Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

xtreme2007

Z nami od: 21 czerwca 2014 o 14:04
Ostatnio: 20 lutego 2018 o 17:37
Wiek: 27
Płeć: mężczyzna
Exp: 27
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 47 (43 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5199
  • Komentarzy: 652
  • Punktów za komentarze: 1077
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Logika polskiego feminizmu

Logika polskiego feminizmu – Jak z nimi rozmawiać?
Źródło: internet
archiwum

Himalaje hipokryzji

Himalaje hipokryzji – U góry - Majeczka nagrodzona za walkę o prawa kobiet do ,,bezpieczeństwa, wolności i godności".Na dole - Majeczka wesoło pozująca z ,,Obywatelem SB", który, wydarł na kobietę ryja, że jest śmieciarą, i że bardziej od niej szanuje ku*wę spod latarni. I wymachiwał jej brudnymi racicami przed twarzą.Mało jej nie pobił, musieli go odciągać od niej. ,,Bezpieczeństwo kobiet", Majeczko.Porównał ją do ku*wy i groził połamaniem rąk. ,,Godność kobiet", Majeczko.Zaatakował ją tylko za odmienne poglądy, których nawet nie dał jej szansy przedstawić, jak na rasowego bolszewickiego komunistę przystało. ,,Wolność kobiet", Majeczko.Teraz chyba rozumiem co miał na myśli Newsweek, dając ją ostatnio na swojej okładce z podpisem: ,,Maja już taka jest".
Źródło: www.facebook.com/razproza
archiwum

To nie ''człowiek" - kiedyś german nazi, dziś femi-nazi

To nie ''człowiek" - kiedyś german nazi, dziś femi-nazi – 2 tydzień ciąży:Zarodek składa się już z kilkuset komórek. Układają się one w trzy tzw. listki zarodkowe, z których powstaną różne narządy dziecka.3 tydzień ciąży:17. lub 18. dnia po zapłodnieniu krążek komórek, którym był dotąd zarodek, zwija się, przybierając podłużny kształt przyszłego dziecka.4 tydzień ciąży:Zaczyna formować się serce – najpierw jest tylko pojedynczą małą rurką, zgiętą w kształcie litery S, ale w 22. dniu zaznaczają się w nim komory, które zaczynają się kurczyć. Mózg dzieli się na przodomózgowie, śródmózgowie i tyłomózgowie. Po obu stronach głowy powstają zalążki oczu i uszu.To tyle apropos "to jeszcze nie człowiek".
Źródło: internet
archiwum

A my się dziwimy, że islamiści uważają cywilizację zachodu za zepsutą i gardzą nią...

A my się dziwimy, że islamiści uważają cywilizację zachodu za zepsutą i gardzą nią... –
Źródło: internet
archiwum

Katolicyzm odkłamany...

Katolicyzm odkłamany... –
archiwum

Hipokryzja level - UE

Hipokryzja level - UE – Jak podają zagraniczne media, w tym między innymi Daily Mail - tuż po tym, jak bolszewicka Komisja Europejska postanowiła ogłosić, że ukarze Polskę za wycinkę drzew w puszczy, nie zwracając uwagi na argumenty leśników i woląc jak zwykle ślepo wierzyć swoim bolszewickim kolegom z ,,GW" - niemiecki sąd w Kolonii wydał zgodę na wycięcie w pień całego, pradawnego, dziewiczego, liczącego 12 tysięcy lat lasu Hambach.Miejscówę upatrzyła sobie największa spółka energetyczna w Niemczech, RWE, która chce sobie tu otworzyć kopalnię węgla. Sąd odrzucił protesty aktywistów. Rżnijcie, chłopaki, aż wióry polecą.Będzie jakiś kwik medialny? Eurodebaty? Rozmowy o kondycji demokracji w Niemczech? Litości.Przepisy? Środowisko? Ochrona? Unia? Zakazy? Komisje?Bitch, please. Jesteśmy Niemcami.Rozkazywać i zakazywać to MY, a nie nam.
archiwum

Himalaje hipokryzji gazety wyborczej

Himalaje hipokryzji gazety wyborczej –
archiwum

Domagający się ''tolerancji'' lewacy atakują.. katolików za różaniec.

