Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RemiMalek

Z nami od: 15 sierpnia 2016 o 20:50
Ostatnio: 22 stycznia 2017 o 15:36
Exp: 6
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 34 (27 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2760
  • Komentarzy: 31
  • Punktów za komentarze: 47
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

W TVN tego nie zobaczysz.

W TVN tego nie zobaczysz. – Projekt Nowego Jedwabnego Szlaku, o który zabiegał między innymi prezydent Andrzej Duda, stoi pod znakiem zapytania. Projekt miał zapewnić wymianę handlową na dużą skalę między Chinami a Polską. Do jego realizacji Chińczycy planowali zakup działki w Łodzi, na której chcieli zbudować kolejowy terminal przeładunkowy. Jednak szacowana na 120 -200 mln zł inwestycja została zablokowana przez właściciela działki, Agencję Mienia Wojskowego.Agencja odwołała przetarg na zakup działki zaledwie tydzień przed nieprzekraczalnym terminem wpłaty wadium. Przedstawiciele strony chińskiej po usłyszeniu tej wiadomości wyjechali. Dziś nie wiadomo czy Chińczycy nie poszukają nowego miejsca poza Polską. Inwestycje chcą przyciągnąć Niemcy, Holendrzy i Czesi.Agencja Mienia Wojskowego jest nadzorowana przez MON. Antoni Macierewicz w 2015 roku w wywiadzie dla "Gońca Tv Toronto" powiedział, że Jedwabny Szlak i ekspansja gospodarcza Chin to próba "zlikwidowania Polski jako niepodległego podmiotu".
Źródło: www.rynek-kolejowy.pl www.pikio.pl
archiwum – powód

Minister odpowiedzialny za bezpieczeństwo w państwie rozpowszechnia treści nawołujące do zakłócania porządku.

Minister odpowiedzialny za bezpieczeństwo w państwie rozpowszechnia treści nawołujące do zakłócania porządku. – Można nie lubić KOD, Nowoczesnej i PO. Nie można, będąc ministrem, dzielić obywateli na lepszych i gorszych.   Mariusz Błaszczak jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo wszystkich Polaków i nie powinien popierać żadnej ze stron w wojence polsko - polskiej.
poczekalnia

Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska zapowiedziała podniesienie zasiłków dla bezrobotnych do wysokości połowy minimalnego wynagrodzenia.

Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska zapowiedziała podniesienie zasiłków dla bezrobotnych do wysokości połowy minimalnego wynagrodzenia. – Z niecierpliwością czekamy aż zasiłek dla bezrobotnych będzie wyższy niż minimalne wynagrodzenie. A co tam! Polskę k*rwa stać na wszystko!

Nigdy się nie poddawaj!

Nigdy się nie poddawaj! – Bartek jeszcze dwa lata temu pracował w aptece. Ale dzięki znajomościom udało mu się wyrwać z kleszczy farmaceutyki. Dziś zasiada w zarządzie Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Jest także rzecznikiem Ministerstwa Obrony. Niedawno zaczął nawet studia. Dostał złoty medal za zasługi, bo lubi go minister. Zarabiając 12000 złotych brutto, płaci około 3500 zł podatków miesięcznie. To więcej niż ty zarabiasz. Dlatego Bartek jest PRAWDZIWYM patriotą. Jest niezwykle skromny, dlatego nie chce rozmawiać o swojej pracy w PGZ i zarobkach. Jest także uwielbiany przez żołnierzy, którzy witają go z honorami. Pamiętaj - nie musisz w wieku 25 lat gnić w aptece. W Polsce można osiągnąć naprawdę wiele. Wystarczy znać odpowiednich ludzi

Ciepła i przyjemna, zimowa bluza dla
zapracowanych miłośniczek kotów! ;-)

archiwum – powód

W 2006 roku prezydent Lech Kaczyński odznaczył Wojciecha Jaruzelskiego "Krzyżem Zesłańców Sybiru"

W 2006 roku prezydent Lech Kaczyński odznaczył Wojciecha Jaruzelskiego "Krzyżem Zesłańców Sybiru" – Po burzy w mediach Jaruzelski odznaczenie zwrócił.
poczekalnia

Na wsi lepiej nie chorować

Na wsi lepiej nie chorować – Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł planuje zakazać sprzedaży części lekarstw na stacjach benzynowych i w supermarketach (między innymi Strepsils, Neoangin, Manti, żel Naproxen, Fastum czy Chlorchinaldin). Leki przeciwzapalne i przeciwgorączkowe będą musiały zmienić skład  (tak by maksymalna dawka paracetamolu wynosiła 300 gr, a nie jak teraz 500gr). Takie same ograniczenia dotkną także leków z aspiryną. Problem możemy mieć nawet z kupnem wody utlenionej.Prawdziwe kłopoty zaczną się dopiero za miastem. Około 16 milionów obywateli mieszka na terenach wiejskich, gdzie odległość do apteki może wynosić nawet kilkanaście kilometrów. Nie wszystkie są całodobowe. Dodatkowo minister Radziwiłł chciałby, żeby odległość między dwoma aptekami nie była mniejsza niż kilometr.
Źródło: ŻYJ WEDŁUG ZAKAZÓW I NAKAZÓW.
poczekalnia

Jacek Kurski został nominowany do Telekamery w kategorii "Najlepsze efekty specjalne w serwisie informacyjnym"

Jacek Kurski został nominowany do Telekamery w kategorii "Najlepsze efekty specjalne w serwisie informacyjnym" –
poczekalnia

"Maczeta"? Widziałem kilka razy. Kapitalny film.

