Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Rodzimy

Z nami od: 3 stycznia 2014 o 10:42
Ostatnio: 12 maja 2018 o 15:00
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 18
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 25 (18 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10602
  • Komentarzy: 21
  • Punktów za komentarze: 56
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Zielona wyspapolskiego przemysłu –
Prezydent Czech – W przeciwieństwie do polskich polityków nie popiera bandytów "Szanowni Ukraińcy, otrzymałem od was list w obronie Stepana Bandery. Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania". Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery:"Zabijcie każdego między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami.A jeżeli znacie,to czy się z nim zgadzacie, czy nie? Jeżeli Się zgadzacie,tu kończy się nasza dyskusja".
Ukraińcy czczą pamięć niemieckiego zbrodniarza Dirlewangera – Dajmy im w nagrodę jeszcze więcej miejsc pracy w Polsce
Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. – - Izaak Singer, słowa wypowiedziane 19 kwietnia 1996 na Światowym Kongresie Żydów.
Pomimo armii dziennikarzy stojącej po stronie antypolskiego reżimu – pookrągłostołowy system musi upaść
Dlaczego kupujemy amerykańskie rakiety za 26 miliardów złotych – Zamiast budować i rozwijać polski przemysł zbrojeniowy?
Jesteś Słowianinem – Więc pamiętaj, aby troszczyć się o swych bliskich, kochać wolność i walczyć o dobro ojczyzny aż do samego końca. Wysławiaj bogów, opiekuj się przyrodą i szanuj drugiego człowieka by dać przykład innym. Nigdy nie zapominaj, kim jesteś

1