Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sceptykiem_sie_urodzic

Z nami od: 28 października 2020 o 13:04
Ostatnio: 9 maja 2022 o 15:54
Exp: 74
Jest obserwowany przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 5 z 77 (72 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 8727
 • Komentarzy: 1700
 • Punktów za komentarze: 4313
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód
Jest nadzieja w społeczeństwie – Wielki szacunek dla rodziców którzy potrafią powiedzieć stanowcze NIE dla ideologii węża. Wolny człowiek to wolny umysł. Człowiek pozbawiony kajdan wiary może tworzyć rzeczy piękne i szlachetne bez obawy o to co powie kilku spasionych biskupów ubranych w kolorowe sukienki.
Źródło: Onrt
archiwum
Jest możliwe do wykonania? TAK! – Oby tak w Polsce!
archiwum
Powtórka z historii?Polska 1939Ukraina 2022 – Przyjaźń Niemiecko Rosyjska jest taka sama jak Polsko Węgierska.
archiwum
Tylko żarliwą modlitwą można ogrzać "Kościół". – Niestety, serca Biskupów, obrońców pedofilii są tak zimne i skamieniałe że żadną żarliwą modlitwą tego lodu sie nie roztopi.
Źródło: Onet
archiwum – powód
Jezus "przewraca się w grobie" – Jeśli dziecko jest orientacji homoseksualnej albo jeśli ksiądz pedofil aktem gwałtu sprawił dziecku przyjemność to taki czyn nie jest grzechem i "nie ma problemu".Czy jak zboczeniec gwałci niemowlę to też biskup będzie żądał sprawdzenia czy noworodek nie był czasem homoseksualistom a może krzyk dziecka to "krzyk rozkoszy" a nie krzyk bólu.Hipokryzja obrońców pedofilii sięga apogeum.A wy tępe ludki nadal klękajcie przed tym Świętym Człowiekiem w kolorowych ciuszkach, całujcie jego pierścień i w pokorze oddajcie mu hołd bo to przecież namiestnik Waszego kochanego Jezuska.Ludzie obudzicie się kiedyś! Takiego "idiotę" powinno się na taczkach wywieźć z pałacu biskupiego i do gnoju między świnie wrzucić gdzie znajdzie miejsce równym sobie intelektualnie istotom.......
archiwum
Młodzież przyszłością narodu. – Wszystkiego najlepszego dla Was młodzi, abyście zawsze kierowali się rozumem. Nie dajcie się omamić żadnej ideologii która Was zniewoli czy ograniczy. Bądźcie zawsze wolnymi ludźmi!
archiwum
Wzór Józefa godny naśladowania. – Jeśli prawdą jest że 12 letnia Maryja została ofiarowana Józefowi to ja już rozumiem dlaczego księża pedofile i ich obrońcy biskupi nie widzą problemu w seksualnym wykorzystywaniu dzieci w kościele.Każdy ksiądz czy biskup pedofil widzi w sobie po prostu sw. Józefa i próbuje naśladować jego uczynki.
archiwum
Niestety nie udało się w tym roku. – Ja też przyjąłbym uchodźców pod swój dach ale się nie udało w tym roku. Po prostu mi się się chciało, nie zrobiłem nic by to zmienić. Jednak jako prawdziwy polski katolik, pasterz narodu będę pouczał innych jak mają żyć, co jeść, kogo do domu zaprosić z kim uprawiać sex ale.... sam nie zrobi nic by innym pomoc, pokazać miłosierdzie Boże dając przykład dla wiernych .... bo przecież ze swoich pieniędzy tego nie zrobi. Uszczuplenie majątku kościelnego (prywatnych fortun biskupich) w akcie miłosierdzia, w imię Jezusa jest całkowicie obce tej grupie pasterzy kościoła katolickiego w Polsce.
archiwum
Czas uciekac do Szwajcarii? – Niebawem zakończą się rządy PIS i sprytni politycy już dziś spieniężaja "zagrabione" majątki by ich nie spotkała konfiskata ???Nie zdziwilbym się gdyby większość rządzących miała już dawno zapewniona spokojna starość np w Szwajcarii.Kraść do ostatniej chwili pod parasolem bezpieczeństwa Ziobry i uciec w ostatniej możliwej chwili przed prawdziwa sprawiedliwością.....
