Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RemiMalek

Z nami od: 15 sierpnia 2016 o 20:50
Ostatnio: 21 marca 2017 o 23:07
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 52 (49 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3235
  • Komentarzy: 40
  • Punktów za komentarze: 81
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

"Drogi Antoni. Piszę do Ciebie kolejny list..."

"Drogi Antoni.Piszę do Ciebie kolejny list..." –
archiwum

Jacek Saryusz-Wolski zajął drugie miejsce w wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Jacek Saryusz-Wolski zajął drugie miejsce w wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej. –
archiwum – powód

Dla Mariusza Błaszczaka wypadek Pani Premier to za mało by przerwać 82 miesięcznicę smoleńską.

Dla Mariusza Błaszczaka wypadek Pani Premier to za mało by przerwać 82 miesięcznicę smoleńską. – Szef MSWiA jest zwierzchnikiem BOR i policji, jego zwierzchniczką jest Beata Szydło.
archiwum – powód

Drodzy rządzący. DLACZEGO narażacie życie i zdrowie obywateli?

Drodzy rządzący. DLACZEGO narażacie życie i zdrowie obywateli? –
archiwum – powód

1. Karambol Macierewicza - śliska droga, mgła, minister z kierowcą odjeżdżają z miejsca zdarzenia, wyniki śledztwa za pół roku. 2. Wypadek Pani Premier - wina kierowcy seicento, który przesłuchany zaraz po wypadku przyznał się do winy.

1. Karambol Macierewicza - śliska droga, mgła, minister z kierowcą odjeżdżają z miejsca zdarzenia, wyniki śledztwa za pół roku.2. Wypadek Pani Premier - wina kierowcy seicento, który przesłuchany zaraz po wypadku przyznał się do winy. – Prawo lub Sprawiedliwość
archiwum – powód

Limuzyna..? Jaki wypadek? .... Ku*wa znowu?!

Limuzyna..? Jaki wypadek?.... Ku*wa znowu?! –
archiwum

Leonard Krasulski

Leonard Krasulski – W latach 70. służył w 1 Warszawskim Pułku Czołgów, który brał udział w tłumieniu społecznych protestów na Wybrzeżu w 1970 (sam Krasulski stanowczo zaprzecza jakoby brał udział w tej operacji) .W latach osiemdziesiątych wstąpił do "Solidarności". W 1989 roku organizował kampanię Jarosława Kaczyńskiego do Senatu. Był jednym z założycieli Porozumienia Centrum i PIS.W 2015 roku po wygranych wyborach został posłem na Sejm. Kilka miesięcy później jego syn został wicedyrektorem w Oddziale Terenowym Agencji Nieruchomości Rolnych w Olsztynie.
archiwum

W 2004 roku Janusz Korwin Mikke wziął udział w "Turnieju Żelaznej Pięści".

W 2004 roku Janusz Korwin Mikke wziął udział w "Turnieju Żelaznej Pięści". –
archiwum

500+ dla Ukraińców?

500+ dla Ukraińców? – Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Mateusz Morawiecki oświadczył, że jednym z ważniejszych punktów w ramach Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju będzie wsparcie państwa polskiego dla pracowników z Ukrainy. Wicepremier mówił o "przyciągnięciu tu miliona, dwóch ukraińskich obywateli"."Nowa polityka migracyjna" będzie zachęcała Ukraińców do uzyskania karty stałego pobytu oraz otrzymania obywatelstwa polskiego. Obywatelstwo zaś może stanowić podstawę do objęcia Ukraińców programem "500+", co potwierdzają sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński oraz Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
archiwum

Niestety zakup śmigłowców się trochę opóźni, bo teraz potrzebujemy kilku limuzyn.

Niestety zakup śmigłowców się trochę opóźni, bo teraz potrzebujemy kilku limuzyn. –
archiwum – powód

Antoni Macierewicz zachowuje się jak ekscentryczny miliarder, tylko że za Nasze.

Antoni Macierewicz zachowuje się jak ekscentryczny miliarder, tylko że za Nasze. –
archiwum

Rząd da zarobić zagranicznym koncernom.

