Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dlaczego? Dlaczego, gdy ktoś w internecie prosi o ciekawą książkę, to ludzie polecają Harrego Pottera, Greya i tym podobne nic nie warte pozycje? Nigdy nie spotkałem się, żeby ktoś polecał "Mistrza i Małgorzatę"

Dlaczego? Dlaczego, gdy ktoś w internecie prosi o ciekawą książkę, to ludzie polecają Harrego Pottera, Greya i tym podobne nic nie warte pozycje?Nigdy nie spotkałem się, żeby ktoś polecał "Mistrza i Małgorzatę" – Spotkałem się za to z hejtem typu: "lektury szkolne są nudne" albo "ruska książka". Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? Dlaczego ludzie nie czytają dzieła, które ma ponadczasowe wartości?
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…