Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Figielmigiel

Z nami od: 19 maja 2020 o 16:19
Ostatnio: 2 listopada 2022 o 0:25
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 4 z 27 (23 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 3156
 • Komentarzy: 14
 • Punktów za komentarze: 3
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Tarcza antyputinowska – Ja bym do tej tarczy jeszcze parę rzeczy dodał:- rozwiązać Izbę Dyscyplinarną SN- wymienić sędziów Trybunału Konstytucyjnego na porządnych- wywalić Czarnkai pewnie jeszcze wiele innychTo byśmy dopiero Putinowi najeb..li !Polski Ład - idzi na ...
archiwum
Pomysł na urlop 2022 – Biuro podróży Sparta Travel zaprasza w sezonie 2022 na safari na Ukrainę.W opcji All Inclusive zapewnia:- pełne uzbrojenie w broń osobistą- noclegi w 5-cio gwiazdkowym bunkrze w pobliżu Kijowa- trzy posiłki dziennie- konserwy mięsne i wegetariańskie, przekąski, pełen dostęp do lokalnych alkoholiGłówna atrakcja- strzelanie z Javelinów do ruskich tanków !Hełmy i kamizelki kuloodporne w cenie
archiwum
- dzięki Bogu, że nie zabrali ze sobą do Kijowa Sasina ! –
archiwum
Z historii ZSRR – W czasie bezsensownej "interwencji" w Afganistanie w ciągu 10 lat zginęło ok. 15 tys. żołnierzy radzieckich, co było uznane za wielką porażkę ZSRR. W ciągu 2,5 tyg. bez sensu zginęło na Ukrainie około 12 tys. żołnierzy rosyjskich ( a nawet niech będzie , że 6 tys.). Ale co to tam dla wielkiej Federacji Rosyjskiej.Swoją drogą ciekawe, kto zaopatrywał Europę zachodnią w gaz i ropę za czasów ZSRR?Nikt chyba nie przypuszczał, że po upadku ZSRR , "demokratyczna" Rosja będzie większym zagrożeniem dla innych krajów od swojego poprzednika.
archiwum
Trzeba by mieć jaja , aby przekazać Ukrainie taktyczną broń jądrową. Bezpieczniej jest poczekać, aż się Ukraina wykrwawi i padnie zgodnie z planem P. – Ukraina do 1996r. była trzecim na świecie co do potencjału mocarstwem atomowym. Dobrowolnie rozbroiła się, aby podnieść światowe bezpieczeństwo. W grudniu 1994r  prezydenci Ukrainy, Rosji, USA i oraz premier Wielkiej Brytanii podpisali Memorandum Budapeszteńskie o Gwarancjach Bezpieczeństwa. Zakładało ono, że mocarstwa będą szanować "niezależności i suwerenności istniejących granic Ukrainy" i nie zastosują "groźby lub użycia siły przeciw integralności terytorialnej bądź politycznej niezależności Ukrainy". Skoro Rosja złamała te gwarancje, a inne kraje podpisujące układ nie są w stanie zagwarantować Ukrainie bezpieczeństwa oznacza to, że Memoradum jest nieważne i Ukraina jest znowu mocarstwem atomowym. Jeżeli Ukrainie " zwrócono" by tylko taktyczną broń jądrową, prezydent Ukrainy mógłby zapowiedzieć próby nuklearne na terenie Ukrainy. Jeżeli wojska rosyjskie nie opuszczą granic Ukrainy, to mogłyby się np. "przypadkowo" znaleźć na obszarze planowanych prób jądrowych.
archiwum
Okiem pesymisty – Ryzyko wojny atomowej od czasu kryzysu kubańskiego, czyli od 50 lat nie było tak wysokie. Podstarzały imperator jest coraz bardziej obłąkany niczym cesarz rzymski Neron. Wie , że jego czas ze względu na wiek ( w tym roku kończy 70 lat) przemija i żadne skarby tego świata tego nie zmienią. W czasach ZSRR decyzje o użyciu broni atomowej podejmowało przynajmniej jakieś plenum ,a nie jeden człowiek. Obecnie jeden popier...niec terroryzuje największe co do powierzchni państwo świata i grozi naciśnięciem guzika atomowego. Jest nieobliczalny, a ponieważ sam pewnie umrze w ciągu kilkunastu najbliższych lat, więc ma w dupie cały ten świat i to ilu ludzi umrze. Świadczy o tym nawet to, że wysyła na bezsensowną śmierć własnych młodych ludzi, przed którymi powinno być całe życie. Sam przeżyje w bunkrze p-atomowym. Jedynie sami Rosjanie są w stanie to zmienić. Artykuł z 2015 jako źródło.
W czasie, gdy Krzyś czytał zwierzętom bajki, Kubuś uciął sobie drzemkę... –
archiwum
Anty-demot – Mówiąc Polska myślisz o obszarze geograficznym , czy o ludziach, którzy mieszkają na tym obszarze?Jeżeli ktoś mówi , że kocha Polskę, to myśli , że kocha obszar geograficzny czy ludzi, którzy tam mieszkają?Jeżeli ktoś nienawidzi części Polaków, to czy może powiedzieć , że kocha Polskę i jest patriotą ?Jest rozwiązanie , aby przywrócić równowagę - wzajemny szacunek, mimo różnych poglądów.Jak to zrobić? Może pomocny będzie fragment zapomnianego tekstu Dezyderaty:"O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść."
archiwum
Ty, który myślałeś, że jesteś Europejczykiem, a okazało się, że jesteś Polakiem –
archiwum
Ranking najgłupszych narodów – Ciekawe, które miejsce w rankingu najgłupszych narodów UE zajęliby Polacy? W rankingu najgłupszych, agresywnych, rządzących polityków , raczej łatwo byłoby to przewidzieć.
archiwum

Zostań członkiem PIS

Gang Fajniaków –
Wakacyjnie – Urlop to dobry czas na poznawanie języków obcych,np. południowosłowiańskich
Teleexpress – Propaganda w dzisiejszym Teleexpresie osiągnęła poziom Dziennika Telewizyjnego z czasów stanu wojennego (dla tych, którzy to jeszcze pamiętają)

1