Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sceptykiem_sie_urodzic

Z nami od: 28 października 2020 o 13:04
Ostatnio: 27 maja 2023 o 15:00
Exp: 107
Jest obserwowany przez: 5 osób
 • Demotywatorów na głównej: 12 z 124 (112 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 17654
 • Komentarzy: 2153
 • Punktów za komentarze: 5543
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
"Nie zastąpi ciebie nikt" – Podcieranie sobie "pupy" Papieżem przez polityków PIS trwa w najlepsze. Im więcej medialnego show wokół ukrywania pedofilów w Kościele przez Kardynała Wojtyłę tym więcej zmanipulowanych ludzi. Na ironię więcej o "atakach" na Polskę jako atakach na Polskiego Papieża mówi TVPiS niż inne media.Narracja PiSowska to narracja w której jedynym "godnym papieżem" w całej historii kościoła był tylko Polak, Karol Wojtyła nazwany Janem Pawłem II. Po śmierci "jedynego prawdziwego papieża" w Watykanie jest wielka czarna dziura, której nikt nie umie wypełnić - a późniejsi papieże nie "dorastają do pięt" naszemu Polakowi - co gorsza nie wpisują się nawet w ułamek jego nauk.Można wręcz napisać że sam Jezus Chrystus był "nikim" w porównaniu z JPII wg narracji PiSowskiej propagandy (no może sam Jarosław Kaczyński jest "równy" papieżowi). onet.pl/informacje/onetkrakow/kaczynski-konc< WróćOpuncja@Opuncja33Wadowice, wczorajsze zdjęcia z budowy sceny na niedzielny koncertpapieski są nieaktualne. Scena powoli osiąga nieboskion.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Onet > Wiadomości › KrakówKIDziewul, Opuncja, Twitter / Shutte stockW Wadowicach trwają przygotowania do koncertu papieskiego TVP i wizyty prezes..KaczyńskiegoaKaczyński, koncert TVP isprytny zabieg wojewody.Wszystkie wątpliwości wokółkoncertu w rocznicę śmiercipapieża
"Półnaga kobieta, przemoc i wyzwiska" vs "czapka" w kościele – "Zamknij ryj, szmato! Jesteś moim kundlem!" - takie słowa wykrzykiwał w kierunku półnagiej, leżącej na ziemi kobiety przedstawiciel grupy rekolekcyjnej, która prowadziła rekolekcje w Toruniu.- "organizator przeprasza"24-latek ma proces o obrazę uczuć religijnych. Bo wszedł do kościoła w czapce - "organizator zgłasza przestępstwo"WNIOSEK:Możesz wejść do kościoła, wykrzykiwać przekleństwa, poniżać jedną osobę w imię Boga i to nie jest przestępstwem, ale jest nim to, że wejdziesz do tego samego kościoła w czapce.Ile osób złoży doniesienie do prokuratury o obrazę uczuć religijnych? Półnaga kobieta przy ołtarzu, przekleństwa... jest "szmacona jak Chrystus" NIA ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOdziennik PODCAST ŻYCIE ASZKOBIETY KRAJ ZWIERZĘTA KULTURA REKLAMA24-latek ma proces o obrazę uczućreligijnych. Bo wszedł do kościoław czapce [PRAWDA]ASZ: ASZdziennikdziennik04 sierpnia 2021, 16:33 2 minuty czytaniaUmówmy się: gdybyśmy wymyślili nagłówek powyżej, to w ogóle nie byłobyśmieszne. Ale ponieważ cała sytuacja jest prawdziwa, to jest śmieszne, i to bardzo.Choć i straszne - zwłaszcza z perspektywy 24-letniego Bartka, który 5 lat temupopełnił błąd życia i wszedł w czapce do Sanktuarium Marii Śnieżnej w KotlinieKłodzkiej.OAXWyborcza.pl Wałbrzych7 godz.L***Czy za wejście do kościoła w czapce można dostać zarzutyprokuratorskie za obrazę uczuć religijnych? Przekonał się o tym 24-latek, który staje teraz przed sądem.
