Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

florianskoczylas

Z nami od: 25 stycznia 2019 o 15:02
Ostatnio: 10 października 2020 o 16:23
Exp: 8
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 81 (78 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4790
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Zagłada polskich parafii na wschodzie | Tak sowieci niszczyli polskie kościoły na Kresach [WIDEO] – Mocny reportaż ukazujący jak bolszewicy rozprawiali się z Polakami i i polskim kościołem na dawnych wschodnich ziemiach Rzeczypospolitej.
archiwum
Polacy w Mołdawii: Najdzielniejsza tarcza Rzeczypospolitej  - Jak tam żyją już od 400 lat?| Reportaż – Za czasów I Rzeczypospolitej Polacy w Mołdawii byli pierwszą linią obrony przeciwko Turkom,Kozakom,Tatarom i Moskwie. Jak żyją dziś nasi w Mołdawii po 400 latach?
archiwum
U Polaków w Rumunii - Nowy Soloniec: Górale Czadeccy na Bukowinie – Na Rumuńskiej Bukowinie żyją Polacy -Górale Czadeccy. Osiedlili się tam w XIX wieku. Do dziś w północnej Rumuni żyje kilka tysięcy naszych krajan. Odwiedziliśmy ich aby zobaczyć jak żyją.
archiwum
Horror Polki z Kresów - Staruszka od 3 lat żyje ze złamaną nogą, ledwo starcza jej na chleb. – Feliksa Polakowska z Czerwonych Chatek na Żytomierszczyźnie przez 40 lat pracowała w kołchozie jako dojarka. Dziś będąc w podeszłym wieku ledwo starcza jej na chleb a na dodatek żyje ze złamaną nogą. Jej życie nie było łatwe podczas wojny jej brata zakatowali Niemcy za rzekomą pomoc partyzantom. Drugi brat poszedł na Berlin z II Armią Wojska Polskiego i już nie wrócił. Później nastały powojenne ciężkie lata w sowieckiej rzeczywistość. Po tym wszystkim Pani Feliksa przeżywa swą starość w nędzy i ubóstwie.
96-letnia Polka z Kresówśpiewa Rotę –
archiwum
Wzruszające! Odnaleźli się po 75 latach [WIDEO] – Jako małe dziecko został wywieziony z Kresów pod Sobótkę. Stanisław po upływie ponad 70 lat wrócił wrócił do rodzinnej Konopnówki. Wyprawa zakończyła się nieoczekiwanym obrotem akcji.
archiwum
Repatriant z Kazachstanu na poszukiwaniach rodzinnych śladów [WIDEO] – Wyruszyliśmy na Kresy z Andrzejem z Kazachstanu na ziemię jego pradziadów skąd zostali oni wywiezieni do Kazachstanu w 1936 roku w wyniku stalinowskich represji. Po 84 latach prawnuk wrócił na ziemię pradziadów, pojechaliśmy w nieznane. Co znaleźliśmy? Odpowiedź w najnowszym reportażu.
archiwum
Polacy na Syberii - Reportaż o Polakach w Rosji [Wideo] –
archiwum
Słodkie zwierzaki w akcji –
archiwum
Tymczasem w Rosji - kompilacja 2020 –
archiwum
Śliczne dzieci zwierzęta najlepsze chwile –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Najśmieszniejsze koty –
archiwum
Słodkie zwierzaki w akcji  –
archiwum
Słodkie zwierzaki w akcji –
archiwum – powód
Niesamowita walka dwóch goryli –
archiwum
Ruska policja - Oglądaj do końca  –
archiwum
Water Best Fails Compilation  –
archiwum
Dzieciaki VS Zwierzaki –
archiwum
Co te Koteły –
archiwum
Chłopak inteligentnie upokorzył dwóch policjantów –