Domagający się ''tolerancji'' lewacy atakują.. katolików za różaniec. – Nie przeszkadza im dżihad, zamachy,ani że terrorystom zdjęto kaganiec.Boli ich krzyż. Boli ich Kościół.Boli, że ktoś odmawia różaniec.Nie gorszy ich flaga wsunięta w psie łajno,profanacji krzyża teatralny taniec.Gorszy ich... ,,Zdrowaś Mario".Gorszy ich zwykły różaniec.Kto nie szanuje innych religii,jest ,,zaściankowcem i popaprańcem."Plują nam jadem o... tolerancji (!)a potem gębę wycierają różańcem.Mówią o prawie do ,,wolności wyznania"i że ma je KAŻDY Europy mieszkaniec.A potem w praktyce, wolności granicekończą się tam, gdzie różaniec.Boli ich, że człowiek ma wiarę, sumieniei że za grzechy przeprasza.Dwa tysiące lat temu, ci sami krzyczeli:,,Uwolnij nam Barabasza"...
archiwum

Komu zaufasz w chwili próby ?

Komu zaufasz w chwili próby ? –
Źródło: 9gag.com
archiwum

Poziom KOD'owców

Poziom KOD'owców –
archiwum

Upamiętnijmy 3 mln polskich żydów

Upamiętnijmy 3 mln polskich żydów – Pozostałe trzy miliony polskich chrześcijan upamiętniać nie trzeba.
Źródło: onet
archiwum

Obiektywne media.

Obiektywne media. –
Źródło: twitter
archiwum – powód

Sprzedam telewizor.

Sprzedam telewizor. –
Źródło: twitter
archiwum

Jak Petru i .Nowoczesna robią szopkę w Sejmie

Jak Petru i .Nowoczesna robią szopkę w Sejmie –
Źródło: twitter
archiwum

"Są równi i równiejsi"

"Są równi i równiejsi" –
Źródło: twitter
archiwum

Głębia przemyśleń pani poseł mnie powaliła. Wybitny polityk młodego pokolenia.

Głębia przemyśleń pani poseł mnie powaliła. Wybitny polityk młodego pokolenia. –
Źródło: twitter
archiwum

Zaorane...

Zaorane... –
Źródło: fb
archiwum – powód

Gdy myślisz, że lewicowa myśl społeczna osiągnęła szczyt swoich możliwości, to pojawia się artykuł pokazujący, jak bardzo się mylisz.

Gdy myślisz, że lewicowa myśl społeczna osiągnęła szczyt swoich możliwości, to pojawia się artykuł pokazujący, jak bardzo się mylisz. –
Źródło: pikio
archiwum

Poseł od wolnych "piąteczków" przypomina o sobie..

Poseł od wolnych "piąteczków" przypomina o sobie.. – Janusz Sanocki zaparkował samochód za znakiem zakazu, zajął cały chodnik i zasłonił wyjazd karetkom pogotowia.Wściekły poseł zadzwonił do komendanta Straży Miejskiej Grzegorza Smolenia. "NTO" dotarła do nagrania z tej rozmowy."Co to k...?! Natychmiast przyjeżdżajcie ściągnąć tę blokadę! Powiedz tym swoim matołom..." - wydawał polecenia zdenerwowany poseł Sanocki.Parlamentarzysta zwyzywał strażników, którzy pojawili się na miejscu i zalecił im, by blokadę "wsadzili sobie w d...". Dyrektora szpitala w Nysie oskarżył o niewłaściwą organizację parkingów. W rozmowie z "NTO" Sanocki podtrzymał, że ten, który założył blokadę, jest "matołem", a całą akcję nazwał "bezduszną". Zapowiedział też złożenie wniosku o odwołanie dyrektora szpitala.Janusz Sanocki zasłynął dotychczas tym, że na pierwszym posiedzeniu Sejmu zgłosił wniosek formalny o... wolne piątkowe wieczory dla posłów.
Źródło: interia