archiwum
"KSIĘŻA PEDOFILE DZIŚ SPALI DO POŁUDNIA" – "O radość niepojęta, nasze modlitwy zostały wysłuchane! Radości nie było końca, otworzywszy szampana w pałacu biskupim, świętowaliśmy kres naszych trosk. Dziś nasi bracia pedofile spali do południa snem spokojnym - bliski jest bowiem ich kres cierpienia.Telewizja która nasze złe uczynki wywlekała na światło opinii publicznej dostała cios w serce i jej los został przypieczętowany. Już niedługo zostanie uciszona.Z Jezusem w sercu, pełni nadziei oczekujemy na błogosławiony podpis pod uchwała "ANTY TVN" naszego wiernego sługę - Prezydenta.Nikt nam więcej nie będzie patrzył na ręce, będziemy mogli bez obawy sprzedawać zagrabione zimie państwowe i żyć pełnią życia bez strachu że nasze seksualne wybryki ktoś ośmieli się ujawniać w jakiejkolwiek telewizji."- relacjonuje jeden z Biskupów (obrońca pedofilów) po wczorajszym uchwaleniu przez Sejm ustawy "ANTY TVN"./ koloryzowane /
archiwum
OBROŃCA PEDOFILÓW – Jan Paweł II jako obrońca pedofilów wciąż jest AUTORYTETEM NARODOWYM. Czyż nie jest już pora aby rozliczyć Karola Wojtyłę, kar. Dziwisza i innych obrońców pedofilów ze swoich działań? Czyż nie jest już pora by mówić o realnych odszkodowaniach jakie powinien Kościół wypłacać ofiarom swoich pedofilskich działań?
archiwum
Wypowiedzieć Konkordat – Brak słów !!! Kościół śmieje się w twarz ofiarom księży pedofilów czynnie ich broniąc. Wypowiedzieć Konkordat! Usunąć religię ze szkół (religia to nie nauka, ksiądz to nie nauczyciel). Zdelegalizować pedofilską mafię kościelna a następnie dokonać konfiskaty majątków kościelnych na odszkodowania dla ofiar księży pedofilów! Rozliczyć majątki biskupów obrońców pedofilów!Dla mnie Jezus Chrystus ma twarz księdza pedofila! Czy tak ma skończyć kościół w Polsce?
Źródło: TVN24
archiwum
ATAK NA KOŚCIÓŁ – Bezpardonowy atak na kościół pedofilski!Prawdziwi Polacy! Narodowcy! brońcie naszego kościoła przed wydaniem akt, stańcie kordonem wokół budynku i nie dopuście policji do naszego archiwum. Brońmy naszych księży pedofilów przed więzieniem!Atak na nasz kościół to atak na Boga. Spalic, zniszczyć akta ale ich nie wydać !!
Źródło: TVN24
archiwum
Ramówka TVP – Włącz jakikolwiek kanał TVPIS a zobaczysz jedno z poniższych: - Smoleńsk Pamiętamy (spada oglądalność chyba)- Retransmisja mszy z Jasnej Góry dzięki uprzejmości TV TRWAM- Teleturniej o JEDYNYM Prawdziwym Papieżu w całej historii kościoła Janie Pawle II, - Serial szerzący nienawiść do: Sądów, Sędziów, Emigrantów, LGBT w którym rolę pozytywna gra Ksiądz (np Mateusz) a dylematem młodzieży są problemy z wyborami moralnymi związanymi także z kościołem- Dokument historyczny o okrucieństwie Nazistów wobec Polaków (i tylko Polaków jako jedynych ofiar II WŚ)- Powtórki kabaretów ocenzurowanych gdzie naśmiewanie się z opozycji jest głównym tematem skeczu - Koncert życzeń z piosenkami Zenka Martyniuka lub Mieczysława Fogga- Polityka w wydaniu tych samych ekspertów którzy jedynie chwalą poczynania rządu- PogodaCzy o czymś zapomniałem?
archiwum
PIERWSZA SPOWIEDŹ = TRAUMANajgorszy dzień mojego życia! – Spowiedzi towarzyszy straszny lęk. Nie ma oczyszczenia, jest poczucie winy szczególnie u dzieci.Dzień Pierwszej Komunii Świętej a także poprzedzającą ją Pierwszą Spowiedź pamiętam od jak najbardziej ZŁEJ, TRAUMATYCZNEJ strony! Od tego dnia Kościół Katolicki utożsamia we mnie ohydę porównywalną z traumą po "gwałcie" cechującą się "zespołem stresu pourazowego"!Cała rodzina "radowała się" z jakiegoś niezrozumiałego powodu a ja przerażony musiałem się spowiadać jakiemuś obcemu facetowi ze "swoich tajemnic". To było odrażające!Akt Komunii Świętej był tak obrzydliwy że gdy otrzymałem "Ciało Jezuska" to zwymiotowałem - opłatek utopił się w wymiocinach. Nigdy więcej nie poszedłem do komunii, nie przyjąłem żadnych kolejnych sakramentów - nigdy więcej nie poszedłem do Kościoła na mszę.Czy uważacie że Pierwsza Komunia Święta to taki "cudowny dzień" dla dzieci? Czy nie powinna być w terminie późniejszym, dorosłym? Piszcie w komentarzach o waszych traumach związanych z komunią.
