Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Figielmigiel

Z nami od: 19 maja 2020 o 16:19
Ostatnio: 31 maja 2020 o 3:24
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 5 (5 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 325
 • Komentarzy: 1
 • Punktów za komentarze: 1
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Co by powiedział Bohdan Smoleń po zwolnieniu dyrektora Trójki

Co by powiedział Bohdan Smoleń po zwolnieniu dyrektora Trójki – A te PIS-iory, oni nie są tacy źli. Oni najpierw napadną, a potem przeproszą. A mnie nikt k...wa nie przeprosi.
archiwum

Uwaga fake news !

Uwaga fake news ! – Aby zakończyć dekomunizację oraz przeintelektualnienie publicznych stacji telewizyjnych i radiowych od 1.06.2020 zostaną zmienione ich nazwy:1) TVP 1 - na TVP " Przeor" ( zaoranie mózgów tak silne, że własne myślenie zostaje wyłączone)2) TVP 2- na TVP " Zenek" ( kanał rozrywkowy)3) TVP Info - na TVP " Bicz Pański" ( wyganianie złego z nieprzekonanych)4) Pierwszy program polskiego radia - na " Szczęśliwy Senior", w skrócie " Radio Senior"5) Drugi program polskiego radia - na " Wesoły Organista"6) Radiowa Trójka - na Radio " Maria Magdalena" (była najpierw grzesznicą, ale się potem nawróciła)
archiwum

Bhutan

Bhutan – W narodzie czuć niezdrowe napięcie. Powinna powstać partia "Lubiących seks" ( dla dorosłych ma się rozumieć). Kto nie lubi może dać od razy minusik. Ludzie zaspokojeni są dla siebie milsi, łatwiej sobie wybaczają, trudniej ich skłócić ze sobą zagranicznym trolom.
archiwum

Przyjdzie walec i wyró- (wyru-?)

Przyjdzie walec i wyró- (wyru-?) – Ponieważ wielu wykonawców oświadczyło, że nie chcą ,aby ich utwory były grane w Trójce, najlepiej aby na nowej liście ( jeżeli taka będzie) były grane utwory tylko tych, którzy już nie żyją ( tzw. dead-lista).Jako pierwszy utwór proponuję " Przyjdzie walec i wyró-" Mistrza Wojciecha Młynarskiego.
archiwum

Historia lubi się powtarzać

Historia lubi się powtarzać – Cenzura, ludzie którzy dla hajsu wstępują do partii, codzienne demonstracje. Myślałem , że to tylko moje wspomnienia z dzieciństwa...

1