"Sprawiedliwie ukarany Ksiądz" – Skoro winne były dzieci, ofiary księży pedofilów, które "lgnęły" do księży i sprowadzały ich na złą drogę to w tym przypadku winni byli zapewne kierowcy, właściciele aut które rozbił pijany ksiądz. tvn24TVN WARSZAWAŹRÓDŁO: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŻELECHOWIEWIDEO BEZ DŹWIĘKUtvn24.pl00:34/01:02Ksiądz miał ponad dwa promileTVN WARSZAWA | OKOLICE8 =Rozbił dwa auta, był pijany. To ksiądz.Kuria liczy, że zostanie "sprawiedliwieukarany"17 MARCA 12:59tvn×
"Święci z dupy wzięci" – "Święta" Matka Teresa z Kalkuty odmawiała podawania leków potrzebującym (mimo że je posiadała) uważając, że ból i cierpienie to droga do zbawienia."Święty Jan Paweł II" chronił pedofilów jako Kardynał Wojtyła, a gdy został papieżem nagradzał ich za "zasługi dla Kościoła".Czy jest jeszcze jakiś święty, który ma jakikolwiek autorytet? Papież Benedykt, gdy odkrył jakie "szambo" zostawił mu "Święty Jan Paweł II", to podał się do dymisji. Oby tak dalej Kościele katolicki. A świat jeszcze za naszego życia będzie wolny od twojej ideologii węża
archiwum
"Korespondencja i notatki, które trzeba było spalić, zostały spalone" – Stanisław Dziwisz zapewnił, że "korespondencja i notatki, które trzeba było spalić, zostały spalone" po śmieci Jana Pawła II.Obecnie możemy znać powód takiego postępowania patrząc na obecne wydarzenia i chyba kryminalną przeszłość Kardynała Wojtyły. Czy zapiski zawierały informacje o pedofilach, czynach pedofilskich? Może zawierały zapisy wyrzutów sumienia że nie "poradził sobie z powierzony zadaniem jakim było stanowisko Papieża". Czy publikacja jego notatek mogła zaprzepaścić możliwość jego beatyfikacji? Wszystko co dotkną Jan Paweł II, odręcznie napisał, wszelkie miejsca gdzie przebywał otaczano czcią i kultem. Zapotrzebowanie na pamiątki po nim było i jest tak ogromie że wydaje się dziwne dlaczego jego osobiste zapiski musiały zostać zniszczone? Człowiek święty i przedstawiany jako wzór do naśladowania pozostawił po sobie takie "obrzydlistwa" że trzeba było je zniszczyć, spalić?
archiwum
Uchwała w obronie dobrego imienia "Adolfa Hitlera" – Andrzej Duda ułaskawia przestępców zanim sąd wyda wyrok. PiS uchwała ustawy pozwalające zalegalizować kradzieże publicznych środków w imię walki z covid a teraz? Potencjalnego obrońcę pedofilów który tuszował wszystkie afery pedofilskie próbują na siłę uczynić monolitem świętości. Ocenę postępowania Wojtyły powinni zająć się niezależni śledczy.Stanowcze NIE dla bezmyślnego kultu kogoś kto jest plugastwem dla kościoła - jeśli oczywiście potwierdza sie jego okropne czyny.
archiwum
Czy Twoje dziecko jest bezpieczne na religii w szkole? – Pamiętajmy! Religia to nie nauka czyli ksiądz to nie nauczyciel!Czy ksiądz który bije dzieci, wykręca ręce uczniom czy każe przepraszać Boga (sam fakt zmuszania do przepraszania Boga jest zenujacy) jest odpowiednia osoba która może przebywać w szkole?Czy rodzice nie widzą tej krzywdy?Nikt w klasie się stanie w obronie dziecka. Uczniowie boją się wstawić za kolegę bo byłby to atak na samego Boga. Rodzice zapewne także nie zgłoszą tego na policję bo mają złamane karki moralne i zapewne jeszcze pójdą przeprosić księdza za to że ten musiał nawracać ich dziecko na ścieżkę Pana.Wiecie kto zostanie ukarany? Ten kto nagrał film i go opublikował. Rodzice tego odważnego dziecka które nagrało film chyba już szukują nowej szkoły dla swojego bohatera.