"Maczeta"? Widziałem kilka razy. Kapitalny film. –
archiwum

Donald Tusk już w 2008 roku poszukiwał w Ameryce Południowej mitycznej zielonej wyspy - San Escobar.

Donald Tusk już w 2008 roku poszukiwał w Ameryce Południowej mitycznej zielonej wyspy - San Escobar. –
archiwum

San Escobar? Tak się śmiałem, że aż z krzesła spadłem.

San Escobar? Tak się śmiałem, że aż z krzesła spadłem. –
archiwum

Słuchaj. Tym razem polecimy na San Escobar, tam nikt nas nie podejrzy.

Słuchaj. Tym razem polecimy na San Escobar, tam nikt nas nie podejrzy. –

Skoro posłowie nie garną się do obradowania, to może mogliby odgarniać śnieg z ulic i chodników w swoich okręgach?

Skoro posłowie nie garną się do obradowania, to może mogliby odgarniać śnieg z ulic i chodników wswoich okręgach? –
archiwum

Strzel sobie żubra

Strzel sobie żubra – 1 strzał do żubra to koszt ok. 12,2 tysięcy zł. Trofeum kosztuje nawet do 36 tysięcy.Nadleśnictwo Borki wystąpiło o odstrzał 10 żubrów. Decyzję musi wydać Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska. Oficjalnym powodem jest gruźlica zwierząt. Jednak podobne odstrzały odbywają się od 1975 roku. W 2016 r. do kasy Lasów Państwowych wpłynęło 245 tys.zł , głównie od myśliwych z zagranicy.Na stronie Greenpeace można złożyć podpis pod petycją przeciwko odstrzałowi.
Źródło: Money.pl
archiwum

Wędkarze też pójdą!

Wędkarze też pójdą! – Najpierw były manifestacje Komitetu Obrony Demokracji, teraz na ulice chce wyjść Solidarność. Następny w kolejce jest Polski Związek Wędkarski, który  również chce walczyć w obronie demokracji. Swoje marsze planują zaraz po Solidarności, żeby jak tłumaczą, "zdążyć przed innymi" . Według organizatorów demonstrować może nawet 150 tysięcy osób w kilkunastu miastach w kraju i za granicą. Choć manifestacje mają mieć charakter pokojowy, należy pamiętać, że jak dotąd wszystkie rządy bagatelizowały problemy wędkarzy, co może mieć wpływ na ogólne nastroje protestujących.
archiwum

Wszyscy walczą o demokrację, a nienawiść kwitnie.

Wszyscy walczą o demokrację, a nienawiść kwitnie. – Po spektakularnej kompromitacji Ryszarda Petru i Mateusza Kijowskiego, tym razem Piotr Duda zamierza wyprowadzić ludzi na ulice. NSZZ Solidarność wraz ze środowiskami "Gazety Polskiej" oraz "Radia Maryja" planują wyrazić swoje poparcie dla partii rządzącej organizując manifestację skierowaną przeciwko KOD, PO i Nowoczesnej. Jak długo elity polityczne jednej i drugiej strony będą się zwalczać rękoma obywateli? Kto za to zapłaci? Komu to potrzebne? Komu zależy na napuszczaniu Polaków na siebie? Kto w końcu z tym skończy?
archiwum – powód

Niezwykle rzadkie zdjęcie pani premier Beaty Szydło, której ktoś się zapytał o zdanie na jakiś temat.

Niezwykle rzadkie zdjęcie pani premier Beaty Szydło, której ktoś się zapytał o zdanie na jakiś temat. –
archiwum – powód

Helikopterów nie ma i nie będzie. Dajcie mi spokój!

Helikopterów nie ma i nie będzie. Dajcie mi spokój! –
archiwum

Protestuj Nowocześnie. Walka o demokrację nie musi być nudna. To może być świetna zabawa!

Protestuj Nowocześnie. Walka o demokrację nie musi być nudna. To może być świetna zabawa! – Świat według Ryśka.
archiwum

Serdecznie dziękujęmy za wpłaty wszystkim popierającym Nowoczesną. Razem obronimy demokrację. Pozdrawiamy. Ryszard i Joanna.

Serdecznie dziękujęmy za wpłaty wszystkim popierającym Nowoczesną. Razem obronimy demokrację.Pozdrawiamy.Ryszard i Joanna. –
archiwum

Ryszard Petru walczący o demokrację w latach 80'.

Ryszard Petru walczący o demokrację w latach 80'. –