Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Yorik

Z nami od: 7 grudnia 2013 o 19:41
Ostatnio: 25 kwietnia 2020 o 23:36
Płeć: mężczyzna
Exp: 125
O sobie:

Jestem młodszym bratem belzeqa, którego nadgorliwy moderator-głąb zbanował za rzekomy spam, czyli umieszczenie pod demotem tego linku:
https(://)samequizy(.)pl/jaka-religie-powinienesas-wybrac/
(Świetny, choć krótki, test sprawdzający jaką religię powinieneś wyznawać. Aby skorzystać skopiuj i usuń nawiasy.)
Umieszczam go tutaj, bo regulamin nie wspomina ani słowem o linkach w opisie :P Będę tu wrzucał demoty według pomysłu brata, ale niewykluczone, że stworzę coś swojego.

Jest obserwowany przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 70 z 324 (254 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 47234
  • Komentarzy: 570
  • Punktów za komentarze: 225
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Może trzeba było poprosić, żeby te listy KRS wysłali pocztą? –  List poparcia do KRS nie można byk, ujawnić, bo RODO, natomiast przekazanie Poczcie Polskiej danych 30 mln obywateli w niezabezpieczonej formie, na podstawie nieistniejącego prawa, spełnia wszystkie wymogi RODO i nie stanowi problemu. \\Y Czego nie rozumiesz?!
- Nic taniej nie będzie, kierowniku? –
archiwum
Andrzej Duda zapowiedział w niedzielę, że od tego tygodnia jego kampania będzie się rozkręcać –
archiwum
Myśliwi obiecują: przy małych dzieciach będą strzelać tylko do małych sarenek – - Zaoferujemy najmłodszym starannie dobrane zwierzątka - podkreśla pan Jędrzej, pokazując nam najciekawsze sceny z filmu "Bambi". - Dzieciaki chętniej pociągną za spust, gdy zobaczą cel, który doskonale znają z filmów czy książeczek.Koła łowieckie dla młodych adeptów myślistwa szykują już dziecięcą wersję pokotu.Dzieciaki będą mogły ułożyć zwłoki w dowolne, zabawne kształty, a swoje ulubione zwierzątka - wypatroszyć i zabrać futerka do domu.
Źródło: ASZ dziennik
archiwum
Kot prezesa przypomina –
archiwum
Początki bywają trudne... –
Tymczasem w rządzie... –  Panie, całybudżetWybuchła epidemiakoronawirusa, trzebanałożyć kwarantannęWszyscy dopracyprzepierdolonyWszyscydo domuPanie, teraz niemają z czegopłacić podatkówWszyscy do pracytroszeczkęJES DZIDY
archiwum
“Ksiądz zaczął wyrywać mi telefon i groził, że będę miał przerąbane, jak upublicznię zdjęcia” - mówi OKO.press mieszkaniec Wołowa, który zauważył, że w miejscowym kościele zgromadziło się ok. 50 wiernych, choć limit osób wynosi 5 osób. – Na dodatek księża udzielali komunii do ust. Zadzwonił na policję, ale jego zgłoszenie zostało zignorowane.
archiwum
Dlaczego do 80 ton wynajęto An-225 o ładowności 250 ton, w dodatku za 12 mln zł? – Czesi za ułamek tej sumy wynajęli An-124 o ładowności 150 ton, by przewieźć ponad 100 ton ładunku medycznego, w dodatku robili wielokrotnie od marca, pierwszy raz 18 marca (niemal miesiąc temu).Ano właśnie po to, by przykryć własną indolencję drogim teatrzykiem. Mamy połowę kwietnia i rząd zainteresował się środkami ochrony osobistej, więc niech to zrobi największy samolot świata, choćby miał lecieć niemal pusty (za pieniądze zaoszczędzone na wynajęciu An-225 względem mniejszej maszyny można było kupić np. dodatkowe 40 ton maseczek).Przypomina to sławetny konwój humanitarny, który Rosja wysyłała do Donbasu, kilkadziesiąt ciężarówek świetnie wyglądało w kadrze, a każda na pace wiozła po trzy worki ryżu.
archiwum
Kto by pomyślał, że premier jest wyznawcą kultu cargo –
We wtorek na Okęciu –
archiwum
Rok kaczki –
archiwum
Jak zwykle bez żadnego trybu... –
archiwum
A z megafonów samochodów policyjnych dla dramaturgii powinni nadawać komunikaty po niemiecku –
A więc pan tu w trzech osobach jest? Aha, czyli ZGROMADZENIE! –
archiwum
Ktoś chyba niewłaściwie używa płynu do dezynfekcji –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Coś jest mocno nie halo z tymi Kaczyńskimi... –
archiwum
- Ale to jest ogród! –
Źródło: f/SztuczneFiołki
archiwum
Lipiec 2020: brawa dla pracowników domów pogrzebowych za sprawne rozwiązanie problemu natłoku klientów –
archiwum
PiS to jednak stan umysłu... –