Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zdjęcie dziennikarza TVN uczestniczącego w prowokacji na "urodzinach Hitlera" i pokazującego gest nazistowskiego pozdrowienia. Później odebrał nagrodę za reportaż

Zdjęcie dziennikarza TVN uczestniczącego w prowokacji na "urodzinach Hitlera" i pokazującego gest nazistowskiego pozdrowienia. Później odebrał nagrodę za reportaż – Nie rozumiem jak można tak nisko upaść... Marcin Rola-MIKROBLOG-zazenowany(a)2 godz.Jeszcze raz chciałem pogratulować "towarzystwu dziennikarskiemu" za takogromny wkład w rozwój tego pięknego zawodu. Gratulacje należą sięównież szacownej kapitule za docenienie ich warsztatu i pracy. Jestemnadal pod ogromnym wrażeniem waszych dokonań.
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…