Rząd da zarobić zagranicznym koncernom. – Nadzwyczajna podkomisja przyjęła poprawki zgłoszone przez posłów PiS do projektu Piotra Liroya-Marca dotyczącego leczniczej marihuany. Sam Liroy nie jest zadowolony. Medyczna marihuana ma być co prawda dostępna w Polsce, jednakże nie będzie w Polsce produkowana. Nasze państwo będzie ją prawdopodobnie sprowadzać  z Czech, Holandii lub Włoszech, co na pewno będzie miało wpływ na ostateczną cenę w aptece (marihuana, przynajmniej na początku, nie będzie refundowana). Posłowie PIS tłumaczą to obawą przed upowszechnieniem marihuany i jej całkowitą legalizacją.Według dostępnej wiedzy olej i inne przetwory z konopii są skutecznym lekiem na ponad 200 schorzeń.
archiwum

Jako ekspert w tej dziedzinie powołam komisję śledczą wyjaśniającą przyczyny karambolu na autostradzie A1.

Jako ekspert w tej dziedzinie powołam komisję śledczą wyjaśniającą przyczyny karambolu na autostradzie A1. –
archiwum

"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych"

"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych" – George Orwell  - "Folwark zwierzęcy"
archiwum

Rok 1999. Mariusz Błaszczak i Witold Waszczykowski czekają na przybycie przedstawiciela wyspy San Escobar.

Rok 1999. Mariusz Błaszczak i Witold Waszczykowski czekają na przybycie przedstawiciela wyspy San Escobar. –
archiwum

Uznaję za zgodne z konstytucją postawienie kolegom kolacji za kilkanaście tysięcy złotych z kieszeni podatników.

Uznaję za zgodne z konstytucją postawienie kolegom kolacji za kilkanaście tysięcy złotych z kieszeni podatników. – A wy żryjcie szczaw.
archiwum – powód

Władze Mielca chcą postawić 18-metrową wieżę widokową w parku za cenę 1,1 mln zł. Radni z PIS chcieliby na jej szczycie ustawić figurę Matki Boskiej, ale już na własny koszt.

Władze Mielca chcą postawić 18-metrową wieżę widokową w parku za cenę 1,1 mln zł. Radni z PIS chcieliby na jej szczycie ustawić figurę Matki Boskiej, ale już na własny koszt. – Pytanie do mieszkańców Mielca. Czy podoba Wam się ten pomysł? Czy nie lepiej by było przeznaczyć tą kwotę na jakiś praktyczniejszy cel (a jeśli już to jaki)?
archiwum

W TVN tego nie zobaczysz.

W TVN tego nie zobaczysz. – Projekt Nowego Jedwabnego Szlaku, o który zabiegał między innymi prezydent Andrzej Duda, stoi pod znakiem zapytania. Projekt miał zapewnić wymianę handlową na dużą skalę między Chinami a Polską. Do jego realizacji Chińczycy planowali zakup działki w Łodzi, na której chcieli zbudować kolejowy terminal przeładunkowy. Jednak szacowana na 120 -200 mln zł inwestycja została zablokowana przez właściciela działki, Agencję Mienia Wojskowego.Agencja odwołała przetarg na zakup działki zaledwie tydzień przed nieprzekraczalnym terminem wpłaty wadium. Przedstawiciele strony chińskiej po usłyszeniu tej wiadomości wyjechali. Dziś nie wiadomo czy Chińczycy nie poszukają nowego miejsca poza Polską. Inwestycje chcą przyciągnąć Niemcy, Holendrzy i Czesi.Agencja Mienia Wojskowego jest nadzorowana przez MON. Antoni Macierewicz w 2015 roku w wywiadzie dla "Gońca Tv Toronto" powiedział, że Jedwabny Szlak i ekspansja gospodarcza Chin to próba "zlikwidowania Polski jako niepodległego podmiotu".
Źródło: www.rynek-kolejowy.pl www.pikio.pl
archiwum – powód

Minister odpowiedzialny za bezpieczeństwo w państwie rozpowszechnia treści nawołujące do zakłócania porządku.

Minister odpowiedzialny za bezpieczeństwo w państwie rozpowszechnia treści nawołujące do zakłócania porządku. – Można nie lubić KOD, Nowoczesnej i PO. Nie można, będąc ministrem, dzielić obywateli na lepszych i gorszych.   Mariusz Błaszczak jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo wszystkich Polaków i nie powinien popierać żadnej ze stron w wojence polsko - polskiej.
archiwum

Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska zapowiedziała podniesienie zasiłków dla bezrobotnych do wysokości połowy minimalnego wynagrodzenia.

Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska zapowiedziała podniesienie zasiłków dla bezrobotnych do wysokości połowy minimalnego wynagrodzenia. – Z niecierpliwością czekamy aż zasiłek dla bezrobotnych będzie wyższy niż minimalne wynagrodzenie. A co tam! Polskę k*rwa stać na wszystko!