Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Marco_van_Basten

Z nami od: 17 października 2012 o 0:27
Ostatnio: 31 marca 2016 o 21:35
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 37
Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 671 (669 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 28160
  • Komentarzy: 624
  • Punktów za komentarze: -280
  • Obserwuje: 22 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Polak Ojciec nie może przekazać SWOJEJ ziemi SWOJEMU synowi -Polakowi! Ziemię może zakupić Kościół Katolicki, który nie jest rolnikiem i nie ma obywatelstwa polskiego !!!! (ZA ZŁOTÓWKĘ)

Polak Ojciec nie może przekazać SWOJEJ ziemi SWOJEMU synowi -Polakowi!Ziemię może zakupić Kościół Katolicki, który nie jest rolnikiem i nie ma obywatelstwa polskiego !!!! (ZA ZŁOTÓWKĘ) – Polacy! Jak długo będziecie opluwani, a mimo to będziecie mówić, ze to deszcz pada?Chcecie powrotu do średniowiecza z cechami komunizmu, pozwalającego na zabór Polskiej ziemi Polakowi ???
archiwum

Meczet - miejsce, w którym przyszły terrorysta ma pierwsze pranie mózgu, zdobywa pierwszą nienawiść do innych ... A co by było, gdyby nie było meczetów?

Meczet - miejsce, w którym przyszły terrorysta ma pierwsze pranie mózgu, zdobywa pierwszą nienawiść do innych ...A co by było, gdyby nie było meczetów? – Jakieś wnioski ???
archiwum – powód

Prezydent USA Barrack Obama odmówił spotkania z Dudą co oznacza oziębienie stosunków polsko-amerykańskich jako efekt nierządów PiSu, pisowskiej walki z demokracją i pisowskim osłabianiem Unii

Prezydent USA Barrack Obama odmówił spotkania z Dudąco oznacza oziębienie stosunków  polsko-amerykańskichjako efekt nierządów PiSu, pisowskiej walki z demokracją i pisowskim osłabianiem Unii – A pisiorki nadal uważają, ze są bogami na ziemi .... i że im wszystko wolno.... biedna Polska, biedni Polacy, ze wybrali aż tak bardzo źle. ...
archiwum

Pani Beata Pawlikowska kończy "Świat według blondynki" Pani Beato, dziękuję za te wszystkie chwile radości, które zawsze wywoływała Pani swoją wewnętrzną radością. Dziękuję za Pani głos i śmiech. Cała Polska kocha Panią.

Pani Beata Pawlikowska kończy "Świat według blondynki"Pani Beato, dziękuję za te wszystkiechwile radości, które zawsze wywoływałaPani swoją wewnętrzną radością. Dziękuję za Pani głos i śmiech.Cała Polska kocha Panią. – Polska potrzebuje kogoś tak niezwykle ciepłego, jak Pani. Proszę, niech Pani zostanie ....
archiwum

Szacun ... Peter Polscy kibice gratulują Słowenii Wielkiego Sportowca

Szacun ... PeterPolscy kibice gratulują Słowenii Wielkiego Sportowca – Następny rok nasz ...
archiwum – powód

Czy jest jeszcze ktoś, kto śmie powiedzieć, że PiS nie przestrzega Konstytucji ???

Czy jest jeszcze ktoś, kto śmie powiedzieć, że PiS nie przestrzega Konstytucji ??? –
archiwum

GENIUSZ ZŁOTA CZCIONKA DLA KUŹMIUKA W publicznej telewizji powiedział: "L. Wałęsa donosił, BO TAK NAPISANO W INTERNECIE" kto tego "geniusza" uczył LOGIKI ???