archiwum
Armio Boga, Żołnierzu Chrystusawypełnij swój obowiązek wobec ojczyzny! – Ich bronią jest różaniec. Ciężki, z perłowymi koralikami i solidnym krzyżykiem. Do kupienia w internetowym sklepie Żołnierzy Chrystusa za 89 złotych. Niestety chwilowo towaru brak. (mobilizacja?)Pewnie srają teraz w gacie ściskając w dłoniach swoje żelazne krzyżyki, żarliwie się modląc, by nie zostali powołani do wojska. Kto jeśli nie oni może bronić Katolickiej Polski Jezusa Chrystusa Króla?
archiwum
"Kolorowa tęcza" jest zła ale "czarny kościół" jest dobry. – Czy nadal uważamy że największym złem jest LGBT który powiązany jest z kolorową tęcza? A może to właśnie kolor czarny utożsamia największe zło jakie czai się w .... Kościele? Kolor wybrano chyba celowo.Czy Twoje dziecko jest bezpieczne na lekcji religii w szkole? Czy będzie bezpieczne jeśli lekcje będą odbywać się w zaciszu kościelnych sal katechezy?Może niech lepiej religia zostanie w szkole bo tam księża nie mają tak dużo swobody jak na "swoim terenie"?Tylko szkoła zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo na lekcji religii.
Cennik u lekarza wg cennika księdza – Gdyby lekarze stosowali te same cenniki co księża, to wówczas wizyta u lekarza kształtowała by się w następujący sposób:1. Do lekarza mogą chodzić tylko osoby, które lekarz zna i aprobuje. Osoby, które lekarz wykluczy pozostają bez opieki medycznej2. Rejestracja w przychodni: co łaska, ale nie mniej niż 100 zł3. Wizyta u lekarza: co łaska, ale nie mniej niż 500 zł4. Wypisane recepty: co łaska, ale nie mniej niż 200 zł5. Wizyta domowa: co łaska, ale nie mniej niż 500 zł6. Coroczna wizyta kontrolna w domu pacjenta (w okresie świątecznym, kontrola zdrowia) w kopercie co łaska, ale nie mniej niż 1500 złPS Jakie to jest prawdziwe, a miało być sarkastyczne... Jarosław Kaczyński o lekarzach: muszą mieć poczucie misji, jak ksiądz
archiwum
Natychmiast uruchomić nasz Religijny system obronny! – Dlaczego nasz religijny system obrony nie działa poprawnie!? Dlaczego przez cudowny płaszcz ochronny roztoczony nad Polska przez Matkę Boską przeszły pociski okupanta.Natychmiast rozpocząć powtórne zawierzenie Polski naszej opiekunce i zbawicielce. Wszystkie kościoły mają być w pełnej mobilizacji, rozpocząć modlitwy w kościele.Wszystkie fundusze finansowe przeznaczyć na kościół gdyż to on może zbawić nasza kochana ojczyznę. Wysłuchamy apelu naszego przetwórcy stańmy do obrony naszych kościołów.
archiwum
Kościół niszczy relacje rodzinne – Jeśli rodzice nie chcą ochrzcić dziecka gdyż uważają że ono samo, świadomie gdy dorośnie powinno o tym zadecydować to Kościół powinien w pokorze uszanować wolę rodziców.Kościół szczuje, inspiruje konflikty między rodzicami na dziećmi, bratem na siostrą tylko dla tego że ktoś może powiedzieć NIE wierze w Jezusa.Kościół powinien w pokorze i służalczości swoją pracą przyciągać ludzi do swojej wiary a nie nakazami i zakazami często okraszonymi pedofilia. Droga kościoła zmierza do upadku.
archiwum
Czy Twoje dziecko jest bezpiecznew Kościele, na lekcji religii czy podczas spowiedzi? –
archiwum
Kto uczy Twoje dziecko religii w szkole? – Czy tak zdemoralizowany ksiądz powinien uczyć religii w szkole? Czy Twoje dziecko jest bezpieczne na lekcji religii? Jakie wartości może przekazać Twojemu dziecku osoba dla której złamanie przysiegi spowiedzi jest czymś normalnym?Czy ufasz swojemu spowiednikowi? Czy masz pewność że Twój spowiednik nie wykorzystuje wiedzy o Twoich grzechach przeciwko Tobie?Odpowiedzi udziel sam sobie.
