania do odpowiedzi. Żadnych nie uważam za definitywnie wyjaśniających przyczynym, lecz bezprzecznie w mojej opinii zdroworozsądkowe podejście karze przychylić się do uznania zasadności podejmowanych prac przez podkomisję smoleńską. Zaręczam Cię, że to tylko kilka z pytań, którymi dysponują fanatycy smoleńscy. Tak samo jak zapewne Ty, najbardziej wolałbym aby wszystko zostało wyjasnione i okazało się z całą pewnością, że to błąd polskich pilotów. Mam problem jednak - uważam się za zdystansowanego od odu stron i wyłączam emocje i pomimo szczerych chęci oraz prób racjonalizacji tych zdarzeń, niestety nie potrafię na wszystkie odpowiedzieć w zadowalający mnie sposób. Uważam, że niesłusznie zaliczasz znaczną część osób do sekty smoleńskiej, którzy mają wątpliwości. Rozumiem, że masz dosyć jątrzenia polaków, dość zarówno TVN-owskich jak i TVP-isowskich przepychanek i najchętniej byś odpuścił - oczywiście możesz i nie musisz odpowiadać na tego posta. Ale, być może Tobie uda się mnie przekonać - jestem otwarty, więc proszę o nie stosowanie wybiegów słownych, wstawek ironizujących, szyderczych, lecz rzeczowe, punkt po punkcie odniesienie się do zagadnień, jeśli znasz na nie odpowiedzi: potwierdzające, zaprzeczające lub kiedy nie masz pojęcia dlaczego tak się stało - napisz to po prostu - nikt Cię nie ocenia. Jeśli potrzeba Ci czasu - nie musisz odpowiadać natychmiast. Nawet wolłbym, abyś sobie przemyślał te pytania i odpowiedział w późniejszym czasie, wielozdaniowo. Czekam, abyś mnie przekonał. Życzę sukcesu. Dziękuję i pozdrawiam

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2017 o 8:30

-1 / 1
knaimad

[demot] @lucian Lucuś, kolejne pytania na które zamiast odpowiedzić, to będziesz głupka udawał: - brytole kazali podpisywać pakt ribbentrop-mołotow i mordować kraje słowiańskie ? - USA kazało zakładać Главное управление исправительно-трудовых лагерей и колоний i mordować miliony swoich współbratyńców ? - wina na zachodzie spoczywa za Hołomodor ? Zamiast skrzydeł husarskich bardziej pasuje ci dwugłowy orzeł, albo sierp i młot. Zmień i nie błaznuj. Prawda jest taka, że: - ruskim kończą się rezerwy - dociągną może do jesieni na dobrych wiartach zdaniem Friedmana, - ruskie nie mają gospodarki, a 20% zatrudnionych jest w przemyśle zbrojeniowym, - barany je*ne mają tyle ziemi, a warzywa muszą importować - po kryzysie i konflikcie z Polską pełen sukces - zaczynają produkować tyle samo zboża co Polska, - eksportują 27% światowego zapotrzebowania na broń - więcej niż Chiny, Niemcy, Francja, Anglia, Hiszpania i Włochy razem wzięci, a teraz zapowiada rozszerzyć eksport broni - taki pokojowy sku*syn z niego - zgadnij gdzie eksportują broń twoi towarzysze, - ruskie to kraj do cna skorumpowany - to nawet nie kraj, to stan umysłu, kontrolowany przez jedyne słuszne media, które ciągle szczują zachodem, żeby im gaz ukraść, gdy tymczasem cały zachód idzie w ekologie i jeśli Putuś wojny nie wywoła, to swój gaz w dup*e będzie mógł sobie włożyć, - Kreml siedzi na petardzie, która niedługo wystrzeli i to nie będzie zachód, ale jego własne społeczeństwo zrobi z nim to samo co z Janukowyczem - do kubła na śmieci wrzuci, razem z ich majątkami i pedalskimi bucikami.