GENIUSZZŁOTA CZCIONKA DLA KUŹMIUKAW publicznej telewizji powiedział: "L. Wałęsa donosił, BO TAK NAPISANO W INTERNECIE"kto tego "geniusza" uczył LOGIKI ??? – Polska ma wielu mądrych, wykształconych ludzi, młodych i starszych. Zarabiają mało! Bo wysoko płatne posady zajmują ludzie mierni, ale wierni jakiemuś prezesikowi lub przewodniczącemu.DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO, ŻE NIE SZANUJESZ MĄDRYCH, A NA STANOWISKA WSADZASZ GŁUPCÓW???
archiwum – powód

Obraz z TVP info pokazuje demonstrację poparcia dla L.Wałęsy, a w studio "dziennikarka" rozmawia wciąż z przeciwnikami politycznymi Wałęsy

Obraz z TVP info pokazuje demonstrację poparcia dla L.Wałęsy,a w studio "dziennikarka" rozmawia wciąż z przeciwnikami politycznymi Wałęsy – Wreszcie mamy "rzetelną" i "wiarygodną" telewizję, jak obiecała Szydło. Ona przecież potrafi "dotrzymać" słowa. Od tej strony Polacy już ją poznali.
archiwum

Zagadka Logiczna Co chciał powiedzieć Henryk Jagielski w słowach: "Wałęsa DORÓWNUJE MI W KŁAMSTWIE" ? jako ripostę na słowa Wałęsy , że H. Jagielski był zarejestrowany jako TW RAK. Z kolei H. Jagielski jest pisowskim świadkiem domniemane

Zagadka LogicznaCo chciał powiedzieć Henryk Jagielski w słowach:"Wałęsa DORÓWNUJE MI W KŁAMSTWIE" ? jako ripostę na  słowa Wałęsy , że H. Jagielski był zarejestrowany jako TW  RAK. Z kolei H. Jagielski jest pisowskim świadkiem domniemane – współpracy Wałęsy z SB. Wysoka nagroda dla tego, kto rozwiąże zagadkę.
archiwum – powód

Zdaniem pisowskiej propagandy ci młodzi ludzie bronią koryta, którego dorobili się będąc w SB za PRL. SB działało ponad 30 lat temu. Ci młodzieńcy mają około 20 lat!

Zdaniem pisowskiej propagandy ci młodzi ludzie bronią koryta, którego dorobili się będąc w SB za PRL.SB działało ponad 30 lat temu. Ci młodzieńcy mają około 20 lat! – PiS wzoruje się na PZPR , KPZR i GoebelsieALE NARÓD NIE CIEMNY I TEGO PISOWSKIEGO GOOVVNA NIE KUPI
archiwum – powód

Kłamliwe babsko przed Parlamentem Europejskim obiecało, że zgodzi się z decyzją Komisji Weneckiej. Znowu oszukała Polaków i cały świat. Teraz mówi, że decyzja Komisji Weneckiej nie jest wiążąca.

Kłamliwe babsko przed Parlamentem Europejskim obiecało, że zgodzi się z decyzją Komisji Weneckiej. Znowu oszukała Polaków i cały świat.Teraz mówi, że decyzja Komisji Weneckiej nie jest wiążąca. – Dokąd idziesz Polsko, skoro pozwoliłaś, by takie coś rządziło Tobą?
archiwum

Piąte : Czcij ojca swego i matkę swoją, abyś długo i szczęśliwie żył.

Piąte : Czcij ojca swego i matkę swoją, abyś długo i szczęśliwie żył. – Prosta recepta na piękne, długie i szczęśliwe życie.
archiwum – powód

Prezes IPN Kamiński skompromitował się i powinien podać się do dymisji. Publikowanie materiałów bez sprawdzenia ich autentyczności jest kompromitacją tego człowieka jako historyka. Kolejny sługus Jara K. wykonujący każde jego polecenie, bez szukania

Prezes IPN Kamiński skompromitował się i powinien podać się do dymisji.Publikowanie materiałów bez sprawdzenia ich autentyczności jest kompromitacją tego człowieka jako historyka.Kolejny sługus Jara K. wykonujący każde jego polecenie, bez szukania – prawdy historycznej.Człowieku, pokolenia Polaków ocenią cię jako skompromitowanego klakierka Jarka.
archiwum – powód

