Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

drwb

Użytkownik otrzymał bana za: Spam polityczny
Ban wygasa: 2018-03-05 22:38:04
Z nami od: 19 stycznia 2017 o 23:40
Ostatnio: 23 lutego 2018 o 0:04
Płeć: mężczyzna
Exp: 4
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 33 (31 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1170
 • Komentarzy: 11
 • Punktów za komentarze: 29
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Przyjaciel Polski Szewach Weiss

Przyjaciel Polski Szewach Weiss – "Rząd PiS niweczy wszystko, co udało się osiągnąć w relacjach między Polską a Izraelem"
archiwum

No i wypromowali Polskę...

No i wypromowali Polskę... – 1. Polskie słowo "szmalcownik" zostało przetłumaczone na 24 języki unijne wraz z dokładnym wyjaśnieniem jaki typ Polaka jest reprezentowany pod tą nazwą2. Określenia typu "polish death camps" padły w prasie całego świata w ciągu ostatnich tygodni częściej niż w całym okresie powojennym, a w internecie to setki milionów wyszukiwań fraz wcześniej niemal nie używanych.3. Natomiast narracja kwilących na lokalnym podwórku pisowców w ogóle się nie przebiła. Cały świat wysłuchał więc jednostronnej narracji strony żydowskiej, okraszonej przykrymi dla nas przykładami.4. PIS więc wypromował (naprawdę skutecznie) fałszywy wizerunek Polski jako kraju antysemickiego, wspólnika Holocaustu, który za pomocą represji prawnych próbuje ukryć swoje winy.5. Jednak z jednego dużego kraju PIS dostał wsparcie. Parlament Rosyjski pochwalił pisowską ustawę. 6. GRATULACJE!
archiwum

Kolejne ćwierć miliona złotych dla specjalnej kasty

Kolejne ćwierć miliona złotych dla specjalnej kasty – Tym razem kancelaria prezydenta rozdzieliła między swoich ludzi ponad ćwierć miliona złotych wyjętych z naszych kieszeni. Po pisowskiej kaście z kancelarii premiera tym razem pisowska kasta od prezydenta dzieli pieniądze zabrane Polakom. Już wiadomo po co są kolejne podwyżki podatków.
archiwum

Czy Ziobro z Brudzińskim wyślą policję po Kaczyńskiego i doprowadzą go skutego kajdankami?

Czy Ziobro z Brudzińskim wyślą policję po Kaczyńskiego i doprowadzą go skutego kajdankami? – Jarosław Kaczyński już po raz drugi nie stawił się na posiedzenie Komisji Etyki Poselskiej, w sprawie jego szkalujących, oszczerczych wypowiedzi. Chyba należałoby Pana Kaczyńskiego doprowadzić pod przymusem. Przecież "wszyscy obywatele powinni być równi wobec prawa"
archiwum

"Niestawianie się do prokuratury skutkuje akcją milicji" Ryszard Terlecki.

"Niestawianie się do prokuratury skutkuje akcją milicji" Ryszard Terlecki. – No to chyba tak samo jak w stanie wojennym
Źródło: PRL BIS
archiwum

PRL powraca

PRL powraca – PISowska UBecja zatrzymała legendę walki z komuną Władysława Frasyniuka. Dziś rządzą nami ci którzy w stanie wojennym - czasie próby charakterów okazali się tchórzami albo byli po prostu funkcjonariuszami aparatu represji. Dziś tchórze i Ubecy zatrzymują i opluwają tych, których niezłomna postawa przyniosła Polsce wolność. Smutne.
archiwum