archiwum
"NIE LĘKAJCIE SIE" – Jeśli jesteś ofiarą księży pedofilów, jeśli komukolwiek o tym mówiłeś lub mówiłaś, jeśli tym "kimś" był Jan Paweł II to stan w "świetle prawdy" i mów o tym szeroko i szczerze.Nie wolno się bać zakłamanych, ślepych na prawdę fantastycznych wyznawców kultu "Polaka Papieża". Mówmy szczerze i otwarcie o prawdziwym obliczu Karola Wojtyły. Nie bójmy się zadawać trudnych pytań i oczekujmy prawdziwych odpowiedzi.
archiwum
Wilk w owczej skórze.Szatan w białej szacie. – Kochani rodacy, Polacy, Chrześcijanie, którzy tak kochacie swojego Boga, Jezusa Chrystusa oraz jedynego papieża Polaka, już czas na rzetelną dyskusję nie o tym "jczy wiedział" ale o tym "jak dużo tuszował i chronił" pedofilii w kościele nasz "ukochany Jan Paweł II".Tysiące ludzi na całym świecie modli się do Jezusa poprzez wstawiennictwo tego człowieka, który okazuje się powoli być "bezdusznym potworem aprobujacym krzywdę i gwałty na dzieciach"
archiwum
Papież nie chciał pomników.... bo wiedział że kiedyś zostaną zburzone! – Papież wielokrotnie prosił by nie budować mu pomników! Teraz znamy powód tej prośby gdy na światło dzienne wychodzą kolejne afery już nie tylko pedofilskie ale i o charakterze mafijnym z jego osobą w roli głównej.Wiedząc że kiedyś ktoś ujawni "prawdziwe" oblicze "tego człowieka", "tego Jana Pawła II" - gdy ludzie zrozumieją jaką był persona, zaczną po prostu burzyć w rozgoryczeniu jego i tak marnej jakości podobizny - bo "Duch Święty odmienił ich oblicze"Jaki żal w sercu będą czuły osoby wiedząc że tyle lat modliły się do świętego niesłusznie wyniesionego na ołtarze pod wpływem chwilowych emocji a nie rzetelniej analizy jego faktycznych działań.Jak czuje się obecnie Kardynał Dziwisz który był niczym ślepiec: nic nigdy nie widział, wiedział, słyszał - to najbardziej pokrzywdzona osoba przez Jana Pawła II.
archiwum
Odczłowieczenie w seminarium jako modelowy proces nauczania kleryków. – Masz powołanie, czujesz miłość do Boga, chcesz pomagać! Wybierasz kapłaństwo a tam .... zostajesz zniszczony i sformatowany na zwyrodnialca i pedofila.Wygląda to tak jak by obecnie lekarzy kształcić mieli "Naziści w Auschwitz". Żaden lekarz nie nauczyłby się swojego zawodu a stał by się jedynie kopia dr. Mengele.Aż strach pomyśleć jaka "edukację kościelna" otrzymał nasz minister Czarek.
archiwum
Beaty(fikcja) Jana Pawła IIpod "presją i mistyfikacją" – Od dawna uważam że wybór Polaka, Jana Pawła ll na papieża a później na świętego była największym złem jaki mogło spotkać polski kościół i jego wyznawców.Pedofilia, obrona pedofilów, nagradzanie pedofilów, zaniechanie ścigania pedofilów w kościele, tuszowanie pedofilii w kościele, współpraca z pedofilami czy nawet sprzedaż kleryków do USA dla tamtejszych księży pedofilów (wszystko pod otoczką niewiedzy) to chyba nie klasyfikuje takiej osoby na święta.Kiedy w Polsce rozpocznie się dyskusja na temat "nie czy wiedział" ale "jak dużo i świadomie tuszował" Jana Pawła ll aktów pedofilskich.Mam obawę że to wlasnie pedofile wynieśli Wojtyłę na ołtarze w ramach podziękowania za wkład w ich pedofilskie środowisko oraz otoczenie ich należytą ochroną.
archiwum
216 milionówDla Kosciola od PIS – Uważam że kościół powinien służyć ludziom (tak jak to reklamuje)i utrzymywać się z bezpośrednich datków od swoich wyznawców.Środki publiczne powinne zostać skierowane na szpitale, szkoły, przedszkola, infrastrukture która służy wszystkim a nie malejącej z roku na rok grupie osób.Opodatkować kościół jak każda instytucje. Stop handlu ziemią wyłudzają przez kościół od skarbu państwa. Stop wspierania pedofilów.