archiwum
"Bitwa pod Grunwaldem"LGBT+ 2021 – Jedna z radnych o tym, że córka jest lesbijką, dowiedziała się z listu Wójta gminy Grunwald do premiera Mateusza Morawieckiego.Wójt Grunwaldu Adam Szczepkowski pisze: "Córka radnej jest już dorosła, tak samo jak córka przewodniczącej rady, która także jest homoseksualna"Nie ważne, jak można nisko upaść - ważne by osiągnąć zamierzony cel zgodny z myślą ideologii PIS i Kościoła. Ciekawe czy Wójt gminy Grunwaldu otrzyma "medal za obronę wartości katolickich" od Ministra Edukacji Czarka.
archiwum – powód
Beata Szydło w Radzie Muzeum Auschwitz-Birkenau – Obecność Beaty Szydło w Radzie Muzeum Auschwitz to tak jak by do Rady Muzeum zaprosić Adolfa Hitlera.Beata Szydło docelowo ma być dyrektorem Muzeum.Pamiętamy Beatę Szydło jako osobę która usunęła flagę Unii Europejskiej z konferencji prasowych, tą samą co Krystyna Pawłowicz nazywała „szmatą”.Osoba o tak niskim formacie politycznym, służalczości i ignorancji z zerową empatią to fatalny polityczny wybór dla wizerunku Polski. Tylko czekać na moment gdy "ogłosi" że w Auschwitz TYLKO i WYŁĄCZNIE mordowani byli Polacy.
archiwum
PZU wchodzi w branżę fitness – Doprowadzić do upadku dobrze rozwiniętą branżę, zakazać jej działalności, nakładać olbrzymie kary przez Policję, odkupić za złotówkę i cieszyć się z sukcesu gospodarczego w Pisowskim Kraju!Przedsiębiorco! jeśli upadasz to nie przez COVID a przez politykę PIS - pod pozorem walki z pandemią kradną Wasze majątki by rodziny PISOWSKIE, OBAJTKOWE miały dobrze opłacane stanowiska!Czekamy na kolejne segmenty gospodarcze które zostaną przejęte przez PIS: Sieci Hoteli w górach, nad morzem na mazurach, Stoki narciarskie, Sieci gastronomiczne.Każdy kto dobrze radził sobie przed pandemią jest na celowniku pazernych dorobkiewiczów z PIS. Bank można kupić za złotówkę to czemu nie inne segmenty gospodarcze!!!Wojna w Zjednoczonej Prawicy jest dlatego że walczą o podział łupów z Waszych upadających biznesów.Covid to narządzie by stworzyć Pisowskich Oligarchów.
archiwum
Nowa wersja kreskówki – Fred Flintstone i Barney Rubble porzucają swoje rodziny i stają się parą. Oto nowe zaskakujące perypetie bohaterów popularnej kreskówki. Animowana seria powstaje jako sprzeciw piętnowania osób LGBT+ i jednoczesnego bezpardonowego promowania "ideałów Kościoła Katolickiego".Kreskówka nie będzie dostępna na terytorium Polski.
Źródło: znalezione przypadkowo w internecie
archiwum
Ludobójstwo w imię imperium - refleksja historyczna. – Niektóre nacje zapłaciły wysoka cenę za angielskie ambicje imperialne: Irlandczyków wzięli głodem, zagłodzili rdzennych Tasmańczyków, Angielska szkoła pacyfikacji Aborygenów w Australii.Dla wielu narodów należących do byłego Imperium Brytyjskiego śmierć Filipa a w przyszłości śmierć Królowej Elżbiety będzie powodem do RADOŚCI a nie smutku!Ludobójstwa jakie miały miejsce za czasów panowania obecnej Rodziny Królewskiej nigdy nie zostały rozliczone, są przemilczane i niewygodne. Wiele osób Imperium Brytyjskie porównuje do Hitlerowskiej III Rzeszy - identyczne metody eliminujące ludzi.Wygrywający wojnę piszą historię ale czy Filipa można porównać do Eva Braun ą Elżbietę do Adolfa? Czy postać Filipa i Elżbiety historia w niedalekiej przyszłości nie oceni negatywnie? Czy naprawdę wierzycie że mieszkańcy 1/3 kuli ziemskiej którzy byli ciemiężeni przez Imperium Brytyjskie będą opłakiwali z "żalem w sercu" śmierć obecnie panujących skoro ich dziadkowie byli mordowani przez okupanta ?