Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

JaWamPowiem

Z nami od: 6 kwietnia 2016 o 12:56
Ostatnio: 11 września 2017 o 9:23
Wiek: 41
Exp: 51
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 17 z 238 (221 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 33209
  • Komentarzy: 24
  • Punktów za komentarze: 18
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Teraz za każdym razem gdy na wykład przyjedzie lewak, gej czy feministka - trzeba się powołać na ten precedens!

Teraz za każdym razem gdy na wykład przyjedzie lewak, gej czy feministka - trzeba się powołać na ten precedens! –
archiwum

To się dzieje naprawdę! Narzekamy na Francję i jej odgórną cenzurę, fundujemy sobie to samo.

To się dzieje naprawdę! Narzekamy na Francję i jej odgórną cenzurę, fundujemy sobie to samo. –
archiwum

Szwedzki policjant mówi o przestępstwach imigrantów. Ciekawe ile chłop popracuje zanim zamkną go na wiele lat za przestępstwo szerzenia nienawiści.

Szwedzki policjant mówi o przestępstwach imigrantów. Ciekawe ile chłop popracuje zanim zamkną go na wiele lat za przestępstwo szerzenia nienawiści. –
archiwum

Dlaczego bezdzietne feministki, często deklarujące się jako lesbijki - chcą Polsce narzucić swój punkt widzenia i manipulując faktami urządzają rozróby na ulicach?

Dlaczego bezdzietne feministki, często deklarujące się jako lesbijki - chcą Polsce narzucić swój punkt widzenia i manipulując faktami urządzają rozróby na ulicach? – We Francji i w USA niedawno odbyły się wielotysięczne marsze "za życiem". Oczywiście mainstreamowe media tego nie pokażą - ale to się dzieje! Prawda wygląda inaczej niż chcą tego feministki, ludzie myślą i czują inaczej.
archiwum

Agnieszka Szulim Badziak Woźniak Starak Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek Majdan Hanna Smoktunowicz Kedaj Lis.

Agnieszka Szulim Badziak Woźniak Starak Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek Majdan Hanna Smoktunowicz Kedaj Lis. – Zadanie - ile osób jest na zdjęciu?
archiwum

Niektóre z ofiar donosów Wałęsy-Bolka.

Niektóre z ofiar donosów Wałęsy-Bolka. – Zanim wzniesiesz jakieś kodowo-opozycyjne hasło obrony "bohatera Wałęsy" zastanów się jak mogą się czuć ofiary jego donosów (i rodziny tych ludzi). Pomyśl zamiast gadać głupoty.
archiwum

Nie mamy żadnych informacji o tym co dzieje się w Szwecji (Malmo), ponieważ postępowe media chronią nas przed "mową nienawiści".

Nie mamy żadnych informacji o tym co dzieje się w Szwecji (Malmo), ponieważ postępowe media chronią nas przed "mową nienawiści". – W mediach kompletna cisza - tolerancyjna i nowoczesna Szwecja zapewnia swoim obywatelom fantastyczne życie. Zarówno oni - jak i my - jesteśmy pozbawieni informacji, tak właśnie działa współczesna cenzura.
archiwum

Taki to był "studencki" protest jak służbowy był wylot na Maderę.

Taki to był "studencki" protest jak służbowy był wylot na Maderę. –
archiwum

Sfrustrowana feministka bez wykształcenia, której kariera legła w gruzach zanim się na dobre zaczęła - teraz postanowiła "ratować" Melanię Trump.

Sfrustrowana feministka bez wykształcenia, której kariera legła w gruzach zanim się na dobre zaczęła - teraz postanowiła "ratować" Melanię Trump. – Jeżeli Monty Python szuka współpracowników to mamy idealnego naturszczyka.
archiwum

W związku z protestami jest nowa akcja: zabierz dziadkowi indeks!

W związku z protestami jest nowa akcja: zabierz dziadkowi indeks! –
archiwum

7 organizacji studenckich (w tym NZS) odcięło się od protestu, którego postulaty brzmiały jak dyktowane przez polityków tzw. opozycji.

7 organizacji studenckich (w tym NZS) odcięło się od protestu, którego postulaty brzmiały jak dyktowane przez polityków tzw. opozycji. –
archiwum

"Parlament Francuski zamierza uchwalić wysokie kary za publikowanie w internecie treści pro-life. Karane będzie również zamieszczanie wszelkich treści opisujących obiektywnie prenatalny rozwój dziecka"

"Parlament Francuski zamierza uchwalić wysokie kary za publikowanie w internecie treści pro-life. Karane będzie również zamieszczanie wszelkich treści opisujących obiektywnie prenatalny rozwój dziecka" – Odmowa spotu z uśmiechniętymi dziećmi z zespołem Downa to był tylko początek. Czyż nie tak zaczynał się faszyzm?
archiwum

Brawo!

Brawo! – Trump idzie pod prąd Nowego Wspaniałego Świata.
archiwum – powód

Pojazd TVN-u na Kijowskiego trwa. Jak Wyborcza się dołączy to wiedz, że coś się dzieje! To będzie oznaczać, że następca Kijka jest już gotowy.

Pojazd TVN-u na Kijowskiego trwa. Jak Wyborcza się dołączy to wiedz, że coś się dzieje! To będzie oznaczać, że następca Kijka jest już gotowy. – Giełda nazwisk jest pełna. Rychu Madera zostaje, Schetyna pewnie poleci, stawiam na Frasyniuka który uszykuje czerwony dywan dla wracającego Donalda.
archiwum

Jedyna sytuacja w której to pokolenie zburzy mury - to sytuacja braku wifi.

Jedyna sytuacja w której to pokolenie zburzy mury - to sytuacja braku wifi. –
archiwum

Zmarł Gorden Kaye - legendarny Rene Artois z serialu 'Allo! 'Allo!

Zmarł Gorden Kaye - legendarny Rene Artois z serialu 'Allo! 'Allo! – Aktor miał 75 lat. Dziękujemy za wszystkie lata uśmiechu. Spoczywaj w pokoju!
archiwum

Wolność słowa. Wolne media. Wolny świat.

Wolność słowa. Wolne media. Wolny świat. –
archiwum

We Francji wielotysięczna manifestacja przeciwko aborcji. Z kolei w USA "uciemiężone" przez Trumpa feministki protestują same nie wiedząc przeciwko czemu.

We Francji wielotysięczna manifestacja przeciwko aborcji. Z kolei w USA "uciemiężone" przez Trumpa feministki protestują same nie wiedząc przeciwko czemu. – Wniosek: Francja potrzebuje TRUMPA!
archiwum

Pani która w Newsweeku napisała o "polskich obozach zagłady" jednocześnie popiera czarne marsze i jest sojuszniczką LGBT.

Pani która w Newsweeku napisała o "polskich obozach zagłady" jednocześnie popiera czarne marsze i jest sojuszniczką LGBT. – CZY LEWACTWO SWOJE WSZYSTKIE POMYSŁY DOSTAJE W PAKIECIE?
archiwum – powód

Co tam Trump tyran, tu mamy wielkiego plagiatora z poparciem "góry".

Co tam Trump tyran, tu mamy wielkiego plagiatora z poparciem "góry". –