Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Indalo

Z nami od: 7 lutego 2012 o 17:45
Ostatnio: 19 czerwca 2021 o 13:57
Exp: 20
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 9 (5 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1817
  • Komentarzy: 516
  • Punktów za komentarze: 637
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Taki szczegół... – ...dziś można było dostrzec w 3798 odcinku telenoweli KLAN. Kolory też chyba są nieprzypadkowe. No to czekamy teraz na zmiany personalne :)
Źródło: TVP1
80 lat "Dyktatora" – Dokładnie 80 lat temu, 15 października 1940 miała miejsce premiera bardzo kontrowersyjnego filmu. Ta z pozoru komedia ma wiele wątków i zawiera wiele aluzji, z których niektóre do dziś są aktualne. Widzieliście? Jeżeli nie - warto
Źródło: Internet
APEL DO PIESZYCH – Drodzy piesi - na zdjęciu znajduje się droga. Tak dziś ok 7:00 wyglądały niektóre ulice w dużych miastach Polski.Zjeżdżam dziś rano z ronda i wtedy na jezdnię wchodzi młody człowiek w kapturze ograniczającym jego pole widzenia. Nawet nie próbowałem hamować... nie było jak... tym razem udało się - minęliśmy się o jakieś 50cm.Chwilę później spotykamy się w pobliskim sklepie i próbuję mu wytłumaczyć:- W zakręcie przy takim śniegu na ulicy nie mam szans zahamować.Wzruszył ramionami i się odwrócił. Próbuję raz jeszcze:- Podziwiam Pańską odwagę, tak sobie wejść pod jadące po śniegu 2000kg żelastwa...- E tam, przecież Pan nie jechał 50km/h - jest interakcja - tylko jakieś 20 km/h- Polecam więc rozpędzić się do 20km/h i uderzyć w ścianę, efekt będzie podobny jak zderzenie z autem.- E... nie... przecież by Pan zdążył się zatrzymać!!!- Nie w takich warunkach - odparłem na koniec.PIESI, ZATRZYMANIE SAMOCHODU TO PROCES, A HAMULEC NIE DZIAŁA JAK PRZYCISK ON/OFF... PAMIĘTAJCIE!
Źródło: zdjęcie własne
Dlaczego... – ...nikt nie chce mnie nominować do tego numeru z kubełkiem
Źródło: Internet
Kanonizacja Jana Pawła II – Na Filipinach odbyła się już jakiś czas temu
Źródło: flickr.com

1