Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tadek77

Z nami od: 13 kwietnia 2012 o 21:17
Ostatnio: 15 września 2021 o 17:36
Exp: 58
Jest obserwowany przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 4 z 31 (27 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 8456
 • Komentarzy: 619
 • Punktów za komentarze: 184
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Absurdy kreskówek – Napisz w komentarzu jakie zauważyłeś absurdalne sytuacje w bajkach. Ja dam dwa przykłady.Bajka Muminki. Główny bohater ma na imię Muminek siostra to panna Migotka rodzice to mama Muminka i tata Muminka (można odnieść wrażenie że mają tak na imię od zawsze nawet gdy sami byli dziećmi)Bajka Miś Uszatek. Główny bohater mieszka sam w domu i chodzi do przedszkola.
Źródło: TVP
archiwum
Podwójne standarty Facebooka. Nienawiść wylewa się z komentarza ale po zgłoszeniu przez Patryka Jakiego jest taka odpowiedź – komentarz został jednak oceniony jako "nie naruszający Standardów społeczności"! - Zweryfikowaliśmy zgłoszony przez Ciebie komentarz i naszym zdaniem nie narusza on Standardów społeczności. Dlatego nie usunęliśmy go
Źródło: facebook
archiwum
Nie tak się umawialiśmy – Fundusze miały być wsparciem dla Polski bo Niemcy (i inni) bez ograniczeń i z minimalnymi podatkami robią w Polsce co chcą. Polskie firmy nie mogą konkurować z nimi bo był komunizm i dopiero raczkują a zagraniczne firmy już mają w swoich rękach połowę polskich firm
Źródło: Allegro
archiwum – powód
Sporo osób mówi - "Jestem przeciw aborcji ale za wyborem, który ma mieć kobieta" – To tak jak bym powiedział na przykład - Jestem za alimentami ale nie płacę bo chcę mieć wybór. Sprawa jest jasna albo zabijanie albo życie a nie jakiś bełkot. Po której jesteś stronie???
Źródło: onet
archiwum
Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Bierzcie to na klatę, z Różańcem w łapie – Napiętą sytuację w Polsce postanowił skomentować Wojciech Cejrowski. Podróżnik, który wielokrotnie podkreślał, że jest przeciwnikiem aborcji, także zwrócił uwagę na zachowanie uczestników protestów. „To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść” – napisał.
Źródło: ksiazki.wp.pl
archiwum – powód
Disney Polska przeprasza za to,że pod komentarzem Internautki zostawili serduszko – A oto ten komentarz:"Dzisiaj byłam na seansie (Mulan), polecam gorąco, świetne efekty, bardzo wzruszająca fabuła i nie brakuje elementów humorystycznych. Bardzo miło obejrzeć film w którym nie ma wepchanych na siłę murzynów i lgbt.w artykule na o2 napisano, że podobno Internauci szybko się oburzyli sprawą bo według nich oznacza to poparcie homofobicznego i rasistowskiego komentarza a przecież Disney od lat buduje wizerunek tolerancyjnej firmy.Ciekawe, ze jednak wszystkie komentarze pod artykułem popierają internautkę która przecież nikogo nie obraziła.
archiwum
Po ostatnich – wydarzeniach mam wrażenie że LGBT to grupa bardzo agresywna i nietolerancyjna. Daj plusa jak się zgadzasz.
Źródło: Wikipedia
archiwum
Wiadomości sportowe – Dziennikarze sportowi teraz muszą się nieźle nagimnastykować, żeby podać jakiegoś newsa. Prawie nic się nie dzieje w sporcie
Źródło: e-sochaczew.pl
Nie ma pieniędzy ze zbiórki na Seicento dla Sebastiana K. – Zebrano 150 000 złotych ale regulamin zbiórki w którym napisano, że pieniądze na zakup samochodu dla Sebastiana K., są własnością osoby, która wpadła na pomysł zbiórki.Organizator zamiast pomóc Sebastianowi pieniądze przekazał żonie
Źródło: wp wiadomości
archiwum
Czy Świat idzie w dobrym kierunku? – płyn do mycia naczyń „Fairy”, będzie się od teraz w Wielkiej Brytanii nazywał „Fair”, na dodatek – na etykiecie dodano tęczową flagę…Lider komunikacji LGBTQ+ w „P&G” stwierdził, że ma to „wyraźnie pokazać wsparcie i zaangażować ludzi w informacje o różnorodności"Szok, że w firma "P&G" ma kogoś takiego jak lidera komunikacji LGBTQ+Poza tym społeczność LGBT na zachodzie Europy już chyba ma wszystko czego chciała zatem o co tu chodzi tak naprawdę?
archiwum
Ksiądz, piwo i donosiciel TVN-u –
Źródło: youtube
archiwum
Jedna z działających w Polsce firm takie rachunki daje – jak to zapłacić?
archiwum
Jak zarobić 60 zł. na godzinę nic nie robiąc. –
Ciekawy komentarz do filmu "Kler" – Warto zobaczyć
Źródło: youtube
Dużo tu ateistów – Wiec mi powiedzcie po co posyłacie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej? Byłem dzisiaj na Mszy Świętej gdzie przyszła setka dzieci z rodzicami bo rozpoczęły się przygotowania. wcześniej tak na oko do kościoła przychodziło tak maksymalnie ze 20 osób. Jesteście tchórzami i brakuje wam odwagi żeby jasno postawić sprawę czy jest jakiś inny powód?
archiwum
Patryk JAKI SHOW, czyli jak rozmawiać z dziennikarzem TVN. – i pozamiatane
archiwum
Donald Tusk – Czy mi się zdaje czy urzędnik na tak wysokim stanowisku w Unii Europejskiej nic nie zrobił dla Polski
archiwum
Respect Poland – Respect the truth
Źródło: youtube
archiwum
Nigel Farage dobrze mówi. – ale lewactwo nie przyjmuje do wiadomości
Źródło: youtube
archiwum – powód
MAŁPA JANUSZ W GÓRACH – Śmieszne? mnie śmieszy. Ale zadaję sobie takie pytanie - czy to przejaskrawiona lekko rzeczywistość czy mocna przesada. Niestety chyba to pierwsze. zastanawiam się też skąd takie zachowania u niektórych naszych rodaków. Według mnie Polska za szybko się wzbogaciła. Może się mylę ale zobaczcie jak ten kraj wyglądał 30 lat temu. Niektórzy zarobili przez ten czas trochę grosza ale mentalnie jeszcze komuna.