"Rząd nie będzie wpływał na media publiczne. W naszym interesie jest, by były one obiektywne, profesjonalne i rzetelne, bo tego oczekują Polacy" – deklarowała B. Szydło "To będzie budowa wielkiej uczciwej misyjnej telewizji

"Rząd nie będzie wpływał na media publiczne. W naszym interesie jest, by były one obiektywne, profesjonalne i rzetelne, bo tego oczekują Polacy" – deklarowała B. Szydło"To będzie budowa wielkiej uczciwej misyjnej telewizji – -zapowiadał J. Kurski....KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCYŻe też Szydło Boga się nie boisz, oszukując bezwstydnie wszystkich ludzi dookoła...Właśnie pisowski dziennikarz K. ZIEMIEC podał do publicznej wiadomości specjalnie przygotowane przez pisowski sztab ogłupiania ludzi KOLEJNE KŁAMSTWO. Nic dziwnego, publicysta pisowskiej kłamliwej gazetki "w Sieci" przyzwyczajony jest do podawania głupolom kłamliwej papki.
archiwum – powód

UWOLNIĆ KOTLIŃSKIEGO!!! CBŚ NA POLECENIE PIS wdarł się bezprawnie do niezależnej politycznie redakcji "Faktów i Mitów" !!! KONIEC DEMOKRACJI W POLSCE !!! 25 X 2015 ZACZĄŁ SIĘ NEOFASZYZM!

UWOLNIĆ KOTLIŃSKIEGO!!!CBŚ NA POLECENIE PIS wdarł się bezprawnie do niezależnej politycznie redakcji "Faktów i Mitów" !!!KONIEC DEMOKRACJI W POLSCE !!!25 X 2015 ZACZĄŁ SIĘ NEOFASZYZM! –
archiwum – powód

Tego nie powie Ci propagandowa telewizja pisowska! PiS oszukał Naród Polski. Polacy będą o tym pamiętać! I nie pomogą wam miliony trolli, których zatrudniliście na forach, aby zaciemniali Prawdę!

Tego nie powie Ci propagandowa telewizja pisowska!PiS oszukał Naród Polski. Polacy będą o tym pamiętać!I nie pomogą wam miliony trolli, których zatrudniliście na forach, aby zaciemniali Prawdę! – Polska NIGDY nie zapomni wam waszych kłamstw!
archiwum – powód

Czy ta dziewczynka jest gorszym dzieckiem od innych? Dla władzy oszukali Naród , oszukali Polskie Dzieci. NIE ZAPOMNIMY!!!

Czy ta dziewczynka jest gorszym dzieckiem od innych?Dla władzy oszukali Naród , oszukali Polskie Dzieci.NIE ZAPOMNIMY!!! –
archiwum – powód

Ten śliczny chłopiec jest według Szydło i według PiSu gorszym dzieckiem. Piętnem "gorszego dziecka" Szydło naznaczyła 3 miliony Polskich Dzieci. Szydło! Te dzieci kiedyś dorosną! I nigdy ci tego nie zapomną! Pamiętaj o tym!!

Ten śliczny chłopiec jest według Szydło i według PiSu gorszym dzieckiem.Piętnem "gorszego dziecka" Szydło naznaczyła 3 miliony Polskich Dzieci.Szydło! Te dzieci kiedyś dorosną! I nigdy ci tego nie zapomną! Pamiętaj o tym!! –
archiwum – powód

NOWA MATEMATYKA 4+5+3 = 6000 ZŁ

NOWA MATEMATYKA4+5+3 = 6000 ZŁ – ktoś przez swoją bezmyślność wspiera PATOLOGIĘ
archiwum – powód

Mamy wreszcie rząd, który dotrzymuje obietnic wyborczych 500zł na dziecko! Na DRUGIE i KOLEJNE DZIECKO! NIE NA KAŻDE DZIECKO!!!

Mamy wreszcie rząd, który dotrzymuje obietnic wyborczych500zł na dziecko!Na DRUGIE i KOLEJNE DZIECKO! NIE NA KAŻDE DZIECKO!!! –