-1 / 1
knaimad

[demot] @lucian Lucuś ..... trzeba było tak od razu, to w dyskusje byśmy się nie wdawali zbędną. Pozwól, że trochę o przyjaciół popytam: - kto strzelał Polakom w tył głowy w Katyniu ? - kto siedział w KC WKP(b) - hindusi czy mandaryńczycy ? - kto dokonywał masowych zbrodni komunistycznych w "wolnej Polsce" ? - kto wywodził żołnierzy AK na sybir, biorących udział w wyzwalaniu Wilna i Lwowa ? - czym była obława augustowska ? - co się stało w czerwcu 56'tego w Poznaniu ? - czym były tzw. "mordy sądowe" ? - kto okradł polskie kopalnie po wkroczeniu NKWD w 44tym, - kto przejął polskie reparacje od strony niemieckiej ? - itd. A może przejdziemy do teraźniejszoścy: - kto ćwiczy atak nuklearny na Polskę, - co symyluje ataki na kraje bałtyckie w Zapad-17, - dlaczego wszyscy poza Komoruskim, który spotykał się Petruszewem, zagłosowali za rozwiązanie WSI, - kto traktuje rząd polski jak śmieci, nie pozwalając na odzyskanie naszej własności, wykonanie rekonstrukcji i uczczenie godne ofiar z 2010, - kto co rusz szantazował nas tranzytem i importem mięsnym czy gazowym, - dlaczego mamy najwyższe ceny gazu w UE po spotkaniu Pawlak-Sieczin i kto zrezygnował z 1,2 mld z tytułu długów Gazpromu wobec EuRoPolu Gaz za lata 2006-2009, - kto chciał zwiękkszyć dostawy gazy po 2020 z początkowy 7,4mld m3, do 11mld i docelowo 28mld, tym samym całkowicie uzależnić się gazowo od Rosji, nie mogąc jednocześnie tego gazu sprzedać ? Jesteś Polakiem i masz Polskie obowiązki pozyteczny idioto. Brytole czy amerykańce mają być dla ciebie narzędziem do odbudowy kraju. I przestań lizać du**e ruskim bo to żenujące. Powiedz i się nie wstydź: ruskie wymordowali miliony naszych rodaków. Nie gruzini, mongoły ... tylko ruskie. A teraz zagadka dla Lucusia: wymień 1 wojnę W. Bryt. lub USA przeciwko Polsce. Jedną niedo**ku umysłowy. 1. Nie zrozum mnie źle. Rosjanie obecnie to wspaniały naród, bardzo podobny do nas. Szkopuł tkwi w tym, że rządzą nimi degeneracji budujący sobie pałace na miliardy dolarów w pobliży Gelendżyka, noszą zegarki za miliony dolarów, a pedalskie buciki Miedwiediewa to tylko irytujący dodatek. Traktują rodaków gorzej niż araby swoich analfaberów, a Ty chcesz z nimi w spółki wchodzić. Tak, ale po zmianie władzy na rozsądną. Tak ale jak uporają się z korupcją, mafią i oligarchią, która wykupuje Londyn, podczas gdy ich krajańcy przymierają głodem. Wstyd i hańba ci Moris. Przestań kalać własne gniazdo, pluć ofiarom w twarz i hołubić ich oprawców. jbłciepies. na tym serdecznie zakończe pozdrawiam

