Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

y0u

Z nami od: 7 kwietnia 2017 o 8:06
Ostatnio: 23 kwietnia 2018 o 13:34
Wiek: 23
Płeć: mężczyzna
Exp: 23
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 15 (15 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 138
 • Komentarzy: 889
 • Punktów za komentarze: 1254
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Eurowizja

Eurowizja – Wiem że to jeszcze nie teraz, ale jednak trzeba przyznać, że kiedyś wygrywał ją ktoś, kot rzeczywiście przebijał konkurencję czymś więcej jak orientacją czy upośledzeniem.
archiwum

Taki mały głupi twór

Taki mały głupi twór – Bandy debili którym nie chciało się uczyć, a pan doktor habilitowany, był za dobry i niektórych przepuścił. Pamiętając, co wymagał nie powiem, że był to jakiś kosmos, a tylko zrozumiały materiał z wykładu z jednym małym wymogiem. MASZ ZROZUMIEĆ, A NIE WYKUĆ/ ŚCIĄGNĄĆ (niepotrzebne skreślić). A pamiętając debili, którzy na egzaminie nie potrafili narysować przebiegu podstawowych funkcji trygonometrycznych to wcale mi ich nie żal.
archiwum

Zgadnij co to

Zgadnij co to – Symbol ten występował na terenach Europy i Azji. Jest symbolem postaci Kali i Shivy. Czasami noszona jako naszyjnik symbolizowała szczęście i płodność. W Chinach znak tez oznaczał 10000 cnót. Jest ponadto silnie związany z buddyzmem. W Europie używani go również Słowianie i Wikingowie. Co to jest ?Mała podpowiedź niektórzy bardzo się o niego teraz obrażają, pomimo jego rzeczywistego znaczenia.
archiwum

Piękny opis debilizmu

Piękny opis debilizmu – Wypowiedź dotyczy nowych wymagań odnośnie uzyskania prawa jazdy i nowych obostrzeń
archiwum

Utwór dający trochę do myślenia

Utwór dający trochę do myślenia – tłumaczenie w źródle (drugi link)
archiwum

Magia świąt

Magia świąt – Czasem mam wrażenie, że gdyby on rzeczywiście istniał (Krampus) to świat już dawno byłby całkowitym bezludziem. Gdzie zniknęła ta stara magia świąt, którą przykryła cała komercjalizacja tych dni.A jak widzę te wszystkie reklamy produktów i pożyczek świątecznych, to aż czasem chciałbym, żeby ta legenda była jednak prawdą, tylko co wtedy by się stało ?
archiwum

I niech ktoś mi powie że oni są normalni

I niech ktoś mi powie że oni są normalni –
archiwum

Socjopatia

Socjopatia – Cechy charakterystyczne socjopaty:  - brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych  -brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka  - kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby  -manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów  -nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to, co jest normą, a co nie  -ignorowanie bodźców społecznych normujących zachowanie i funkcjonowanie w danym otoczeniu  -brak empatiiCiekawe ile osób patrząc na powyższe cechy kwalifikuje się pod taką kategorię chorób psychicznych, cóż mi się częściowo udało.
archiwum

Oficjalny teledysk zespoły Five Finger Death Punch

Oficjalny teledysk zespoły Five Finger Death Punch – z ciekawym przesłaniem.
archiwum

Przekaz podprogowy

Przekaz podprogowy – Grafika z okładki albumu "An Elixir for Existence" zespołu Sirenia od razu sugeruje, co jest lekiem na egzystencję (ładne ilości proszków)
archiwum – powód

Dostajesz to co każdy

Dostajesz to co każdy – dostajesz swój czas życia (słowa Śmierci z komiksu Sandman). Należałoby jeszcze dorzucić, że jest to jedyna sprawiedliwość na którą możesz liczyć od życia
archiwum

Wiele mówiący

Wiele mówiący – Fragment opinii anioła o obecnym świecie, fragment z książki "Łowcy dusz" J.Piekara
Źródło: "Łowcy dusz" J.Piekara
archiwum

Podobno jedno z lepszych pytań jakie można zadać osobom, które ukończyły "Life is Strange".

Podobno jedno z lepszych pytań jakie można zadać osobom, które ukończyły "Life is Strange". – Jeśli miałeś wybrać pomiędzy ocaleniem najlepszej przyjaciółki głównej postaci,a ocaleniem ludności całego miasta Arcadia Bay, to dlaczego ratowałeś Cloe.
archiwum

Mała alternatywa

Mała alternatywa – Dla wszystkich zażenowanych wideo "Poka Sowe" i szukających czegoś na "muzycznego kaca"
archiwum

Czy zdarzyło ci się dostać wszystko to, co chcesz

Czy zdarzyło ci się dostać wszystko to, co chcesz – Fragment tłumaczenia dialogu z seriali Nigdziebądź
Źródło: Napisy do filmu

1