Władimir Putin jest zadowolony ze swoich ludzi z Nowogrodzkiej

Władimir Putin jest zadowolony ze swoich ludzi z Nowogrodzkiej – Nowelizacja ustawy o IPN została przychylnie powitana w Rosji, czemu dał wyraz tamtejszy parlament. Pochwalił ją nawet marionetkowy przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow. Nic dziwnego – ustawa bowiem obciąża za zbrodnie na Polakach jedynie Ukraińców i Niemców, zaś nie wymienia z imienia Rosjan. Mowa jest o organach bezpieczeństwa Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, ale nie jest nazwana odpowiedzialność Rosji, mimo że dzisiejsza Rosja uważa się za spadkobiercę ZSRR, a prezydent Federacji Rosyjskiej to były oficer tej służby bezpieczeństwa. Brak jest łączenia zbrodni z określeniem "rosyjski".Ten brak uderza i staje się politycznie znaczący, tym bardziej że zbrodnie rosyjskie na narodzie polskim są wielokrotnie większe od ukraińskich. A rosyjskie zbrodnie na Polakach, jakimi były mordy w latach 1939-41, mord Katyński, czystki polskiej ludności na Żytomierszczyznie czy w Winnicy czy wreszcie zbrodnie na żołnierzach powojennego podziemia są dobrze znane.
archiwum

Polityka zagraniczna PIS

Polityka zagraniczna PIS –
archiwum

Polska osłem trojańskim Europy?

Polska osłem trojańskim Europy? – Towarzysz Władimir jest zadowolony ze swoich ludzi z Nowogrodzkiej
archiwum

PIS z naszych podatków płaci za sfałszowane teczki Wałęsy? Czy Kaczyński płaci Kiszczakowej za milczenie?

PIS z naszych podatków płaci za sfałszowane teczki Wałęsy? Czy Kaczyński płaci Kiszczakowej za milczenie? – Wdowa po Czesławie Kiszczaku, mimo obowiązującej ustawy dezubekizacyjnej, cały czas pobiera rentę po mężu, która sięga 7,5 tys. zł miesięcznie.
archiwum

Dzięki nim Polska zyskała szacunek, a często podziw niemal w całym świecie.

Dzięki nim Polska zyskała szacunek, a często podziw niemal w całym świecie. – Mistrzowie dojnej zmiany roztrwonili ten dorobek, przyklejając nam na długie lata wizerunek narodu zakompleksionego, tchórzliwego, który nie potrafi stanąć w prawdzie. Nikt w świecie nie będzie chciał słuchać naszych opowieści o niewątpliwym bohaterstwie wielu Polaków jeśli nadal jak Jarusie i Jędrusie w krótkich spodenkach będziemy zaprzeczać podłości innych rodaków.
archiwum

Janusze polityki zagranicznej

Janusze polityki zagranicznej –
archiwum

Mistrz drugiego planu

Mistrz drugiego planu – Jeszcze tydzień temu google nie był w stanie zarejestrować istotnych statystycznie wyszukiwań dla określenia "polish death camps" bo praktycznie nikt tego do wyszukiwarki nie wpisywał. Dziś to dziesiątki milionów wyszukiwań w całym świecie. Gratulacje!
archiwum

the winner is

the winner is – DARWIN AWARDS 2018
archiwum

Mistrzowie polityki zagranicznej

Mistrzowie polityki zagranicznej – PREZES    PREMIER    PREZYDENT
archiwum

LiliPutin

LiliPutin – Miszcz polityki zagranicznej
archiwum

kiedy trenowana przez ciebie drużyna, w ciągu 2 lat spada z I do IV ligi

kiedy trenowana przez ciebie drużyna, w ciągu 2 lat spada z I do IV ligi – i nawet Honved Budapeszt nie chce już z tobą zagrać sparingu
archiwum

w samo sedno

w samo sedno –
archiwum

Lech Wałęsa zgodził się na badanie Wariografem w kwestii jego rzekomej współpracy z SB

Lech Wałęsa zgodził się na badanie Wariografem w kwestii jego rzekomej współpracy z SB – i wezwał do takiego samego badania Kaczyńskiego, Cenckiewicza, Wyszkowskiego, Gwiazdę i Kiszczakową.
Źródło: PRAWDA W KOŃCU ZWYCIĘŻY
archiwum

Jego nazwisko to cztery litery

Jego nazwisko to cztery litery – PRZYPADEK ???