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2017 o 6:39

0 / 0
knaimad

[demot] @lucian 1. Należymy do NATO - mamy prawa i obowiązki, niekonieczne zbieżne z naszymi interesami w szczegółach. 2. - Russssskie. Zapominasz o ruskich, którzy nas mordowali przez ostatnie półwiecze, a ty się nawet nie zająkniesz o nich. NAPISZ TO, nie wstydź się: ruskie mordowali Polaków w katowniach, ścigali niezłomnych po lasach, mordowali całe wsie winą obarczając polaków, rozkradali kopalnie, fałszowali historię, torturowali i zakopywali po II WŚ w bezimiennych grobach. (ps. pozdrów przebierańca). - Czerniaków zrezygnował z Judenratu op wizycie Worthoffa, co nie oznacza, że wszyscy żydzi byli bez skazy. Byli tacy co wydawali na śmierć rodaków, sprzedawali, żądali opłat za transport/przechowanie, torturowali ... to ludzie jak wszyscy. Doskonale wiesz, że także wśród Polaków były ku*wy, podobnie jak dzisiaj. - w II WŚ wrobili nas niemcy we współpracy z ruskimi, podpisując pakt o nieagresji rozparcelowali nas jak chcieli. Masz tajny akt i mape podziałów z wiki: https://pl.wikisource.org/wiki/Tajny_protok%C3%B3%C5%82_do_paktu_III_Rzesza_-_ZSRR_z_23_sierpnia_1939 Alianci wyzwalali. Po wojnie kto nam zaj**ał ziemie wschodnie ? Angole ku*wa ?! russssssssssss (pozdrowienia kolejne dla przebierańca). - i co, nahandlowali się ? jak im poszło jeszcze napisz. - zapomniałeś dodać, że to Grynszpan wywołał II WŚ, aby wymorodować Polaków. 3. oooo ... i tu widzę światełko w tunelu. Zaczynasz sobie uświadamiać, że kraje nie są jednorodne politycznie i istnienią międzynarodowe twory zorientowane wokół biznesu.

0 / 0
knaimad

[demot] @lucian 1. Polacy to Żydzi czy Anglosasi wg Ciebie ? 2. Kto był wrogiem Brytoli ? Z tego co piszesz, wynika, że m.in. Polska i Wielka Brytania, a żydzi finansowali obozy zagłady dla siebie samych, bo chcieli im maszynki do liczenia ludzi sprzedawać. Brawo. 3. wow. nie do wiary. tacy z nich imperialiści ? nie sądziłem. Odpowiedziałes sobie już na pytanie ? Bo zaczynasz latać po watkach i potykać się o własne nogi, a nie chce mi się zaczynać 10 kolejnych wątków rozchochrany kolego. Swoja drogą interesująca jest Wasza interpretacja historii. Niemcy zrównali z ziemią nasz kraj, Ruscy obkradli i wyrźnęli elity, a dla Ciebie wrogiem są Brytole. Napisz coś jeszcze, to się pośmiejemy.

0 / 0
knaimad

[demot] @lucian 1. Przypomnij mi proszę: Polacy byli czy ich nie było na misjach pokojowych w Afganistanie. Libanie czy Iraku ? 2. Sumarycznie, ilu Polaków zgineło z rąk: - Rosjan - Niemców - Ukraińców - Brytoli 3. Islam nie jest problemem, ale narzędziem. Obrazkowo: jak ktoś walnie Cię kijem, to bijesz się z tym kijem czy jego posiadaczem ? Kto jest posiadaczem islamu ? Inaczej: komu islam nie wyrządził szkody ? Sunnici zarzynają szyitów, szyici wahabitów, wahabici peszmergów, peszmergowie salafitów, salafici jazydów - i tu Cię zaskoczę - to wszystko muzułmanie. Czemu się biją między sobą i z wszystkimi dookoła ? Ponawiam zapytanie: z kim się nie biją ?

2 / 8
knaimad

[demot] 1. GównoPrawdzie nie przeszkadzały wyjazdy młodych jak dotąd. 2. Czy tym czytelnikiem jest malowany murzyn ? 3. Obecnie jest najmniejszy odsetek emigrantów. 4. Zwiększa się odsetek migrantów z krajów zachodnich, którzy szukają schronienia w bezpiecznym kraju.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2017 o 20:49

6 / 6
knaimad

[demot] @rafik54321 To ja się produkuję, wykładnie filozoficzne przedstawiam, a Tobie się czytać nie chce. Dzięki. pzdr :)

6 / 8
knaimad

[demot] @rafik54321 Już leżałem, ale zmotywowałeś mnie do odpisania. Def. człowieka wg obecnej wiedzy: Homo sapiens, należący do podtypu kręgowców, gromady ssaków, rzędu naczelnych, podrzędu małp wąskonosych, rodziny człowiekowatych. Odchodząc od małp, niedawno stworzono metodą CRISPr chimerę człowieka i świni i naukowcy się zastanawiają: jeszcze świnia, czy już człowiek. Jeśli człowiek to nie zwierzę, to czym jest ? Robotem ku*wa czy transcendentalną istotą psychiczną, srającą i krwawiącą jak świnia, wydająca przy zarzynaniu podobne odgłosy ? No proszę. Rozumujmy z zachowaniem zasad logiki i racjonalizmu. Pójdźmy poziom wyżej. Elon Musk łączy człowieka z maszyną i tworzy implanty "neural laces". W skrócie, chce stworzyć cyborga, znacznie inteligentniejszego od człowieka i wyłamać się z objęć biologii, również dzięki bioinzynierii. Powstanie nowy gatunek i pytanie brzmi: "Czy ten nowy gatunek człowieka będzie miał prawo i Twoją aprobatę, aby traktować podgatunek, którym się stanie człowiek, w ten sam sposób jak człowiek traktuje bydło?" Np. hodować do pracy, o czym wspomniałeś, albo dla części narządów, albo czegoś innego, albo poprostu wytępić jak karaluchy, które niszczą środowisko, ekosystem i biosferę. Twoja odpowiedź brzmi: Tak. Jeśli stworzony zostanie, de facto przez człowieka, gatunek wyższy, będzie miał prawo do tego, o czym Adolf tylko marzył. Wynika z tego, że chcesz zagłady rasy człowieka, o którego obecnie walczysz, co zakrawa na schizofrenię. Odnośnie szczurów, wesz, czy tasiemców - jak nie masz brudu, nie masz z nimi problemu. W buddyźmie wierzą w reinkarnację. Nie w Boga, czy duszę, ale specyficzną formę która podlega ciągłej przemianie, ukształtowanej w wyniku naszych dążeń i prawa karmy, a jak wiesz karma często wraca, stąd też mów wpis, którego nie bierz do siebie. pozdrawiam

9 / 11
knaimad

[demot] @rafik54321 Człowiek ma zapisaną w sobie przynależność gatunkową i stara się bronić swoich współbraci. Na szczycie tej hierarchii jest człowiek, - później zwierzęta ssaki (najpierw domowe, później hodowlnane), - później zwierzęta domowe inne niż ssaki, - później pozostałe gatunki, w tym komary, muszki, robale, dżdżownice, itd. - później warzywa, produkty odzwierzęce, meszek w lesie, itd. Problemem moralnym jest zabicie człowieka. Mniejszym już zabicie zwierzątka domowego, które jest surowo karane i piętnowane społecznie. Inne prawo odnosi się do zwierząt hodowlanych, zaleznie od kultury w której żyjesz. Hindusie zaje*liby Cię za zabicie krowy, żydzi świni, a w Polsce oburzeniem byłoby zabicie i zjedzenia kota. Problemem dla zdroworozsądkowo myślącego człowieka jest rozróznienie zwierząt domowych od hodowolanych. Czemu jednymi się opiekujemy i nie wyobrażamy sobie robić im krzywdy, a pozostałe zarzynami tysiącami, hdując na sterydach i antybiotykach, aby szybciej sprzedać i dać się ludziom nażreć. Nadążasz ? Odnośnie tego co napisałeś ... mam problem moralny, czy jeśli bym Cię znał i wiedział jaką masz opinię, czy byłoby mi Ciebie żal gdyby jakiś muslim łeb Ci urżnął. W końcu człowiek to też zwierze, też żyjątko ... pozdrawiam serdecznie

2 / 6
knaimad

[demot] Jak to mawiał klasyk: "Cała Polska się z was śmieje. komuniści i złodzieje".

3 / 3
knaimad

[demot] sami do tego doprowadzacie, ale potem się nie dziw jakie skutki wywołujesz ćwierćinteligencie. pzdr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 21 następna »